Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek máshova ment?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek máshova ment? Hazudhatott?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma a barátnőm meglátogatott a munkahelyen. Mondta, hogy el kell mennie állásügybe boltokba. Spárt és a tescot mondta, hogy oda megy. Viszont, láttam a telefonjába az üzenetei közt, azt hogy "lassan indulok" akinek, írta kozmetikus néven volt be írva... Ettől a kozmetikustól volt, 2 nem fogadott hívása is... Rá kérdeztem nála többször is. Azt mondta csak ebben a 2 boltban volt. Majd utána hirtelen a kozmetikus is eszébe jutott. Elkezdtem még kérdezősködni erre kiakadt, hogy hagyjam abba ne rágjam le...

2016. okt. 27. 19:27
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
93%
Skizo vagy vagy bepálinkáztál? Esetleg a barátnőd megtudta a jelszavad? Az utolsó hozzászólásoknál fizikai fájdalmat éreztem, olvashatatlanabb mint a Halotti beszéd.
2016. okt. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
89%
Ez most valami egyszemélyes skizoid műsor, vagy mi? :D Dr. Janus rendel. :D
2016. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
96%

Na, most vagy a tudathasadás klasszikus esetével állunk szemben, vagy az emberünk lebukott és most a láthatóan csökkent képességű barátnője firkálását olvashatjuk.


Nem tudom eldönteni.

2016. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Igen a baratom,bekepzel dolgokat es szinte betegesen
2016. okt. 27. 21:00
 15/40 A kérdező kommentje:
Olyanokat mondd rolam hogy megcsalom,meg hogy hazudok,de szinte beki eg a haza es meg en vagyok a rossz a vilag legrendesebb noje vagyok es ilyet ir rolam,meg o van megsertode nagyon sokszor ilyen beteges de muert csinalha velem,ha allasinterjun voltam
2016. okt. 27. 21:02
 16/40 A kérdező kommentje:
nem tudom miert ilyen folyton nyagat hogy hol vagy hova negyek meg csalni sem lenne idonk sulve fove egyutt vagyunk en oszinte vagyok hozza de ha calamit elfelejtek neki emliteni akkor az hazugsag
2016. okt. 27. 21:06
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom miert irja le ide a tortenetet ha nem is igy volt
2016. okt. 27. 21:07
 18/40 A kérdező kommentje:
Nem tudom,megerteni miert ilyen azt o sertodik neg ha en ki vagyok akadca a sok leragasaitol
2016. okt. 27. 21:08
 19/40 A kérdező kommentje:
azt ti tudjatok hol voltam nem is ismertek minket ga neg ismernetek akkor telleg ,sot kehet mondanatok hogy a baratom beteges ,
2016. okt. 27. 21:09
 20/40 A kérdező kommentje:
Mert a baratombak hiszel ha nem is ismered a sztorit,mostanaba folyton azon ragott ha elmentem neg biciklizni,folyton betegesen feltekeny allandian
2016. okt. 27. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!