Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyszerűen akarjuk egymást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen akarjuk egymást a kollégámmal, mi tévők legyünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mindenféle humbug nélkül írok most nektek egy számomra fontos ügyben, amihez úgy érzem ismeretlenek véleményére kíváncsi lennék. Vagy inkább olyanokéra akik már voltak hasonló helyzetben. 22F vagyok, 26N a kolléga. Mind a ketten kapcsolatban élünk (én 4 ő 7 éve) és mindig hűségesek voltunk. Volt közöttünk már régebben egy szikra, vibrálás... na de hát az ugye bárhol lehet, a munkahelyi flört az pedig egészséges... igen ám csak az utóbbi másfél hónapban annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy furcsa lett számomra az a "véletlen" tény, hogy bármiről legyen szó egymásba gabalyodunk, egymás társaságába kerülünk, először a belső mailen kezdődtek a beszélgetések, utána egy-egy arcra puszi és az utóbbi napokban nagyon bedurvult a helyzet és már beszéltünk róla, hogy igazából amennyire jó amit csinálunk annyira rossz. Annyira akarjuk egymást, hogy igazából egész nap csak d*gnánk, nagyon erős csókolózások és egymás fogdosása zajlik most közöttünk, persze titokban és már tárgyaltunk erről, hogy abba kéne hagyni, ezt minden nap eljátsszuk és egyre komolyabb a dolog, a jövőhéten pedig tökmindegy mit csinálunk már az is téma volt, hogy milyen hatalmasat fogunk itt nálam... és rossz, hogy bár én a jelenlegi kapcsolatomat megszokásnak érzem és ki akarok belőle lépni egyébként is egy ideje, mégis megcsalásnak tartom ezt a csókolózást is. Ő viszont fél ezt bevallani, hogy annyira egy hullámon pendülünk és annyira kívánjuk egymást egész álló nap, hogy nem fogjuk tudni megállni a dolgokat elvileg ő szereti még a párját és terveznek összeköltözni és házat venni viszont teljesen érthető ennyi idő után. Nem akartam ezzel megbántani, de ha boldog is lenne akkor ez a viszony nem alakult volna ki és úgy érzem fél bevallani, hogy megszokásból van együtt a párjával, mert nem akar egyedül lenni, nagyon rossz dolog ez a megszokás... tönkretenni nem akarom a kapcsolatát, de konkrétan már 3x megbeszéltük, hogy nem... nem fogunk egész nap ilyeneket írni és mégis... meg hogy ezt abbahagyjuk de már lassan egymásba szeretünk, folyton rólam álmodik... tehát tanácstalan vagyok. Meg úgy érzem egy utolsó ... vagyok mert tönkreteszek egy kapcsolatot.. mit gondoltok? Voltatok hasonló helyzetben? Nem hiszem el, hogy a rengeteg nő közül tényleg senki nem érdekelt, ráadásul nem is öltözködik úgy mint általában ezek a cafkák a multiknál akik kipakolnak mindent, mégis egyszerűen ha egymásra nézünk... a csókolózásoknál konkrétan olyan sóhajokat levág a hölgy, mint aki csak arra vágyik, hogy szana-szét... hát na. Figyelek rátok, adjatok tanácsot.

2017. nov. 15. 20:48
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
19%

Ne hallgass a sok megkeseredett senkinek sem kell kommentelőre!Nem azert nem csinalnak ilyent mert nem helyes,hanem mert nem keveredtek ilyen szituba 😉

Tudom miről beszélsz,azaz részben.Én nő vagyok!35 éve hazasságban,8 éve ezen a munkahelyen.A hazasságom azt hittem jó,de fél éve kiderült,megcsalt a parom.Most megy az eskudozes,hogy soha tobbe!Viszont ott akkor fél éve valami más is megvaltozott.Én!Van egy kolléga aki eddig is közeledett,de poenon kivül,én ezt szinte eszre sem akartam venni.De ezután az eset után,masképp neztem rá!Fél éve flörtölgetünk,tudom,hogy gondol rám,és biztos vagyok benne,hogy tudja,én is őrá,de mi még nem leptunk át határokat.Egyszerűen jó a tarsaságában lenni,jó elfeledni vele amit a parom tett.

