Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek máshova ment?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek máshova ment? Hazudhatott?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma a barátnőm meglátogatott a munkahelyen. Mondta, hogy el kell mennie állásügybe boltokba. Spárt és a tescot mondta, hogy oda megy. Viszont, láttam a telefonjába az üzenetei közt, azt hogy "lassan indulok" akinek, írta kozmetikus néven volt be írva... Ettől a kozmetikustól volt, 2 nem fogadott hívása is... Rá kérdeztem nála többször is. Azt mondta csak ebben a 2 boltban volt. Majd utána hirtelen a kozmetikus is eszébe jutott. Elkezdtem még kérdezősködni erre kiakadt, hogy hagyjam abba ne rágjam le...

2016. okt. 27. 19:27
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
gratulalok minden valaszolnak ,meg nektek hisz a baratom ,mst ram haragszik ,meg engem akar negverni amit irtatok,most ezeknek hisz amit ide irtatok hogy hazudok neg negcsalom ti isnertek tudom baratom is hibas de azert lassatok a dolgok moge jol megcsinaltatok az estemet
2016. okt. 27. 21:31
 22/40 A kérdező kommentje:
amugy mi nem is varosba lakunk hanem falun
2016. okt. 27. 21:36
 23/40 A kérdező kommentje:
a baratom meg mindig masnak hisz fura de igy van errol sem en tehetek,mindenert engem okol
2016. okt. 27. 21:37
 24/40 A kérdező kommentje:
azt mert nem irod le h bicilizni sem engedsz
2016. okt. 27. 21:42
 25/40 A kérdező kommentje:
Eleg volt az ilyen hazugsagokbol hogy folyton a jok vannak bantva ne irbatok olyat ami nem is igaz nem is usmertek,a szituaciot sem
2016. okt. 27. 21:53
 26/40 A kérdező kommentje:
ha fel vagyok haborodva vagy kuakadok mert rag akkor azt hiszi hogy hazudok,nem igaz hogy nem veszi eszre h ki.oz csak olyanokat kerdezz hogy bem halja sajat magat,nas is ha hallana miket kerdezz akkor ra jonnenek milyen a baratom
2016. okt. 27. 21:57
 27/40 A kérdező kommentje:
Mindig alltalanositasz joci,hogy ha arra nincsenek akkor nem is keresed akkor itt latszik milyen vagy hat en nem szoktam csak igy nem ketesni,addig keresem amig meg nem talalok.a baratom egy kucsit lusta is
2016. okt. 27. 22:02
 28/40 A kérdező kommentje:
a naratpm ilyen beteges
2016. okt. 27. 22:26
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Hú öcsém..Én is kérek ebből a cuccból..van még?
2016. okt. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
ez nem vicc ,nem veszed eszre mi folyik itt a baratom miket kerdezz masoktol,mert nem jerdezz neg engem olyanok azt ti tudtok valaszolni ismertek es ott voltatok gratulalok ez fantasztikus.es neg kabaret is csibaltok belole
2016. okt. 27. 23:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!