Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Foltos alsógatya egy kimaradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foltos alsógatya egy kimaradt este után. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este nem jött haza, azt mondta egy havarjához elugrik és később jön, majd haza ért reggel 9re.

A havernak egy mopsz kutyája van, a párom pulóvere tele volt hófehér hosszú szőrrel, ami inkabb macskaszőrnek tűnik, perzsa cicájé talán.

A fekete alsogatyája fehér foltos, és soha nem szokott foltos lenni, tudom, hiszen én mosom.

Reggel 9 hazajött, le fürdött, majd ujra elment. Azóta nem tudok róla. Hívogatni nem akarom, mert reggel egy kicsit összekaptunk ezen, és nem akarom ellenőrizgetni, de lassan a fejem fàj az idegtől.

Az elmúlt időszakban pedig olyan boldog voltam hogy ilyen jol megvagyunk.

Mit tennétek? Számon nem kérhetem, úgyis letagadja, és csak óvatosabb lesz. A foltra is ha rákérdezek azt fogja mondani hogy paranoiás vagyok és legközelebb nem vét ilyen hibát.

Hogy derítsem ki?



2017. máj. 1. 18:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#2



Lehet, csak suttyomban rejszolt egyet a parkban, amikor a NÁJSZ (Nagymellű Ám Jóseggű Szépségek) épp ott űlésezett és keresték a fűben az aranytojást hajlongva

2017. máj. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Amúgy lehet gonorrhea is, az utcán meg felvett egy perzsa cicát simogatni.
2017. máj. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Szép kapcsolat, mondhatom. :D Reggel ér haza, te meg egyből csekkolod a gatyót, aztán megint lelép és neked meg kushadás van. :D

Tudod, mindenkivel azt tesznek meg, amit megenged a másiknak. Ha te ennyire tartod magad, megérdemlitek egymást.

2017. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
50%
ez gusztustalan. remélem kérdőre fogod vonni ezek után, főleg h reggel elment és azóta se híre se hamva. én elküldeném a cicás nőhöz azt simogassa őket a foltos gatyájával. szemétláda. az én páromé se foltos soha, csak látom már hogy milyenek a fekete gatyái...
2017. máj. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Azért kivancsi lennék hogy egy mopsznak mióta van ekkora szőre?
2017. máj. 1. 19:37
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szeretném elismételni, amit a fentebbi egyik hozzászóló írt:

"Tudod, mindenkivel azt tesznek meg, amit megenged a másiknak. Ha te ennyire tartod magad, megérdemlitek egymást."


2 oldalnál tartunk a kérdésnél, és te azon agyalsz, hogy egy mopsznak hogyan lehet hosszú szőre? :D SEHOGY!

Ordítanak a tények, vedd már észre! :D

Egész éjjel kimaradni, neked beadni egy süket dumát, és te elhiszed, te, hol tartod az eszed?

2017. máj. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
79%
Az egyik semmibe veszi a másikat, a másik ellenőrizgeti az egyiket. Szerintem is megérdemlitek egymást :)
2017. máj. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
46%

#14 vagyok

Na halljam kinek mi nem tetszett a valaszomban? Jaaaa hogy nezze el h a pasija egy köcsög és nem jön haza meg pejáratja? Bravo emberek, ezert tartotok itt. :)

2017. máj. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom!Reggel 9-ig? És mit mondott, mit csináltak egész éjszaka?
2017. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Tegnap elmondta magától hogy van valakije. Ebből látszik hogy nem én vagyok a paranoiás, jó volt a megérzésem
2017. máj. 4. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!