Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? Nagyon fontos! A páromnak kb 1 hete valami furcsa elváltozások vannak a péniszén.

Figyelt kérdés
Előtte együtt voltunk utána nekem nagymennyiségű folyásom lett. Azelőtt összevesztünk kb másfél hétig nem volt szexuális kapcsolatunk. Laptopon nézegetett szex oldalakat, azt mondta azért nézte mert én nem szexeltem vele és semmi hátsó szándéka nem volt. Szerintetek megcsal? A kinézetemmel nincs gond, nagyon csinosnak tartanak ugyhogy szerintem nem arról van szó hogy rám unt. Tőlem biztos nem kapott el semmit mert én senkivel nem voltam. Értelmes válaszokat szeretnék felnőtt emberektől! Persze ő mindent tagad.24 éves anyuka

2017. nov. 17. 22:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
33%
Bőr és nemitbeteg gondozó, de simán el lehet kpni bárhol, tehát nem feltétlen kell félrek.ni
2017. nov. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
Igen szar a kapcsolatunk. Pontosabbat hetfon tudok akkor kell visszamenni. Most kikuldtem a szobabol. Itt nem aludhat. De meg neki all feljebb ugy csinal mintha semminem tortent volna. De nem latom rajt hogy vedekezni probalna. En kiallok az igazamert ha nem vagyok bunos. O nem. Azt varja hogy en ezt fogadjam el
2017. nov. 18. 19:52
 23/40 A kérdező kommentje:
Akar szifilisz is lehet vagy hpv ami ugye nem alakul ki magatol
2017. nov. 18. 19:54
 24/40 anonim ***** válasza:
100%
Én se venném biztosra ezt a gomba dolgot, lehet az sokkal gázabb betegség is. Majd az orvos megmondja, de ha nem ketten mentek, meg nem kettőtöket kezel, akkor biztos, hogy nem lesz ebből több szex, meg semmi más se.
2017. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
Ketten megyunk. Szerinted se gomba?
2017. nov. 18. 22:51
 26/40 anonim ***** válasza:

Nem értek ehhez, meg ennyi leírásból nem is lehet. Nekem is volt már gombafertőzött a micsodám, egyrészt elmúlt egy pár napos kenegetéstől, másrészt meg nem voltak sebek rajta.

Majd az orvos tudja ezt, addig ne húzd fel magad.

2017. nov. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Neki se viszket? A gomba veszettül tud viszketni, ha az nincs egyikőtöknek sem, akkor gyanús, hogy nem az. A piros pöttyök még lehetne gomba, de a sebesedés elég durva. Majd megírod, ha kiderült?
2017. nov. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Nem viszket. Holnap megtudok mindent
2017. nov. 19. 11:27
 29/40 anonim válasza:
56%
Majd írd le mi volt.
2017. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
0%

Herpesz tippelek

Valoszinu valami regi kapcsolat emleke

Ovodas szint azt allitani wc uloketol terjednek a nemi betegsegek

Herpesz lappang akar eveket is a szervezetben majd jon a seb es a fajdalom

Nem wc ulokerol terjed!! Akkor nem nemi betegseg lenne a neve hanem wc betegseg

2017. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!