Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, ha valamit el akartok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha valamit el akartok dugni, akkor hova raknátok?

Figyelt kérdés
Ha van valami amit el szeretnétek dugni a feleségetek elől, akkor azt hova raknátok (pl. autó, szerszámok közé), ha voltatok olyan helyzetben, akkor hova raktátok?

2017. júl. 30. 16:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szomorú, egy telszámot nem tudsz megjegyezni?

Minek kell, bármit is hazavinni?

Mondjuk, el kéne dugnom ilyesmit, méhkaptár. Párom, allergiás a méh csípésre.

2017. júl. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. Az egyik ismerősöm látta ékszerboltba menni a férjem. Egész biztos, hogy nem nekem vett ott valamit, mert vett azt látták. Mivel péntek óta itthon van azért az a valami is itthon van, nos hol keressem vajon.
2017. júl. 30. 18:00
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahol vastagon áll a por. Oda tuti, hogy régóta nem nézett be az asszony, és más sem.
2017. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
83%
1000%-ig biztos vagy benne, hogy nem neked vette?
2017. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
A férjem a munkahelyén a páncélszekrénybe tette.
2017. júl. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
49%

Én, soha semmit nem dugdostam a párom elől:) Igaz, hagyhatom egy hétig a nappaliban a telóm. Max, szól, hogy keresett valaki.

Mondjuk, még is kéne, a szerszámok között, soha nem pakol, keresgél semmit.

2017. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
49%
Táska, autóban, csomagtartóba, ruhák közé szekrényben, zsebbe magánál, hogy még véletlen se találd meg. Ha van garázs akkor oda.
2017. júl. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem tudja ,hogy milyen vagy és biztosra megy,feldugta az ánuszába és ott rejtegeti meg ne találd mielőlőtt megajándékoz vele.

Amúgy meg ha megtalálnád is simán mondhatja neked vette.Ebből csak te jöhetsz ki rosszul :) de csináld csak a fesztivált.

Miért nem pakolsz össze és lépsz le ha ennyire biztos vagy a dolgodban? Tudod,megszoksz,vagy megszöksz.Hajrá.Ja,hogy ahhoz gyávácska vagy? Te csak uralkodni vágysz és hatalmat gyakorolni.Akkor nem szóltam.

2017. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Írd meg mi volt engem érdekel'
2017. júl. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!