Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Foltos alsógatya egy kimaradt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Foltos alsógatya egy kimaradt este után. Mire gondoljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este nem jött haza, azt mondta egy havarjához elugrik és később jön, majd haza ért reggel 9re.

A havernak egy mopsz kutyája van, a párom pulóvere tele volt hófehér hosszú szőrrel, ami inkabb macskaszőrnek tűnik, perzsa cicájé talán.

A fekete alsogatyája fehér foltos, és soha nem szokott foltos lenni, tudom, hiszen én mosom.

Reggel 9 hazajött, le fürdött, majd ujra elment. Azóta nem tudok róla. Hívogatni nem akarom, mert reggel egy kicsit összekaptunk ezen, és nem akarom ellenőrizgetni, de lassan a fejem fàj az idegtől.

Az elmúlt időszakban pedig olyan boldog voltam hogy ilyen jol megvagyunk.

Mit tennétek? Számon nem kérhetem, úgyis letagadja, és csak óvatosabb lesz. A foltra is ha rákérdezek azt fogja mondani hogy paranoiás vagyok és legközelebb nem vét ilyen hibát.

Hogy derítsem ki?



2017. máj. 1. 18:32
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%

Lehet, csak elélvezett az örömtől, mikor meglátott.


Vagy isteni csoda volt, mint a szűzen fogantatás (Józsit átverték, mert hülye, ez az igazság...)

2017. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
DNS labor, aztán kiderítik, milyen szőr és milyen folt...
2017. máj. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez kutyaszor nelkul is eleg egyertelmu... felnott ember mikor csinal olyat, hogy atugrik, aztan pizsipartit csap a haverjaval? :"D
2017. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát remélem nem egy perzsa cicával csalt meg.
2017. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy cicával volt... Zoofília pfuj.
2017. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
11%

"és nem akarom ellenőrizgetni"


Én nem szoktam a párom fehérneműjét a szennyesben szemrevételezni.. legfeljebb, amíg rajta van...

2017. máj. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem, ha satuba teszed a heréit és egyre jobban szorítani kezded akkor az ordítások között úgyis bevallja a megcsalást. Középkorban is sikeresek voltak az ilyen módszerek.

Szerintem sehogy ne derítsd ki. Max. utána mész és követed, de ha nem csal meg azzal te teszed tönkre a kapcsolatot mert nem bízol benne, ha pedig megcsal azzal ő teszi tönkre. Nem a legjobb kilátások.

2017. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%

Nekem egyértelmű lenne a helyzet.

Ha bizonyítékokat akarsz még, nézd meg a telefonját.

2017. máj. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#7


Akkor már inkább ott a "lofat" nevű kínzóeszköz. Eseteg az a régi, kedves szoviet módszer, hogy egy vékony üveg a húgycsőbe...

2017. máj. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ha az alsógatyája a foltos, akkor én valamilyen kézimunkára gondolnék. Gondolom ha szex is lett volna ahhoz leveszi
2017. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!