Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akit csaltak már meg mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit csaltak már meg mennyi idő utan bocsájtott meg a párjának?

Figyelt kérdés
Csak olyanokirjanak akiket mar megcsaltak és vissza fogadta a párját. Mit tett hogy megtudtatok neki bocsájtani ???
2017. nov. 12. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Kemény munkával kb 4 hónap volt és tényleg sikerült. Ettől függetlenül gallyra ment a kapcsolat, szóval óvva intelek attól, hogy folytasd. Megbocsátani és folytatni két különböző dolog...
2017. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Megpróbáltam, mert nagyon szerettem, rajongtam érte. Megcsalt, visszakönyörögte magát,de sajnos nem tett azért semmit, hogy újra bízni tudjak benne, sőt...

Tele voltam megválszolatlan kérdésekkel s nem tudtam, mi a fájdalmasabb, ha tudom a teljes igazságot, vagy ha nem. Az eset után fél évvel véget vetettem ennek a szenvedésnek, melyben én voltam beállítva szörnyűnek, aki nem képes ugyanúgy viselkedni a "hátba támadás" után.

2017. nov. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
#2-es, #1-es vagyok. Úgy néz ki ez a fél év a vízválasztó, nekem is ott ment gallyra, de nem tett semmit annak érdekében, hogy kétértelmű szituációkat elkerüljön, ugyanez volt nálam is, mint nálad.
2017. nov. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok, igen, lehet benne valami. Nagyon rossz érzés, amikor átvernek, a szemedbe hazudnak és mikor padlón vagy, és törékeny, akkor nem támogat abban, hogy újraépülj, pedig ő tört szét.. mindegy, eltelt azóta sok év, teljesen túl vagyok rajta. Két év után tudtam azt mondani, hogy megbocsájtottam neki. Teljesen.


Kedves kérdező, tényleg legyél megfontolt, lebeszélni nem akarlak, mert a te döntésed és tudom, van akiknek sikerül, mi nem ismerjük a te történeted részleteit.

2017. nov. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

"Pár" ok.


Megváltozott.

2017. nov. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Visszafogadtam, én akartam, de 3 hónap után rájöttem, hogy soha nem fogok tudni úgy nézni rá, mint előtte...ezért szakítottam.
2017. nov. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Megbocsátani? Nem tudom...nagyon sokára...de inkább úgy mondom, hogy túllépni rajta,feldolgozni.De ehhez az kellett, hogy megszakítsa a nővel a kapcsolatot,és teperjen, bizonyítson.Nálunk 7 éve volt...azóta nem fordult többet elő, és igyekezett mindent megtenni, hogy jóvátegye,igaz nem pár évet kellett átgondolni.

23 év után történt.

2017. nov. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Gery1988 válasza:
Soha!
2017. nov. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátani? Persze, már megtettem, de már nem vagyunk együtt, mert ugyanúgy megtette...
2017. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megbocsátani nem sikerült. 2 hónapig bírtam ki utána, de a bizalmam nem jött vissza és kiderült, hogy joggal. Azóta a férjem a szeretőjével van. 35N
2017. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!