Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy nő megcsalja a férjét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megcsalja a férjét, a férfi csak a büszkesége miatt dühös?

Figyelt kérdés
2016. aug. 22. 16:09
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha egy nő ilyen kérdést tesz fel, látott már férfit közelről...?
2016. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért? Dühös?
2016. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És fordítva?


Amúgy azért dühös egy megcsalt ember (akár nő, akár férfi), mert megbízott egy emberben, aki átverte őt.

2016. aug. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Szerintem így van a dolog...Vagy legalábbis én így érezném...És úgy fognám fel a dolgot,hogy "elvesztettem egy csatát a más férfiakkal vívott szerelmi konkurenciaharcban"...
2016. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Én nem lennék dühös. Előttem és utánam is szexel mással. Miért pont akkor nem szexelne egy nő, ha velem van. Nem kéne ennyire naívnak lenni.
2016. aug. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem érdemes csak férfi oldalról nézni. Amellett, hogy a megcsalt emberek azt érzik, hogy átverték, megalázták, elárulták a szerelmét, a tiszteletét, a bizalmát, igen. A büszkeségét is sérti az embernek ez. De ez nőre, férfira egyaránt igaz. Teljesen természetes dolog.


Ha csak a büszkeségét sérti valakinek ez, akkor az a büdös életben 1 percig sem szerette a párját.

2016. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább azért dühös, mert csalódott és becsapottnak érzi magát. Ráadásul nem akárkiben csalódott, hanem abban, akit normális esetben mindennél jobban szeretett, és akinek örök hűséget fogadott.
2016. aug. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Erről nekem speciel csak egy vicc jut veszembe... Két barátnő beszélget. - Láttad már a mférjed arcát szeretkezés közben? - Láttam. - Na és milyen? - Ronda! Ölni tudna a szemével! - ??! - Láttad volna, amikor benézett az ablakon!
2016. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Helyes válasz ***** válasza:
100%
Hát ha valaki természetesnek veszi,hogy megcsalják,ott komoly gond van.Ne figyelj rájuk.A boldog házasság titka elsősorban a hűségen alapszik,amit ha megtör a másik,azzal súlyosan megkárosítja a megcsalt személyt,szinte azt lehet mondani,meglopja őt,mert saját magát átjátszotta egy harmadik személynek,amihez nincs joga!
2016. aug. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#6-os nagyjából mindent elmondott, amit a kérdés kapcsán lehetett.
2016. aug. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!