Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Buliképeken láttam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliképeken láttam meg, hogy a párom egy csajjal smárolt. Valószínűleg haza is ment vele, mert nem jelentkezett késő délutánig. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Meg lehet ezt bocsátani? Egyszerűen undorodom, ahogy látom, mit csinálnak a képeken. Nem bírom felfogni, hogy erre képes volt. 23N 25F, 1 éve együtt...
2016. dec. 18. 18:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%

Eszedbe ne jusson megbocsátani,főleg nem 1 év után!!

Ha már több évtizede házasok lennétek és összekötne sok minden,akkor azt mondom oké,gondold át.

De egy év után nem is értem miért bocsátanád meg. És lehet fáj ezt hallani,de valószínű nem ez volt az első ilyen eset.

Én első körben megvárnám,hogy legközelebb amikor találkozunk bevallja -e.Ha nem,akkor megmutatnám neki a képet és visszaadnám a nálam hagyott cuccait.

Viszont ha rögtön elmondja magától,akkor megköszönném,hogy őszinte volt.És ugyanúgy odaadnám neki a cuccaim és kérném,hogy ne keressen többet.

Szóval ugyanúgy szakítanék,de adnék esélyt,hogy magától vallja be.

Sajnálom egyébként,hogy így jártál. De tényleg ne adj neki esélyt.Ha elgyengülnél is csak nézz rá a képekre..Ennél sokkal jobbat érdemelsz !!

2016. dec. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nekem hiába volt, hogy sokat ittam bulikban, sosem jutottam odáig, hogy összemelegedjek bárkivel is, mert csak a párom érdekelt. Aki idáig jut, fel sem merül benne közben a párja? Nem gondol bele, hogy ő otthon mit sem sejtve várja, hogy hazamenjen hozzá? Hogy lehet valaki ennyire önző?:(
2016. dec. 18. 18:57
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
#11 véleményén vagyok. Egy régi házasságban, gyerekkel esetleg megfontolandó, de 1 év után? Én biztos nem bocsátanám meg.
2016. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
18%
A régi szép idők, az én koromban, senkinek eszébe nem jutott volna képeket csinálni egy buliról. Nem is voltak ilyen gondok belőle.
2016. dec. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%

Bírom mikor valaki arra fogja, hogy megcsalta a párját, hogy sokat ivott...

Tudom a határaimat. Nézem annyiba a páromat, hogy nem teszek ilyet vele.Fordított esetben meg le lotyózná stb a pasi a barátnőjét. Erről ennyit.

2016. dec. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Aki már járt hasonló cipőben, elmondaná, hogy lépett túl ezen? Nem tudom elképzelni jelenleg, hogy valaha is nem fog bántani ez a dolog
2016. dec. 18. 19:57
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Megbocsátasz vagy nem? Te dolgod. " Képes volt eldobni a kapcsolatunkat egy igénytelen lotyóért..." De ezzel csak magadat minösited!!!( LE! De nagyon.)
2016. dec. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Nem fogok megbocsátani. Épp azt kérdezem, hogy hogy lehet elmúlasztani ezt a szörnyű fájdalmat és csalódottságot amit most érzek. Nagyon félek, hogy ez örökre kihatással lesz az önbizalmamra és a bizalmamra mások felé.
2016. dec. 18. 20:47
 19/23 anonim ***** válasza:
18%
" Nagyon félek, hogy ez örökre kihatással lesz az önbizalmamra és a bizalmamra mások felé." Jaj! Bocsi, hogy félreértettelek. Most értem csak, hogy ez csupán az önsajnálatrol szol!
2016. dec. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó. Miért, te talán csodásan éreznéd magad, ha valaki, akiről nem hitted volna, így átver?
2016. dec. 18. 21:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!