Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Leginkább pasik válaszára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább pasik válaszára vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés

Ha van egy több éves kapcsolat, ahol a srác fűvel fával megcsalja a barátnőjét, mindenkivel flörtöl, (buszsofőr) akkor mégis mi készteti arra hogy megkérje a csaj kezét?

Én ezt annyira nem értem, mint nő...

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek ez mi lehet? Érdek? A csaj elég kis "ártatlanka", aranyos, kedves...Sajnálom szegényt...

Volt már aki attól függetlenül, hogy sokszor megcsalta a barátnőjét, mégis megkérte a kezét? Ha igen, miért?



2013. aug. 2. 11:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ma 11:59


Én ezt már nem süsünek nevezném hanem vaknak...:/ Annyira sajnálom az ilyen lányokat, akik annyira szerelmesek (mert gondolom biztosan az) hogy nem látják a fától az erdőt...Most ez lehet hülyén hangzik, de valamilyen szinten, nekem is "rosszul" esik ez az egész, talán azért mert én is nő vagyok és engem is csaltak már meg...vagy nem tudom, szimplán nagyon együttérző típus vagyok...:)

2013. aug. 2. 12:03
 12/15 anonim ***** válasza:
Mondd el neki!
2013. aug. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ujabban a buszsoforok a menok??? Regebb meg az ujgazdagok voltak.
2013. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ma 12:24


Megfordult a fejemben...De az az igazság, hogy ez nem az én dolgom és nincs jogom beleszólni...És nem is szeretnék bűnbak lenni...Mert mi lenne ha elmondanám: a srác letagadja, a csaj nem hisz nekem...és ki lesz a sz*rkeverő? Hát én...A szüleim mindig azt mondják (és ebben igazuk van), hogy hiába akarok én jót, nem szabad egy ilyenbe belefolyni..

2013. aug. 2. 12:40
 15/15 anonim ***** válasza:

Én elmondtam neki. De nem csak neki, a srác anyjának, apjának, egy-két rokonának, a csaj apját medicsértem, hogy büszke lehet a lányára, csaj testvéreinek. A csaj 15-20 ismerősének, kitálaltam mindent. :)

Szemét vagyok? Talán.

Ne engedem, hogy erkölcsi érzékem megakadályozzon a helyes cselekedetben.

2013. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!