Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azok miért vannak együtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok miért vannak együtt, akik folyamatosan csalják egymást?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül házasságra gondolok. Több olyan lányt ismerek, akik nyilvánosan csalják meg meg a barátjukat, de a ez igaz a fiúra is. Ők miért vannak együtt? Még nem köti őket össze gyerek és/vagy az anyagiak.
2016. okt. 9. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott kapcsolatban vannak gondolom.
2016. okt. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra tudok gondolni, hogy nyitott kapcsolatban vannak.
2016. okt. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én sok ilyen töketlen embert ismerek,azért vannak együtt,mert komfortzónát,biztonságot ad egy kapcsolat és ebből nem akarnak/mernek kilépni.Akkor sem,ha egyértelműen egy kalap szar a kapcsolat,de "inkább ez,mint egyedül".Nem értem,miért kell félni az egyedülléttől,én imádok szingli lenni,szabadság,még több szabadság és minden,ami ezzel jár :D Csak akkor lesz kapcsolatom,ha az jobb és több örömet tud nyújtani,mint a szingliség,nem csak azért,hogy "legyen".

20N

2016. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vicc:

-Arisztid nagyon szép a barátnőd, de te is tudod, hogy néha félrelép ez nem zavar?

- Nézd Tasziló inkább legyen egy csokitortám akit néha megosztok másokkal is, mint egy kupac trágya ami csak az enyém...

2016. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!