Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megtetszett valaki más....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett valaki más. Engedhetek a kísértésnek?

Figyelt kérdés

Van párom 5 éve,nagyon szeretjük egymást,együtt tervezzük a jövőnket. Volt eddig is bőven kísértés,de soha nem érte volna meg. Az edzőterembe ahova járok, újabban eljárkál egy fekete pasi is. Nekem ők a gyengéim,ráadásul ő nagyon jól néz ki, magas és izmos. Nem tartom magam felszínesnek,de konkrétan őt tartom a legjobb pasinak. Jól kijövünk,utalt is rá, hogy tetszem neki. Egyszer szívesen lefeküdnék vele,nekem ő olyan úgy érzem, mintha más találkozna xy hírességgel,aki az ideálja,azzal is ágyba bújna egyszer. Ebben nem lenne semmi érzelem,de kíváncsi vagyok milyen lehet vele. Ennek ellenére lamentálok,hiszen akárhogy nézem,ez megcsalás lenne. De nem lenne folytatás és csak egyszer élünk.

23l



2017. aug. 22. 17:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%

Baromi felszínes, tapasztalatlan és megbízhatatlan vagy, ha egy ilyen szituáció képes megingatni a kapcsolatod.

Te mit szólnál, ha a pasid azt mondaná, hogy "figyelj drágám, itt van az a konditermes fekete csaj, akinek olyan szépek a mellei, és biztos jó nedves a puncija. Sosem voltam még néger csajjal, annyira megdugnám. Megengednéd?"

2017. aug. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%

Szereted, de azért szivesen más alá tennéd magad... vagy fölé elé ahogy gondolod...


Engedhetsz, de nem leszel kevésbe szégyenletes k ur va mintha a sarki kocsmárossal tennéd.

2017. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%
Én nem tudnék elszámolni a bűntudatommal, lelkiismeretfurdalásommal a párom iránt.
2017. aug. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
82%
De undorito v!! Es azt mered allitani h huu mekkora a szerelem!!! Max a fa$szal van nagy szerelmed. Ha a parodat szeretned , tisztelned , megbecsulned , eszedbe sem jutna , h massal is +baxasd magad! Inkabb szakits csori csavoval minthogy azt terjessze rolad , h mekkora szajha v.. majd 30 evesen alig varod h meghuzzon vki! Mert 1* elsz es felrekefeltel.😂😂😂😂
2017. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
2017. aug. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a párodat mi a véleménye a dologról.
2017. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
72%

Én ehhez kapcsolódóan annyit tudok mondani,hogy a fekete pasik nekem is a gyengéim,és megértem azt,ha erősen vonzónak találod,ez idáig oké.

A szitu viszont az,és ebben majdnem 100% biztos lehetsz,hogy a fekete csávónak csak egy leszel a sok közül , eszméletlen jó is lehet vele egy éjszaka,de nagy valószínűséggel több nem lesz belőle.

Ha ebbe belegondolsz,és ami a LÉNYEG,hogy a párod szemébe tudsz nézni,akkor egy profi r.banc vagy,bocs,de ez az igazság. Te döntesz .

2017. aug. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
17%
17 es bevagytok drogozva?
2017. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg mennyi ri ban c van mostanàban..te jó isten.
2017. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Engedhetsz, ha r.ibanc vagy, és valójában nem szereted a párod.
2017. aug. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!