Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki hüseges tipusnak erezte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki hüseges tipusnak erezte magat megis megbotlott, nagyot csalodott magaban?

Figyelt kérdés
Rajöttel mi törtent?mi vezetett odaig?rossz kapcsolat?vagy szimpla lehetöseg?kitudtad heverni?olyanok segitseget kerem föleg ferfiaket,akik mindig tudtak h a parjuk felesegukhoz hüek maradnak,megis evekkel kesöbb megbotlott.hibaztam,nem tudom mot tegyek!h elmondjam e vagy probaljam magamban rendbehozni,nem erdemelne meg a parom.ferfiak akik jartaj igy,egyszeri botlas!!!elmondtatok v sem?ha nem milyen lett a kapcsolat?utana többször is elöfordult vagy tenyleg botlas es soha többet,megeri a felesegemmel maradni?most nagyon banom a dolgot de nem tudom mi lenne a helyes.aki ezt atelte h elte at?mennyire sujtotta a buntudat?mit tett?hogy engesztelte ki a parjat?van ra esely hogy ujra megteszem?ugyerzem soha többet nem lennek kepes ra de sokat hallom h aki egyszer megtette többször is megfogja.ez nem igaz ugye?vagy valljam ne?es fogadjam el ha elhagy?
2016. dec. 6. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Hasonlóan jártam. Csalódtam magamban egyértelműen. Bár végül nem feküdtem le a nővel, de elég közel kerültünk. Nem mondtam el. Felesleges fájdalmat okoztam volna.
2016. dec. 6. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Alapvetoen huseges vagyok de 2 eve egyszer megcsaltam a felesegem egy kollegaval aki irant fellangoltam. Meg csak azt sem mondhatom h a o hiabaja, leven nem akaszkodott ram de egyszeruen nem tudtam uralkodni magamon.


A felesegem szeretem,ritka h vitazunk de a szexualis eletunk a zero fele konvergal amit mar sokszor atbeszeltunk,semmi valtozas en pedig kvazi beletorodtem mert szeretem es nem akarom elvesziteni.

Nem a szex miatt csaltam meg hanem mert szabalyosan rajongtam a noert ami nalam szokatlan.


Borzalmasan ereztem magam utana de a gond az, h tudom hogyha nem teszem Meg meg ma is ezen porognek h mi lett volna ha. Szoval osszessegeben nem banom,nyilvan nem vagyok ra buszke de sosem allitottam h tokeletes vagyok. Elotte is figyeltem a felsegemre ahogy most is,nem hatott a hazassagunkra se pro de kontra.


Soha nem Mondtam el neki es nem is erzem szukseget, de fajdalmat nem akarok okozni sem a bizalmat osszetorni. Ha szerelmes lennek a nobe akkor viszont elmondanam a felesegemnek ill.akkor is ha valni szeretnek tole,de egyik sem all fenn. SAmomra a dolognak nincs jelentosege, nala viszont lenne.


Szoval ezt a titkot a sirba viszem. Elotte sem csaltam meg,ezutan sem fogom es a hatralevo eletemben nem ezen fogok porogni.


36/F

2016. dec. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Ha a felesèged is megcsalna azt is ugyanilyen felfogással intèznéd? :D gondolom azért nagyon ki lennèl akadva. Egyébként előbb-utóbb minden kiderül ès remèlem, hogy megtudja, mert megérdemli, ahogy te is megérdemelnèd.


Egyèbkènt szerintem ha hűsèges típusnak èrzem magam, akkor hűsèges is vagyok. 11 ève vagyok együtt a párommal, a munkámból kifolyólag rengeteg férfival találkoztam, olyanokkal is akikkel közös volt a szimpátia és akikkel simán lehetett volna bármi. Legutóbb pont egy hullámvölgyben volt a kapcsolatunk, amikor megismertem egy fèrfit akivel sokat kellett együtt dolgoznom. Mègis tudtam hol a határ ès elmondtam neki is, nem volt köztünk soha semmi. Nem egy idióta ösztönlèny vagyok ès nem lehet mindent a másikra fogni.

