Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsal? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal? Nagyon fontos! A páromnak kb 1 hete valami furcsa elváltozások vannak a péniszén.

Figyelt kérdés
Előtte együtt voltunk utána nekem nagymennyiségű folyásom lett. Azelőtt összevesztünk kb másfél hétig nem volt szexuális kapcsolatunk. Laptopon nézegetett szex oldalakat, azt mondta azért nézte mert én nem szexeltem vele és semmi hátsó szándéka nem volt. Szerintetek megcsal? A kinézetemmel nincs gond, nagyon csinosnak tartanak ugyhogy szerintem nem arról van szó hogy rám unt. Tőlem biztos nem kapott el semmit mert én senkivel nem voltam. Értelmes válaszokat szeretnék felnőtt emberektől! Persze ő mindent tagad.24 éves anyuka

2017. nov. 17. 22:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
0%
lehet, h. rosszlányokhoz jár
2017. nov. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
54%

Tipikus gomba jelek. A gomba foleg idegedkedestol vagy tulsavasodastol ( tul sok edesseget ettel) jon ki. A te folyasod meg az o piros pottyei is gomba jelei. Nekem is szokott ilyen lenni es nem csaljuk meg egymast. Egyetek kaukazusi kefit,sok zoldseget es par napig semmi edesseget/cukrot.

Te oblithetsz joghurtos csapvizzel. Ha viszket,akkor elotte jodos vizzel. Nekem ez bevalt.


Csak akkor volt hetente huvelygombam,amig fogamzasgatlot szedtem. Amiota nem szedek ( 8 eve) ,azota osszesen 4-szer volt enyhe huvelygombam . Ami magatol gyogyult. Nekem tonkretette az eletem es a parkapcsolataim a fogamzasgatlo.


N

2017. nov. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
09:21 es a seb is gomba jele? A gomba viszket nem? Nekem nem viszket. En sem szedek fogamzasgatlot. Miert tette tonkre a parkapcsolataidat?
2017. nov. 18. 11:45
 14/40 anonim ***** válasza:
83%
Devaze, egy hete túró folyik a hüvelyedből, a párodnak épp készül leszáradni a farka, te meg azon agyalsz, megcsalt-e? Nem az lenne az első, hogy elmenjetek orvoshoz??
2017. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
57%
Lehet tőled kapta el a gombát. Az meg se fordult a fejedben? Én is a barátnőmtől kaptam el de férfiaknál ez nem annyira látványos.
2017. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
12:37 nem nem turo folyik tevedesbe vagy. Gondolom azert nem mentunk 1 hete mert biztunk benne hogy esetleg surlodas es elmulik es idopontot is hetfore kaptunk! Ma voltunk a surgossegin megneztek neki a doktorno mondta a dokinak hogy ezek elkaptak valamit. termeszetesen bementem en is nem akartak semmit konkretat mondani de hatarozottan megkerdeztem hogy ezt ugye elkapta valakitol nagy nehezen kinyogtek hogy IGEN
2017. nov. 18. 14:37
 17/40 A kérdező kommentje:
Megegyszer elmondom mindenkinek hogy NEKEM NEM VOLT GOMBAM. En kaptam el tole valamit mivel eloszor csak egy pici piros folt volt neki es ugy szexeltunk UTANA lett nekem folyasom
2017. nov. 18. 14:40
 18/40 anonim ***** válasza:
82%
És most akkor megállapították mi az, vagy vettek kenetet?
2017. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
29%
Rettentő jó lehet a kapcsolatotok, ha már egy fertőznésnél arra gondolsz, hogy megcsal.. Mi értelme így kapcsolatban élni?????
2017. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
51%
Remélem kivágod mint macskát szarni.
2017. nov. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!