Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Majdnem minden fėrfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem minden fėrfi megcsalja a felesėgėt?

Figyelt kérdés

8 ėv utån megcsalt a fėrjem.Elköltőztem a fiunkkal.

Baråti körben többen győzködnek, bocsåssak meg, őket is megcsalta a fėrjük ( eddig nem tudtam), de a gyerekek miatt, meg ûgyis szinte minden fėrfi fėlremegy vagy inni kezd stb.


2016. okt. 27. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos én is rengeteg ilyet hallok. Egyszerűen le vagyok döbbenve, hogy minden második kapcsolat megcsalás miatt megy tönkre. Hihetetlen, hogy hova fajul a világ és hogy nagyon sokan a hűségről megcsak hírből sem hallottak.. Undorító egy dolog az biztos, de azt kötve hinnem, hogy minden férfi ilyen. Persze sajnos rengetegen élnek gerinc nélkül, nők és férfiak egyaránt... De kivételek mindig vannak! 🙂 Ja és én tuti biztos kiraknam a szűrét ennek a mocsoknak, az meg a legnagyobb baromság, hogy Jajj a gyerek miatt.. Jajj a gyerek miatt pont nem kell hazavágná a saját életedet! Sokkal rosszabb lenne a gyereknek, ha olyan családban nőne fel, ahol a felek csak kényszerből vannak egyutt és ezt bizony ő is levágná..Hogy anyu meg apu veszekednek, egymáshoz sem érnek, ridegek egymással.. Úgyhogy ez szar duma, hogy a gyerek miatt. Hagyd ezt a barmot és keress olyat, aki meg is becsül és még gerince is van!
2016. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
18%
A megcsalásnak mindig oka van. Többnyire az hogy a nő zsarnokoskodik az élet minden területén. Ha azt akarod hogy egy férfi ne csaljon meg akkor ne ráncigáld láncon, ne zsarold folyton érzelmileg, ne kiabálj vele minden sz@rért, és ne mondj folyton mindenre nemet amikor szexről van szó. Na meg mindezek mellé nem árt ha nem vagy unalmas szappanopera bambuló telefonnyomkodó nemtörődöm alak.
2016. okt. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
15%
Ja és megnyugodhattok, én nem csalok meg senkit mert már rég meggyűlöltem a nőket. Jobb nekem egyedül.
2016. okt. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
78%

Hát komolyan a pofam leszakad, hogy megint rögtön a nő a hibás kizárólagosan és egyértelműen...Ha őt csalják meg, az ő hibája, zsarnok p*icsa. Ha ő csalja meg a férjét, akkor rohadt k*urva. Ha nős férfival kezd ki akkor meg büdös r*ibanc. Bezzeg a férfiak ártatlan kis szenvedő alanyok, sőt ők a legnagyobb királyok, ha férjes nőt tudnak agyba vinni. Hányinger ez a "kettős" mérce..

Igen van oka a megcsalasnak, meghozza egy nagyon egyszerű oka: az illető elhagyta valamelyik bokorban a gerincet!! Rosszabbik esetben sóhaj nem is volt.. Ennyi, az összesen többi csak blabla, kifogás. Ha valami nem oke, akkor van SZAJUNK és szépen le kell ülni megbeszélni. Hihetetlen, ugye? Próbálni kell rajta javítani, helyrehozni, ha nem megy akkor pedig szakítás/válás, DE akkor sem b*aszunk félre. Az az undorító emberek módszere.

Ja és halkan megsúgom csak: egy férfinak az égvilágon semmilyen különösebb ok nem kell a félrekefélésre, mert rengeteg a farkával tud csak gondolkodni és ahogy meglát egy csinos nőt, rögtön a lyukat látja benne, amit be kéne tömni. Tisztelet annak a kevés kivételnek..

2016. okt. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
Az én apám kb 3-4 -szer csalta meg anyámat, és ez csak az amennyiről én tudok. Eleinte leültek megbeszélni, aztán már meg sem bánta. Anyám bolond, ez tény.
2016. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%

#2-3: Igen, azt látjuk, hogy meggyűlölted a nőket, gondolom ők is téged.


Kérdező, sajnálom, hogy ez történt, de neked kell érezned, hogy ezt el tudod-e nézni a férjednek. Csak a gyerek miatt én biztosan nem fogadnám vissza, bár másért sem. Én tudom magamról, hogy SOHA nem tudnék ugyanúgy viszonyulni hozzá ezután, sajnos vagyok elég önző ahhoz, hogy ezerszer a fejéhez vágjam. Épp ezért én soha nem folytatnám a kapcsolatot ilyen eset után, de mások vagyunk, neked kell ezt érezned.


Én azért még reménykedem benne, hogy nem minden férfi ilyen. A páromon azt látom, hogy "ő aztán soha", de rengeteg nő gondolta már ezt, aztán megcsalták. Reméljük a legjobbakat. Remélem, hogy találsz olyat, akiben megbízhatsz teljesen.

2016. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
88%

A nök és a pasik töbsége is ugyanugy hütlen.

Sajna a mai világot a szex meg a pénz uralja.

Nekem már nincs kedvem párkapcsolatokhoz,meg szaros gatyákat mosni stb. Azt amig a gyerekekkel othon ülök a férjem meg szorakozik és kvázik.

Van egy pasi,akivel szombatonként jol érezzük egymást. Számithatunk egymásra. De nem tartozunk egymásnak semmivel.

Gyerek meg már mindegyikünknél van.

N24

2016. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ûgy ėrzem, nem tudom megbocsåtani, ezėrt is költöztem el a gyerekkel.

Aki īrta, hogy ėn tehetek róla, ėn megoldani akartam a problėmåkat, nem fėlrekefėlni.Ő jôl elvolt a kėnyelemben,nem akart semmit megbeszėlni, mėg meg is csalt.

2016. okt. 27. 20:22
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Lehet azzal van a gond, hogy elhisszük örökké tart majd és nem úgy futunk neki, hogy "örüljünk neki amíg tart". Én úgy voltam vele, hogy én aztán soha nem fogom megcsalni, nem értettem azokat akik igen... aztán elmúlt... Nem csaltam meg, de ha alkalom adódna, nem lenne lelkiismeret furdalásom.
2016. okt. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%
2 éve van szeretőm, egy csepp lelkiismeret furdalásom sincsen. Unalmas házasság, könyörgés hiába, hogy változtassunk, a fiunk már nagykorú, a férjem azt sem venné észre, ha szőke létemre feketén mennék haza. Elválni minek? Ugyan úgy kiszolgálom, megcsinálok otthon mindent, rendben tartom a házat, mosok főzők, takarítok, de hetente 2x élveze, hogy nő vagyok, szeretnek, imádnak, ez ad erőt a mindennapokhoz.
2016. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!