Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Buliképeken láttam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliképeken láttam meg, hogy a párom egy csajjal smárolt. Valószínűleg haza is ment vele, mert nem jelentkezett késő délutánig. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Meg lehet ezt bocsátani? Egyszerűen undorodom, ahogy látom, mit csinálnak a képeken. Nem bírom felfogni, hogy erre képes volt. 23N 25F, 1 éve együtt...
2016. dec. 18. 18:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom, minek kene egyaltalan elgondolkodni a megbocsajtason. Mig te a nagy "megbocsajtokon" gondolkodsz, a hapsid epp egy masik csajt tocskol eppen.
2016. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Nem lenne többé a párom.
2016. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
79%

Hmm... Áthívnám, kedvesen fogadnám stb. Majd közölném vele, hogy szeretnék neki a neten mutatni valamit és puff ott a kép.

Nálam nem lenne második esély. Meglehet bocsájtani, de elfeledni nem.

2016. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Visszanyalt a fagyi?? Én soha életemben nem csaltam meg senkit, hogy ezt érdemeljem..
2016. dec. 18. 18:39
 5/23 anonim ***** válasza:
83%

Miért bocsájtanál meg neki?

Ne gyere azzal, hogy szereted, mert az önmagában édeskevés!

És ahogy azt a mellékelt ábra mutatja, ő egyáltalán nem szeret téged.

2016. dec. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 RRR ***** válasza:
81%

ez mindig fájni fog és ha meg is bocsájtod semmi gari arra,hogy nem teszi meg megint


én befejezném vele

2016. dec. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ezt tényleg nem fogom tudni megbocsátani. Annyira fáj, hogy elmondani nem tudom. Képes volt eldobni a kapcsolatunkat egy igénytelen lotyóért...
2016. dec. 18. 18:49
 8/23 Szergej55 ***** válasza:
86%
Ennyit ért ő maga is, a többit csak mögé képzelted.
2016. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
12%

én a barátnőmet három éve csaltam meg. egy buliban többet ittam mint kellett volna, összemelegedtem egy buliban egy random csajjal, és bizony egy lány lakásán kötöttem ki, és sajnos le is feküdtem vele...

engem mondjuk a lelkiismeretem nem hagyott nyugodni, és elmondtam magam a barátnőmnek, hogy mi történt, bár ez részletkérdés. nyilván nagyon kiborult, azonnal szakított, de aztán pár nap múlva a munkahelyem előtt várt, hogy beszéljük meg a dolgot. és végül is megbocsátott...nap mint nap azóta is mutatja, hogy mennyire megbízik bennem, mennyire fontos vagyok neki, talán még jobban is, mint korábban, én még azért néha rosszul érzem magam a dolog miatt... de nagyon örülök, hogy ilyen ragaszkodó lány a barátnőm.

26/F

2016. dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Ragaszkodó... jah'.
2016. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!