Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Leginkább pasik válaszára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább pasik válaszára vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés

Ha van egy több éves kapcsolat, ahol a srác fűvel fával megcsalja a barátnőjét, mindenkivel flörtöl, (buszsofőr) akkor mégis mi készteti arra hogy megkérje a csaj kezét?

Én ezt annyira nem értem, mint nő...

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ez mi lehet? Érdek? A csaj elég kis "ártatlanka", aranyos, kedves...Sajnálom szegényt...

Volt már aki attól függetlenül, hogy sokszor megcsalta a barátnőjét, mégis megkérte a kezét? Ha igen, miért?



2013. aug. 2. 11:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Látja, hogy vele tartósan menne ez a remek élet.
2013. aug. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Birtoklási vágy.

A pasiknál ez tipushiba, hogy a jó nőket szeretik hárembe gyüjteni. Azért kéri meg, mert a szegény ártatlanka lány ha férjnél van eszébe sem jutna mással flörötlni igy a csávo teljsen kisajátitotta őt is.

2013. aug. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A lány helyében az első ilyen után penderíteném ki az ablakon.. fuj. Ez nem normális dolog.
2013. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát ez biztos, a többi meg nem. Én mondjuk tudok egy hasonló sztorit de másról és máshonnan.
2013. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, gerinces vagyok.
2013. aug. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Szerintem a lány nem tud semmit, ha tudna nem hiszem hogy igent mondott volna...

Volt olyan, hogy ültem a buszon a srác meg csapta a szelet a csajoknak...és váratlanul felhívta a bnője, hogy mindjárt itt van a busznál, eljön egy darabig, és mondta a srác a csajoknak, hogy na most kuss mert jön az asszony...Ennél szánalmasabb dolog szerintem nincs is...Velem is próbálkozott, de én csak kiröhögtem azok után amiket hallottam róla...meg amúgy is kapcsolatban vagyok.

De én is úgy gondolom ahogy írtátok, hogy birtoklási vágy és hasonlók...

2013. aug. 2. 11:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Van pasi aki igy képzeli el az életét,a bnője biztos jó feleségnek,mellette meg majd mehetne a móka.
2013. aug. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 csandazoltan válasza:

Objektív vélemény:

A notorikus megcsaló, az próbál kompenzálni valami sérülés miatt, ösztönösen cselekszik, minél több módon próbál szaporodni (még ha tudatosan fogamzásgátlást is használ), de valahol legbelül stabilitásra vágyik és megragadja a lányt aki biztos.


Szubjektív vélemény:

A csávónak nincs esze csak partizik felelősségérzet nélkül fűvel fával lefekszik, nem érdekli a tartós kapcsolat, DE azért veszi el, hogy ha nem össze neki az épp aktuális "kaland" legyen kihez menni akit biztosan megdughat...


Bocsánat a vulgáris szavakért...


Jah és aki egyszer megcsal valakit az mindig is megcsaló lesz...

2013. aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Érdekből!

Feleség kell neki, hogy valaki kiszolgálja. De a boldogságot máshol keresi.

Van egy lány(22) ismerősöm aki, rendszeresen csalja az élettársát(23). Ez a csaj nálam is próbálkozott. Azért van együtt mert a srác szüleinek xy faluban kocsmájuk van. Ennek a lánynak nem kell dolgoznia, mert a srác meg ad neki mindent (anyagiak). De a lány össze-vissza csalja! Srácnak már mindenki mondja, hogy a nője ezzel és ezzel, itt és itt volt azzal az ürgével (35-40) kézen fogva stb. De a srác nem akarja elhinni, továbbra is oda van érte. :) Nagyon Süsü a gyerek. A Te történetedben a lány Süsü.

2013. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

"hogy ha nem össze neki az épp aktuális "kaland" legyen kihez menni akit biztosan megdughat..."


"Jah és aki egyszer megcsal valakit az mindig is megcsaló lesz..." <-- erre szoktam mondani a bnőmnek, hogy kutyából nem lesz szalonna...


Mintha számból vetted volna ki a szót...:)

2013. aug. 2. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!