Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Helyre lehet hozni meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet hozni meg egy kapcsolatot amiben mar volt felrelepes?

Figyelt kérdés
2016. dec. 15. 03:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%
soha sem lesz mar a regi,ha megbeszelitek,es ujrakezditek SEM.. atestem rajta mar .. tudom milyen.. Kegyetlenszar
2016. dec. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
soha sem lesz mar a regi,ha megbeszelitek,es ujrakezditek SEM.. atestem rajta mar .. tudom milyen..
2016. dec. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
soha sem lesz mar a regi,ha megbeszelitek,es ujrakezditek SEM.. atestem rajta mar .. tudom milyen.. Kegyetlenszar
2016. dec. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
akkor?erdemesebb hagyni?gyerekkel?
2016. dec. 15. 04:01
 5/19 anonim ***** válasza:
33%
Mi így élünk, párom megcsalt az elején. Távolságtartó vagyok vele és abszolút nem bízom benne. Hidd el, jobb szakítani, ez így nem élet.
2016. dec. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Van gyereketek?
2016. dec. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
van.autista igenyli az apjat 2 eves
2016. dec. 15. 06:29
 8/19 anonim ***** válasza:

Igen ha a felrelepo megbanta,es belatja,hogy hibazott,bocsanatot ker,es ezentul igyekszik mindenben,hogy kiengesztelje,jovategye...

Ha ez a szandek nincs meg benne,jogosnak erzi,v nem akar minden kapcsolatot megszakitani a volt szeretovel,akkor nincs ertelme.

2016. dec. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
60%

Tudom,nem a szokasos szoveget nyomom,de van tapasztalatom,es a mas velemenye nem erdekel.

Alt.ban azok a megcsaltak hangoztatjak,h nem maradnak egyilyen kapcsolatban,ahol a megcsalo is le akarja zarni,es szikraja sincs benne a megbanasnak.

Vagy pedig nincs is benne tapasztalatuk,csak aszokasos kozhelyes szoveget nyomatjak.

Persze egy ilyen helyzet mindenkibol mas reakciot valt ki,elso a valas,duh,harag,bosszu,stb.

Aki szereti a parjat,ad meg egy eselyt neki,ha megerdemli.

O legalabb megprobalta,ha nem igy jart,akkor vege.

2016. dec. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Szinte lehetetlen, és mindketten kellenek hozzá.

Ennek része az is, hogy a megcsalt fél úgy élte meg, hogy "na bumm, hát van ilyen, de nem dőlt össze a világ". Viszont a legtöbb ember a megcsalást árulásnak éli meg, és nagyon is fájdalmasan érinti. Ráadásul oda a bizalom, ami addig megvolt. Főleg, ha még egyesek az orra alá is dörgölik, hogy a megcsalásról ő tehet, mert nem figyelt oda eléggé, nem volt elég jó, biztos elhanyagolta, elhízott, stb.

És akkor annak a kapcsolatnak tényleg meszeltek, mert onnantól a megcsalt fél állandóan hibáztatja magát mindenért, ráakaszkodik a másikra, ellenőrizgeti, nyomozgat, és persze innentől már minden "jel" lesz és gyanús. Elvégre a múltkor bízott, és nem jött be a dolog...


A megcsaló pedig eleinte tényleg nagyon igyekszik, de azt látja, hogy addig fele annyi munkájába se került egy működő kapcsolat, most meg ha megszakad, akkor se lesz jó soha. Jönnek a gyanúsítgatások, a vádló pillantások, stb. Főleg, ha egyébként van benne is annyi emberi, hogy lelkiismeret furdalása legyen, és tényleg el akarja felejteni az egészet. Akkor külön teher, hogy mindig emlékeztetik rá, hogy ő már lépett ám félre, benne többé nem lehet bízni.

A vége az szokott lenni "természetesen", hogy újra boldogtalan, és a másik kergeti bele egy megcsalásba, ahol kap szeretetet, bizalmat, meg hasonlók.


Az ilyen "gyerek is van, akkor mi a helyzet" kérdéssel egy a baj: a párkapcsolat két emberről szól, egy nőről és egy férfiról. Ha kettejük közt ez már nem működik, akkor azt hagyni kell.

A gyerek nem a párkapcsolat része, hanem a családé. Na, pont ez fog szétszakadni akkor, ha válnak! De akkor is törött marad, ha próbálnak párként együtt maradni.



Megcsalás után én egyféle "működő" családot láttam még csak. Mindketten mentek máshoz, ha szeretet vagy szexet akartak, még ha néha össze is keveredtek egy kis szexre. De innentől csak két udvarias lakótárs maradtak, akik elvannak egymás mellett, apaként és anyaként együtt tudnak élni a gyerekkel, és szépen kivárják, hogy eljöjjön az alkalmas időpont a válásra, amikor a gyerek már nem tragédiaként éli meg.

Ehhez viszont nem mindenkinek van gyomra!

2016. dec. 15. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!