2016. dec. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Bár nem férfi vagyok, hanem nő, de egyszerűen nem értem ezt a dolgot. Én nem csak hűséges típusnak ÉRZEM magam, hanem hűséges vagyok, aki pedig hűtlenséget követ el, az nem hűséges típus, hanem hűtlen. Tudom milyen a kísértés, bár házassűgom óta egyetlen férfi tudott rám így hatni, olyan non plus ultra pasas volt, minden tekintetben klasszisokkal jobb kategóriájú nagyon csúnyán mondva, minta férjem, sőt akkor és ott úgy éreztem, hogy bwelülről is sokkal-sokkal inkább hozzám való, de háromszor mondtam neki nemet, és úgy, hogy otthon sírtam a konyhában, úgy éreztem belehalok, annyira beleszerettem úgymond. Azt is tudtam az eszemmel, hogy a szerelem elmúlik, ha nem két hónap alatt, akkor fél év alatt, vagy egy év alatt, de elmúlik, viszont ha hűséges maradok a férjemhez, aki MINDEN rosszban, MINDEN helyzetben mellettem állt, az egy örök érvényű, értékű valami marad, így hát DÖNTÖTTEM. ÉN, ÉS ÍGY DÖNTÖTTEM. Nem kell mentegetőzni, mert ez egy döntés és kész. Aztán az már más kérdés, hogy én a férjemnek egy ilyet megbocsátanék, de csak egyetlen egyet, viszont akarnám tudni, hiába fájna, akkor is akarnám tudni. Nem gondolom, hogy egy ilyen ne lenne megbocsáthatatlan, mert az én férjem tett már annyit bele az életembe, a gyerekeim életébe erkölcsileg, fizikallga, és minden módon, értünk él, és ezért én szerintem egy ilyet meg tudnék bocsátani, sőt amilyen fáradt vagyok mostanában, és nem tudok igazán jól lépést tartani az ő szexuális étvágyával (heti 3), néha fosok is, hogy bekövetkezik és megcsal, de ha ostorral verem is magam, két kicsi gyerek és munka mellett tudom, hogy nem ezekben az években vagyok a legnagyobb kurtizán:-(((. Remélem nem csal meg, de ha igen, AKAROM TUDNI. A második kérdésedben talán tudok segíteni ezzel. Sajnálom, ami veled történt, mert látom, hogy nagyon bánod, és nem, nem kell, hogy újra rosszul dönts, egyáltalán nem biztos, hogy aki egyszer megtette, többször is megtenné. Tudod, az én érdeklődésemet pl. nem tudom elképzelni, hogy újra úgy felkeltse valaki, ahogy az az ember, mert ő nagyon durván jó pasi volt. Nem hiszem, hogy jön még egy ilyen, ahogy a múlban is csak egy olyan volt. Érted...
2016. dec. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

En egyetlen egyszer csaltam,2hete jartunk egy sraccal,amikor jott a szokasos eves nyaralas a haveri korrel.Az uj pasi még nem jott,a regi viszont (uaz a tarsasagunk) igen.Volt par bucsuszex es igy sikerult pontot tenni annak a regi sztorinak a vegere.Nyaralas utan maximalisan az ujra tudtam koncentralni,par honappal kesobb kidobott (valoszinuleg becsajozott) igy nem nagy teher ezzel elnem.Azt gondolom h semmilyen mas emberrel semmilyen mas elethelyzetben nem lett volna erre "szuksegem",ahogy azota is (12eve) huseges vagyok mindig az aktualis paromhoz.

Ha mar odaig eljutok hogy massal jobb,nincs ertelme egyutt maradni.

2016. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem csaltam meg senkit, sosem tenném, de ott van az hogy már sokmindent megéltem az életemben, és láttam olyan dolgokat amiből kiindulva azt mondom bármi lehetséges. Lehet nekem is lesz egy olyan pillanat amikor teljesen az elveimmel eltérő dolgot fogok tenni. Félre ne értsetek elutasítom a megcsalást, teljes mértékben, és nem is akarok megcsalni senkit. Mégis úgy érzem hazugság lenne azt mondani 100% hogy nem csalna aki monogámnak vallja magát, úgy mondanám inkább hogy 99,99999999999........%


Az hogy te mit teszel ezekután az a lelkiismereteden múlik.

Engem már csaltak meg, nagyon fájt és elhagytam az illetőt. Mégis azt mondom amiről nem tudunk nem fáj. Ne mond el neki, ha esetleg újra azt érzed valakivel kapcsolatban hogy vele megcsalnád, akkor viszont lépj ki a kapcsolatból és ne hazudj neki és önmagadnak tovább. Egyébként az idő majd eldönti meg tudsz a bocsájtani magadnak vagy sem, mert itt igazából magadnak kell megbocsájtanod.

F34

2016. dec. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első két válaszolóval egyetértek. Mélységesen elitelem a megcsalást, de ha egy ilyen eset történt, inkább nem akarnám tudni. Persze ez csak akkor áll, ha tényleg megbántad és soha a büdös életben nem követsz el újra ilyen hibát. Akkor teljesen felesleges összetörni a párod szívét. Más dolog ha tudja valaki más is, vagy esély van rá hogy kiderül. Ilyen esetben nem bocsátanám meg soha, mert az még gázabb, mikor azt hiszed ti vagytok a tökéletes pár, közben az egész baráti társaság vagy iroda tud mindent. Ennél kevés megalázóbb dolog van. Szóval ilyen esetben inkább mond el.
2016. dec. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyot csalodtam magamban. Nem fekudtem le az illetovel flort fele volt es egy nyelv nelkuli csok, reszerol tapi.. elmondtam , mert megkert elotte a kezem (4honappal elotte)

Tudnia kell kit keszul elvenni. Megbocsajtott mèg az nap! Nagyon jol kijovunk. Feltekenyebb lett de megertem. Soha tobbe ilyet!!! A hazassagot csusztatjuk.

2016. dec. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!