Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fél annyira az a féfri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél annyira az a féfri aki sokat csalódott a nőkben ha tudja mindent feladtam érte?

Figyelt kérdés
Nincs fél éve, hogy ismerem egyszerű beszélgetésnek indult a dolog s mindent elmondtunk egymásnak most 2havonta találkozunk. Azt mondta, hogy szeret de érzem nagyon fél a csalódástól. Fél attól, hogy megcsalom pedig tudja a férjemet se csaltam meg soha, azt mondta több nője is ezt mondta és megcsalták. Tudja, hogy ő érte adtam fel 26 év házasságom és a teljes anyagi biztonságom.

2016. szept. 23. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Fordítsd meg ezt a szituációt úgy, hogy most te vagy sokat csalódott fél. Gondolkodj el ezen és rá fogsz jönni a válaszokra, ami a kérdésednek megfelel!
2016. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

nos elég buta vagy hogy 26 év házasságot feladtál egy megkeseredett ember miatt.



Amúgy pont ezért. te is elhagytad a volt férjedet miatta, vagyis olyan vagy mint a nők kik őt verték át.

2016. szept. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Az embereknek joguk van h.ülyének lenni, csak az a baj, hogy a legtöbben élnek is ezzel. :D
2016. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mert nem hisz neked. Tudod akit egyszer megmart a kígyó, utána a békától is félni fog...
2016. szept. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Sajnos én is megjártam már ilyenekkel. Az ilyen férfi azért dumál nővel, hogy szívja a pozitív energiáit, ebből építkezzen lelkileg, s nagyon nem biztos, hogy kapcsolatot szeretne. Fontos időt adni az ilyeneknek, s nem pedig beleugrani egy kapcsolatba vele, ezt neki is elmondhatod, fontos, hogy tisztázza magában a múltat, addig persze dumálhattok. Az is lehet, hogy egy kemény karakán nővel volt együtt (ami részben az ő hibája is), s ez is megviselte.
2016. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Csalódjál jó sokat, majdnem minden fasziban, akivel összeismerkedsz. Próbáld meg tolerálni az ámokfutásaikat, az agymenéseiket, az instabil életvitelüket, a füllentésüket, hazugságukat, hülyének nézésüket, sumákságukat. Majd megtudod, mit érez a normális férfiak többsége, akiknek a sokadik nő sem jön össze.
2016. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Az első mondatoddal egyet értek 2-es hoz.szóló.

A második nagyon ferdített: ha, nem miatta, akkor más miatt ill. idővel elhagyta volna a férjét a Kérdező. Ő a 26 év kitartásával bizonyított. Nem csaló típus, ennyi évvel a hátamögött. Lehet utána csinálni!! Aztán megszólni.

2016. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7

Köszönöm és teljesen igazad van a házasságom előbb utóbb véget ért volna. Igen a hűség nagyon nagy dolog holott a férjem engem is többször megcsalt, de ennek ellenére is hű maradtam.

2016. szept. 23. 21:12
 9/18 A kérdező kommentje:
Többi válaszolonak is köszönöm , de forditott helyzetbe nem tudom magam beleképzelni. Pont nem az a megbizhatatlan tipus vagyok, a férjemnek is 1 hónap beszélgetés után elmondtam mindent. Utána feküdtem le az uj párommal.
2016. szept. 23. 21:15
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, de remélem képes vagy felfogni, hogy itt most nem rólad van szó, hanem róla!

Aki sokat csalódott, annak mondhatsz te bármit, ő csak az idők során fogja majd belátni a tetteidből, hogy igazat mondtál!

Beszélgess vele sokat, vetkőztesd le a negatív berögződéseit.

És mondd meg neki, hogy attól, hogy sokan átverték, attól, nem mindenki olyan. Nem minden nő r..bi.

2016. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!