Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalnád a párod? Csak nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalnád a párod? Csak nők válaszára vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 19:54
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
64%

Igen.

De nekem ne irkálj privátot!

2017. máj. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
# 21/21 rendben
2017. máj. 21. 21:30
 23/30 anonim ***** válasza:
23%

A legtöbb pasimat megcsaltam, voltak párhuzamos kapcsolataim is. Pár éve nagyon belebuktam ebbe, érzelmileg teljesen padlóra kerültem, a saját hibámból.


Mostani barátommal több mint 2 éve vagyunk együtt. Az elején még akadt mellé más, de csak azért mert neki is volt egy komolyabb kapcsolata... De mivel végzetesen beleszerettem, a másik pasi csak kínszenvedés volt. Végül szakított a barátnőjével, és velem maradt. Azóta mégcsak nem is érdekel más, szinte észre se veszek senkit. Úgy érzem megtanultam a leckét, mostmár szívemből vagyok hűséges. Végre. Gyűlöltem magam a hűtlenségemért, de mégse tudtam soha megállni.

Mostmár nem is kell megállnom, tudom hogy nem kell más! Érzem.


Ilyen is van. A baj csak az hogy miután őszinte voltam a múltammal kapcsolatban, nemigazán tud bennem bízni :( De valahol megértem. Ez van, én se biztos hogy képes lennék rá. Majd lesz valahogy.

32N

2017. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
61%
Megtettem,bosszúból.
2017. máj. 22. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
16%
Igen, hogyha kiszerettem belőle.
2017. máj. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Ha már eljutnék arra a pontra, hogy tennék vmit vki mással, inkább szakítanék.
2017. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Soha senkit nem csaltam meg, nem is fogok, van bennem valami gát, ami nem engedi, hogy más férfira nézzek. De még flört szintjén se.
2017. máj. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

#23

Jól értem? A pasid csalta veled az exét úgy, ahogy te csaltad vele a párodat, és ő érzi magát erkölcsi fölényben? Szép pár vagytok, b@s.zki. :D

2017. máj. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
84%

De gyökér vagy kérdező..


A kérdésed arra irányult, hogy egy párkapcsolatban élő nő lefeküdne e mással, nem arra, hogy veled..


Ezer nálad különbet találnának csak szexre, így nem fogsz nőt felszedni, az fix.

2017. máj. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem én a mostanit ki akarom végre tenni.De nagyon nehezen megy.
2017. máj. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!