Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Valószinűleg anyámnak viszonya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valószinűleg anyámnak viszonya van a főnökével, ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már úgy a főnöke, hogy anyám egy elvált férfinak dolgozogik bejárónő/takarítónőként, a lényeg, hogy mikor anyám itthon van nagyon sokat beszél arról a férfiról, mindig csak jókat mondd róla, de úgy adja elő mint aki szerelmes és a munkán kívül is találkozgatnak, tudom ez így nem bizonyít semmit, de mióta találkozgatnak anyám sokkal többett foglalkozik a külsejével és drága ruhákat, ékszereket is kapott már a férfitól aki egyébként nagyon gazdag, ezek a dolgok szerintem már túlmennek a barátságon. Apám nem foglalkozik ezzel dologgal, nem féltékeny tipus, szerintetek tényleg viszonyuk lehet ? És ha igen akkor mire számítsak ?
2016. okt. 12. 11:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
először is ha valahol dolgozok csak és kizárólag ott találkozok a főnökömmel.ha mást is akarok akkor munkaidőn kivül is.és ha akarok tőle vmit akkor foglalkozom csak a külsőmmel azóta.tehát a válaszom kökemény viszony.és ki a franc fogadna el ajándékot ha nemakarna semmit? hmm? apádat felszarvazták,átverték,átverik.pont.
2016. okt. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Akármi is van sajnos én nem tudok mit tenni, amit az utolsó írt nekem is mindig ez a gondolat van a fejemben :/

Tudom nem szép dolog, de remélem csak azért van ez így, hogy lehúzza a férfit ajándékokkal

2016. okt. 12. 12:53
 13/21 anonim ***** válasza:
74%

Nem ő lenne az első nő aki idősebb korában a pénzt, és az udvarlást helyezi előtérbe a férje helyett.

Édesapád pedig biztosan ki fogja adni előbb utóbb az útját.

Nem a te dolgod igazából, nem tehetsz semmit.

2016. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Lehet nyitott a szüleid kapcsolata, vagy nem tudom :D
2016. okt. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Csaladi kapcsolatok kategoria.
2016. okt. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
100%
Amiket leírtál bizony jelentenek valamit, nem azt mondom hogy együtt vannak hanem hogy ez takarítás extrákkal helyzet
2016. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
26%
nincs dolgod vele, legfeljebb mondhatod hogy látod mi zajlik de egy drága ajándékért befogod:)
2016. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hàny éves vagy vannak e testvéreid? Szüleid hàny évesek hàny éve hàzasok? Tudtoddal anyu apu egymàssal is lefekszik? Apud dolgozik keres nettó 120at? Hogy mit tegyél semmit! Ja de tanúlj meg sütni főzni mosni takarìtani részeg lelkibeteg embert àpolni apud pin kódjàt. Anyu jövő nyàron nem csaladdal nyaral utàna nem biztos , hogy haza jön. Készűlj némàn a legrosszabbra max jobb lessz. Apud amugy ha veszekedés van "bolond"?
2016. okt. 14. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha viszonyuk is van, legtöbb esetben ez szépen magától elmúlik. Nem kell ettől kétségbe esni, sokan homokba dugják a fejüket, de a hosszú házasságok nagyobb részében van megcsalás, mint ahol nincs. Ezt nem az ujjamból szoptam, sokszor felmérték már. Volt egyszer egy dokumentumfilm is egy kis faluról, hogy a nyugdíjasok közül ki kivel, hát inkább az volt a kérdés hogy ki kivel nem, bár ott a legtöbb özvegy volt. Vagy Párizsnak van olyan híre, hogy szinte mindenkinek van szeretője, nem is nagyon titkolják.
2016. okt. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis szólj be(le). Anyudnak szólj, hogy ezmiez? Nekem is szólnak a lányaim ha nem tetszenek a dolgaim. Nagyon helyes.
2016. okt. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!