Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 2 pici gyerekünk van, férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 pici gyerekünk van, férjem egy alkalommal megdugta a munkatársat akinek szintén családja van. Megbocsátanád?

Figyelt kérdés
Volt pár üzenet amit megtaláltam. Készültek a szexre nem hirtelen felindulásból jött. A nő semmit nem jelent neki engem szeret.Mit tegyek?
2016. nov. 27. 12:15
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
15%

Amúgy vicces, hogy férfi oldalról még eddig egyetlen válasz sem született és csak nők szörnyülködnek és veregetik bólogatóan egymás vállát :D


Jönne egy férfi és bemondaná:

"Azért szexelt vele, mert érdekelte őt az új és a más." -És ennyi :D

2016. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
71%

Hát akkor ezután is érdekelje az új és más!

Ezért írom màr sokadszorra, hogy éljen a ribijével. Mert hàt az új és más. Agyalágyult ösztönlények!

2016. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
86%

11: Pont az ilyen lelketlen fa.szoktól kell válni szív fájdalom nélkül.

Nem az a legnagyobb tragédia, ha két ember válik. Ilyen esetben jobb is.

2016. nov. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
10%

13:

Nő vagyok, te... :D (5-ös válaszoló)


Tényleg nem a legnagyobb tragédia. A férfinak. Meg a nőnek. Csak éppen a gyerekeknek igen. :D De hát ők nyilván az anya után jönnek :D

2016. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

persze, szappannal zokniba és csak testre, hogy ne maradjon nyoma!


Többször biztos nem tenne ilyet!


Lovakat is be szokták törni.. néha durva módszerekkel! Abból értenek!

2016. nov. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
92%
A gyerek érdekében együtt maradni úgy, hogy a pár nem boldog együtt, marhaság, és a gyerekkel nagy kicseszés. Előbb-utóbb az ilyen kapcsolat elmérgesedik, a gyereknek mi a jó abban, ha stresszben nő fel?
2016. nov. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
96%
Persze, a gyerekért maradjanak együtt. :D Nézz körbe magad körül, te okos és nézd meg, hogy kik a lelki sérült vagy lecsúszott ismerőseid, a nagy részüknek tuti, hogy együtt élnek a szülei. Na, ott borítékolhatod, hogy szar a házasság. :) Inkább váljanak el és lássa azt a gyerek, hogy mással él együtt a szülő szeretetben és boldogan, így látni fogja, hogy van szeretetteljes kapcsolat is. A halott házasságokban a gyerek csak a dühöt és a boldogtalanságot tanulja el. A gyerek kedvéért együttmaradni a legnagyobb hiba.
2016. nov. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kerdezö!Ne legyel naiv!!Nem hirtelen törtent,ha a ferfjed szeretett tisztelt volna mondjuk az elso csok utan mondhatta volna azt h szeretem a csaladom es nem akarom elvesziteni a felesegem.de csokoloztak beszelgettek terveztek a szexet!öszinten???neked ez a szeretet?te szeretetböl szexelnel masik ferfival?ha nem buknak le evekig hülyet csinalt volna belöled aztan egyszer hazaallitott volna h elhagy a szeretöert!!!legyel erös es hagyd el könyörgöm!!fizesse a gyerektartast emlekezzen elete vegeig mit tett,ha megbocsajtod ugyanugy csalni fog csak ovaosabb lesz!!!
2016. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
83%

Én megbocsátottam,mert el akartam hinni,hogy szeret meg megbánta,meg nem lesz ilyen többet.De lett,2 év után megint megcsalt.Én azóta nem nagyon hiszek már abban,hogy valaki csak is egyszer félrelép.Valakiben vagy benne van a hajlam a félredugásra,és az nem lesz hűséges,vagy nincs,és akkor nincs ilyen probléma.

Tanácsot adni nagyon nehéz ilyen helyzetben.Ismerek olyat,akiknél megtörtént,megbocsátotta,és boldogok.Ha nem bocsátasz meg,lehet benned lesz mindig a mi lenne ha...mert úgy érzem inkább hajlasz e fele.Meg kell akkor próbálni,de azért légy résen,mert a többség sajnos nem fordul a jó útra.

2016. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Takarodhatna!

Család szentségét megtörte!

2016. nov. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!