Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyszerűen akarjuk egymást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen akarjuk egymást a kollégámmal, mi tévők legyünk?

Figyelt kérdés
Sziasztok, mindenféle humbug nélkül írok most nektek egy számomra fontos ügyben, amihez úgy érzem ismeretlenek véleményére kíváncsi lennék. Vagy inkább olyanokéra akik már voltak hasonló helyzetben. 22F vagyok, 26N a kolléga. Mind a ketten kapcsolatban élünk (én 4 ő 7 éve) és mindig hűségesek voltunk. Volt közöttünk már régebben egy szikra, vibrálás... na de hát az ugye bárhol lehet, a munkahelyi flört az pedig egészséges... igen ám csak az utóbbi másfél hónapban annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy furcsa lett számomra az a "véletlen" tény, hogy bármiről legyen szó egymásba gabalyodunk, egymás társaságába kerülünk, először a belső mailen kezdődtek a beszélgetések, utána egy-egy arcra puszi és az utóbbi napokban nagyon bedurvult a helyzet és már beszéltünk róla, hogy igazából amennyire jó amit csinálunk annyira rossz. Annyira akarjuk egymást, hogy igazából egész nap csak d*gnánk, nagyon erős csókolózások és egymás fogdosása zajlik most közöttünk, persze titokban és már tárgyaltunk erről, hogy abba kéne hagyni, ezt minden nap eljátsszuk és egyre komolyabb a dolog, a jövőhéten pedig tökmindegy mit csinálunk már az is téma volt, hogy milyen hatalmasat fogunk itt nálam... és rossz, hogy bár én a jelenlegi kapcsolatomat megszokásnak érzem és ki akarok belőle lépni egyébként is egy ideje, mégis megcsalásnak tartom ezt a csókolózást is. Ő viszont fél ezt bevallani, hogy annyira egy hullámon pendülünk és annyira kívánjuk egymást egész álló nap, hogy nem fogjuk tudni megállni a dolgokat elvileg ő szereti még a párját és terveznek összeköltözni és házat venni viszont teljesen érthető ennyi idő után. Nem akartam ezzel megbántani, de ha boldog is lenne akkor ez a viszony nem alakult volna ki és úgy érzem fél bevallani, hogy megszokásból van együtt a párjával, mert nem akar egyedül lenni, nagyon rossz dolog ez a megszokás... tönkretenni nem akarom a kapcsolatát, de konkrétan már 3x megbeszéltük, hogy nem... nem fogunk egész nap ilyeneket írni és mégis... meg hogy ezt abbahagyjuk de már lassan egymásba szeretünk, folyton rólam álmodik... tehát tanácstalan vagyok. Meg úgy érzem egy utolsó ... vagyok mert tönkreteszek egy kapcsolatot.. mit gondoltok? Voltatok hasonló helyzetben? Nem hiszem el, hogy a rengeteg nő közül tényleg senki nem érdekelt, ráadásul nem is öltözködik úgy mint általában ezek a cafkák a multiknál akik kipakolnak mindent, mégis egyszerűen ha egymásra nézünk... a csókolózásoknál konkrétan olyan sóhajokat levág a hölgy, mint aki csak arra vágyik, hogy szana-szét... hát na. Figyelek rátok, adjatok tanácsot.

2017. nov. 15. 20:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Tanács nincs, csak vélemény: nemigen folyik érdemi munka az ilyenfajta munkahelyen, legalább is én ezt tapasztaltam.
2017. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de igazából ez a válasz igazából olyan mintha egy nyílt kérdésre zárt válasszal egy igennel válaszolnál. Ne ez legyen az a kérdés, ahol megvitatjuk, hogy mi munka és mi nem 2017-ben. Ha valakiért odáig meg vissza vagy, akkor a rohadt bányában is így éreznél... 50 éve is és 50 év múlva is így lesz... nemár... ez nagyon off volt.
2017. nov. 15. 20:58
 3/20 anonim ***** válasza:
85%

"bár én a jelenlegi kapcsolatomat megszokásnak érzem és ki akarok belőle lépni egyébként is egy ideje, mégis megcsalásnak tartom ezt a csókolózást is"


Jól érzed, ez megcsalás. Előbb lépj ki, aztán kandúrkodj.


