Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtetszett valaki más....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett valaki más. Engedhetek a kísértésnek?

Figyelt kérdés

Van párom 5 éve,nagyon szeretjük egymást,együtt tervezzük a jövőnket. Volt eddig is bőven kísértés,de soha nem érte volna meg. Az edzőterembe ahova járok, újabban eljárkál egy fekete pasi is. Nekem ők a gyengéim,ráadásul ő nagyon jól néz ki, magas és izmos. Nem tartom magam felszínesnek,de konkrétan őt tartom a legjobb pasinak. Jól kijövünk,utalt is rá, hogy tetszem neki. Egyszer szívesen lefeküdnék vele,nekem ő olyan úgy érzem, mintha más találkozna xy hírességgel,aki az ideálja,azzal is ágyba bújna egyszer. Ebben nem lenne semmi érzelem,de kíváncsi vagyok milyen lehet vele. Ennek ellenére lamentálok,hiszen akárhogy nézem,ez megcsalás lenne. De nem lenne folytatás és csak egyszer élünk.

23l



2017. aug. 22. 17:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
33%

17-es válaszadó vagyok :

igen,bedrogoztam ,így könnyebb minden :)

2017. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig majdnem mindenki bekapja a horgot az ilyen gyenge provokálásra? :(
2017. aug. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Tizenhármas ***** válasza:
100%

Remélem ez csak kamu kérdés.

Ha mégsem, akkor szerintem is le kéne feküdnöd vele. Szakíts a pároddal, nem érdemled meg. Feküdj le az új pasival, hátha kihasznál, megérdemelnéd.

Legalább annyi legyen benned, hogy a párod idejét és energiáját nem pazarlod tovább.

2017. aug. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Provokáló, kamu kérdés valami nyári szünetben unatkozó ratyitól. Egy muszlim pasival hatásosabb lett volna.
2017. aug. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
100%
Szerintem is a fekete pasi már túl sok volt a kis sztoridban, egyértelmű kamu :D
2017. aug. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy hónap múlva a kérdés"Megcsaltam a párom elmondjam neki, mardos a bűntudat, mit tegyek?"


Ha úgy érzed le tudnál feküdni vele, akkor ott a vége a ti kapcsolatotoknak. Ott valami kihűlt.

2017. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéld meg a figuráddal otthon, hátha megcsinálnak ketten. Win-win. Persze nagy utána az a minimum, hogy az egyik barátnőd lesz a következő de hát valamit valamiért.
2017. aug. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Legkozelebb kapcsoljatok le a villanyt, sotetben minden ember fekete :D
2017. aug. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik valaki más?A tested tudatodon kívül üzen neked.A p-nciddal gondolkozol,ezért van ez a kísértés.Ha neked megéri egy kaland miatt a párodat sutba dobni,akkor hajrá.R**anc
2017. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!