Hiába 21 század,akkor sem fogom en mondani,hogy lephetne egyet kozelebb,en ezt nem bannam már!Ő viszont azt hiszi ennel jobban már nem vagyok megkozelithető,mert mindig dicsertem a hazasságom,na ná,hogy azt nem meseltem el,h megcsaltak.Megalázó lenne.Tehát mindeketten nagyokat hallgatunk,es mennek a napok,hetek,hónapok.Tehát amiket leírtál,mond el neki bátran,tudod,kockáztatni kell..Nem ti lesztek az elsők es az utolsók,akik epp parkapcsolatban vannak már mikor össze hozta őket a sors.Es minek elobb szakitani,es aztan megprobalni rajonni működik e a kémia!Nem vagy,vagytok rossz emberek ettől!En szorítok nektek 😉Véleménye meg mindenkinek van,te azt halld meg,ami érdekel.! 😉

2017. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
11es vagyok,bar a lényegen nem valtoztat,csak elírtam.25 éve vagyunk hazasok! 😁
2017. nov. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

Ez nem szerelem. Működik köztetek a kémia. Ennyi. Dugtok párat, és utána minden megy tovább, vagy dugtok párat, botrány lesz és szakítotok, de kétlem, hogy ti együtt fogtok megöregedni.

Vagy nem dugtok. De azt nem bírjátok ki. Ti még ezen a héten dugni fogtok. Annyi ilyen van. Nehéz ellenállni. Mikor elindul a lavina. Én erkölcsileg ellenezm ezt, de mivel tudom milyen érzés, ISZONYÚ NEHÉZ ENNEK ELLENÁLLNI. Én is csak azért úsztam meg ezt, mert őszintén elmondtam a másik félnek, hogy nem látom reálisnak, hogy valódi kapcsolatunk legyen.

2017. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
És akkor ő behúzta a kéziféket, sérült a férfieggó, asszem ő többet gondolt ebbe.
2017. nov. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
86%

Hát tényleg egy farok vagy. Többször megjegyezted, hogy mindenképp szakitasz a barátnőddel. Akkor mire vársz? 1,5 hónapja bohóckodsz a kollégáddal és csalod vele a bnőd. Már rég meg kellett volna tenned, ha tudod, hogy már kihűlt a kapcsolatod, és nem akarsz vele lenni. Aztán úgy meg már tiszta lelkiismerettel azt csinálsz a kolleginával amit akarsz. Az ő kapcsolata meg legyen az ő gondja. Nem te szeded szét őket, valszeg már ők is kihűltek a 7 év alatt, ráadásul elég fiatalon is jött vele össze, vágyik ő is már másra, a pezsgésre stb. Ezt najd ő helyre teszi magában, (vagy nem).

Előbb utóbb, de ahogy most áll a helyzet úgy is dugni fogtok, legalább a te lelkiismereted legyen tiszta. Tedd meg ami a te részed (szakits), aztán a többi meg alakul. Lehet pár alkalom után lehiggadtok, de ha mégis komolyodna, majd akkor ráérsz noszogatni, hogy döntsön. De őszintén szólva ennek nem sok esélyt adok.

2017. nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
24%

Nem gyakoroltátok érzelmeiteket.

Ugyanígy fogtok járni egymással is, és minden következő kapcsolatotokkal, míg meg nem tanuljátok, szerelmet aktív állapotban kell tartani.

Kevés szenvedést kívánok, barátim. ^^ :))

2017. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%
Előbb szakítani kellene a jelenlegivel, nem?
2017. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem gyávák vagytok és az ösztöneitek felett sem tudtok uralkodni.

Ha komolynak gondoljátok a kapcsolatot akkor szakítsatok és álljatok össze de ne alázzátok meg a párotokat akit valaha szerettetek.

Nem tudom mit szólnál hozzá ha egyszer megtudnád hogy a párodat az egyik kollégája kurogatja. Vagy a barátnőd hogy a férje más pinájában élvezkedik.

2017. nov. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
82%
Figyu! A munkahelyeden a munkaddal foglalkozz es ne a maganeletedet produkald.
2017. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Ebben most mi a rossz? Ki tudja, talán megtalàltátok azt, akivel együtt kell lennetek. Valójában az a legjobb, ha a jelenlegi kapcsolatotokat feladnátok és úgy csináljátok, csak hát az élet művel néha érdekes dolgokat. Vviszont ezt nektek kell eldönteni, mi ezt így nem tudjuk.
2017. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!