"ha boldog is lenne akkor ez a viszony nem alakult volna ki"


Ezt is jól érzed, ha valaki TÉNYLEG szerelmes, akkor nem lép bele más kapcsolatba.


Ugyanakkor nem pártolom a munkahelyi kapcsolatokat. Én látom mi megy nálunk, elég belterjes cég vagyunk, mindenhol fellelhető a több száz ember közül, hogy egymással házasodtak, a nő egyik területen a pasi egy másikon, de folyamatos a bizalmatlankodás, egymást hívogatják, ellenőrzik. Főleg a nők.

Szóval vagy legyen önuralmad vagy dugd meg, de kapcsolatba ne kezdj.

2017. nov. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Ez megcsalás. Vagy szakíts a csajoddal vagy állj le mert ez baromi szánalmas.
2017. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes hozzászólás... akkor jól gondolom a helyzetet. Két embert egyszerre nem lehet szeretni, igazából igen a szuszt is kipréselnénk egymásból ez már igazából kettőnk között még csak nem is nyílt titok... hogy adjam át neki ezt az infót? Nem parázok a véleményemtől csak nem akarom megbántani és másfél hónap viszonyra azt mondani, hogy figyelj egy olyan emberrel akarsz összeköltözni meg gyereket majd aki igazából rohadtul nem tesz boldoggá?!?! Ez így egy kicsit macera... persze most mondhatnám azt, hogy csak megdugni akarom de hazudnék, mert ő is rólam álmodik... tehát ez sajnos több annál, hogy egy csoportbulin.... érted. Csak például ma is megkaptam egy heves erős csókolózás után azt, hogy ezt hagyjuk abba mert ennek rossz vége lesz... emiatt vagyok tanácstalan, ezen jár az agyam. Mindenféleképpen szakítanék a "barátnőmmel", de nem emiatt a lány miatt, amúgy is megtenném. Most abban a tudatban beszéltünk még egy órát telefonon, hogy holnap ismét fogjuk vissza magunkat... és még durvább dolgokat csinálunk, de a következő az már tényleg a szex lesz minden értelemben. Tényleg egy faroknak tartom most magam.
2017. nov. 15. 21:07
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Akkor mondjuk szakíts vele most? Ugyanis tényleg egy farok vagy.
2017. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
Az is vagy, csak egy farok, undorító, szánalmas, gyerekes viselkedéssel, a kolléganőddel együtt. Dehogy vagytok egymásba szerelmesek, csak d*gnátok egész nap, te magad írod, ennek köze nincs a szerelemhez ember, ébredj fel. Szánalmasnak vagytok,és mindketten már rég megcsaltátok a párjaitokat, szegényeket sajnálom, hogy csak két ilyen gerinctelen suttyó partner jutott nekik. Jézusom. A gyomrom felfordult míg végigolvastam. A munkahelyet meg inkább én sem minősíteném.
2017. nov. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy vagytok ti szerelmesek. Nem is ismeritek egymást. Igaza volt a többi hozzászólónak, csak d*gnátok egy jót, vagy kettőt és így tovább és így tovább. Ne tévezd össze a vágyat a szerelemmel. Sürgősen lépjetek ki mindketten a kapcsolataitokból és ne raboljátok tovább a párjaitok idejét.
2017. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Remélem megszívod, te csicska.
2017. nov. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk is így indult,az erős vággyal,ami most is jelen van,szexnél már ez több valamivel.Nincs kapcsolatom,az ő magánéletét pedig rá bízom,mit csinál vele,mert nem vagyok benne biztos hogy szeretnék vele egy párt alkotni,miattam ne hagyjon ott senkit.Szerintem ez a vágy egy idő után csillapodni fog.Úgyis egymásnak estek,minél inkább nem akarjátok.Nézd meg hogy szexben passzoltok-e egymáshoz.Ha nagyon,akkor a többi történés jön magától,normális esetben otthagyja a párját,ha nem anyagi érdekből van vele.
2017. nov. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!