Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Jogosan haragszik rám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszik rám?

Figyelt kérdés

Az egyik barátom egy hétre haza utazott Floridából. Ünnepelgettünk, és kitaláltam, hogy kéne valami extra.

Ugye a lányok..

Fel rosszlányokra, de a barátom közölte, hogy neki kint barátnője van. Oké, akkor masszázs kategória csak.

Találtunk két lányt(barátnők") és elmentünk. Nálam alap volt, hogy kaptam franciát is. Azonban neki csak direkt masszázst kértünk.

Külön szobákba lettünk vezényelve. Azonban ahogy végeztünk valami nem stimmelt. Már az ajtóban mogorva volt. Még viccelődtem is vele, hogy ezután a dolog után, hogy lehet ilyen búval ba....-ott

Végül kibújt a szög a zsákból, itthon elmondta, hogy a lány eléggé szépen leápolta a szájával..

Most pedig rám haragszik..

Jogos? Végülis én csak masszázst kértem neki. Nem érti meg, hogy az Ő dolga volt, hogy enged többet vagy nem..

Szerinte direkt belevittem, és tudtam, hogy úgyse fogja bírni..

(Ha tudtam volna szerintem nem félmunkát akartam volna neki, hanem akkor már normális aktus..)


Persze a barátságunk ettől nem fog tönkremenni, mert az ennél sokkal szorosabb. Csak azt hiszi, hogy kitoltam vele(direkt)



2016. nov. 5. 07:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz.. Mert neked tiszteletben kellett volna tartani, hogy van barátnője és mondjuk egy sörözésre invitálni.

Viszont senki nem tartott fegyvert a fejéhez, hogy hagyja magát. Tehát főképp ő a hibás.

2016. nov. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykét lecupikázták, brühühü, jajj, most mi lesz... A helyében akkor álltam volna fel haragudva, amikor kitaláltad, hogy k*rvázni menjetek közös programként.
2016. nov. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen szinten igen, jogos.

Ha lesz barátnőd azt kívánom,hogy neki olyan barátnője legyen aki majd pasizni viszi közös programnak. :)

2016. nov. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten hulyek voltatok. Te azert mert a regen latott baratoddal annyi kozos programot tudsz elkepzelni unneples gyanant, hogy ket kulon szobaba lihegtek valami ocska prostin, o meg hogy annyi onuralma nincsen, hogy nemet mondjon, es utana meg masokat hibaztat.
2016. nov. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
Mindenki a saját tetteiért felel, nem másokéért. hehe.. inkább örülne, hogy valaki más is leszopta :))
2016. nov. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem ,hogy ha hazajön külföldről miért rögtön ku.rvához kell vinni? Miért nem mentetek el sörözni egyet?
2016. nov. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Tényleg nem erőszakolta meg senki, a saját tetteiért ő felel.
2016. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hosszú volt az út, fáradt volt. Persze, hogy elmentünk egyet kajálni, és iszogattunk is, de valamivel többre vágytam. Hétköznap kora este meg már nem volt más ötletem.

Azóta megbeszéltük, és megeggyeztünk, hogy ami "Budapesten történik, az Budapesten is marad" :)

2016. nov. 5. 20:04
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindketten undorító emberek vagytok. Hányom kell.

IQ-tok egyenlő a nullával, ha nektek ez a szórakozás.

2016. nov. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Oké-oké emberek, nyugi! Azt hiszem eltudom dönteni, hogy nekem mi a jó és mi nem. Azt is eltudom dönteni, hogy mire költsem a pénzem.

Na már most nem az volt a kérdés, hogy miért járok lányokhoz(ennek is rengeteg oka van), hanem az, hogy a haverom jogosan haragudott-e vagy nem.


(9-es amúgy ennek semmi köze az IQ-hoz... Csak magadat járattad le vele.. ne használd magát a kifejezést ha nem tudod mi az.)

2016. nov. 6. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!