Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fél annyira az a féfri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél annyira az a féfri aki sokat csalódott a nőkben ha tudja mindent feladtam érte?

Figyelt kérdés
Nincs fél éve, hogy ismerem egyszerű beszélgetésnek indult a dolog s mindent elmondtunk egymásnak most 2havonta találkozunk. Azt mondta, hogy szeret de érzem nagyon fél a csalódástól. Fél attól, hogy megcsalom pedig tudja a férjemet se csaltam meg soha, azt mondta több nője is ezt mondta és megcsalták. Tudja, hogy ő érte adtam fel 26 év házasságom és a teljes anyagi biztonságom.

2016. szept. 23. 20:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

Nekem eleve nem szimpatikus az az ember aki nem zárta le magában a múltat vagy nem tudta a régi fájdalmakon túltenni magát.


Én így nem is ismerkednék a helyében. Mert akkor te benned is hiú reményeket táplál. Vagy az már nem baj?


Mindnyájan cipelünk terheket, írtad, hogy téged is megcsalt a férjed akkor ennyi erővel te is mondhatnád ugyanezt. Bár nem ismerem a barátodat, és lehet, hogy érzéketlennek tűnök de én akár hányszor egy ilyen sokat csalódott mártírom férfit megismertem, rendre kiderültek később olyan dolgok, súlyos jellemhibák amiről persze ő mélyen hallgatott.

Van olyan érzésem, hogy itt nem kizárólag erről lehet szó.

2016. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#10

Igen tudom, hogy nem rólam van szó!! Folyamatosan bizonyítani próbálom, hogy nem vagyok olyan mint azok a r.bik akik átverték. Nap mint nap éreztetem vele mennyire szeretem. Hát iszonyat nehéz és csodálom is őt ezért, hogy engedi. Lehet én már feladtam volna.

2016. szept. 23. 21:40
 13/18 A kérdező kommentje:

#11

Jól látod a rossz tulajdonságaival teljesen tisztába vagyok, de most így visszagondolva volt egy nője akit nagyon szeretett és viszont. Az anyagiak elválasztották őket mert külföldre "kényszerült" a barátnője. Bár ezt nem tudom megérteni elképzelni ha olyan erős volt az a szerelem akkor miért nem mentek eggyütt. Lehet ez csak duma a részéről

2016. szept. 23. 22:00
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne bizonygass neki semmit, te nem a volt barátnője vagy. Amúgy én egy kicsit távolságtartó lennék vele most a helyedben, és finoman a tudomására hoznám, hogy döntse el mit akar, mert ez neked nem jó.


Ha bizonytalan, vagy félelmei, fóbiái vannak, akkor meg ne ismerkedjen. Nagyon egyszerű. Akkor ne feküdjön le veled és kész. De ti már léptetek, és még neked kellene bizonyítani?

2016. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
21:34, azt ne mondd, hogy te minden egyes csalódást képes voltál egy vállrántással elintézni, mert még az Érmelléki Kuglófembert is jobban elhiszem, mint ezt...
2016. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
68%
Kedves Kérdező! A 11-es hoz.szóló nagyon igazakat írt! Kérlek minden sorát olvasd el még egyszer. Csak ennyi. Nekem nagyon nem tetszik ez a sokat "csalódott" férfi. Futottam bele én is ilyenbe, szerencsére csak ismerkedési szinten. 26 év után nagyon könnyen belefuthatunk egy magát lelkisérültnek (áldozatnak) valló, nárcisztikus (beteg) emberbe...
2016. szept. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Egyrészt nem neked kell bizonyítanod a volt barátnők helyett. 

Ennek ellenére szerintem elég nagy önbizalmat adhatsz neki, ha kitartó vagy. 

Bár ennek lényegében önmagából kéne fakadnia, nem mások által... 

Fú...igazából én is egy olyan kapcsolatban vagyok, ahol a barátomat megcsalták (ráadásul jó baráttal...)és 5 évig utána senkije nem volt míg jöttem én. 

Nem bízik bennem, alaptalanul féltékeny, ellenőrizget stb. 

Szóval az ex miatt szívok... "

2016. szept. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2016. szept. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!