Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem jó a szex, viszont elválni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem jó a szex, viszont elválni nem akarok. Miert nézik le annyian ha ilyen helyzetben meg akarom csalni a párom?

Figyelt kérdés

Gerinctelen dolog stb tudom.

De évek óta nem jó a szex. Azt sem tudom mikor élveztem el vele utoljára. Lassan ott tartok hogy egyáltalán nem élvezem.

Viszont az élet minden más területén jól kijovünk, szépen neveljük a gyerekeinket, de mégis ez kezdi megmérgezni a kapcsolatunkat. Ha lenne egy szeretőm, akkor én is lenyugodnék meg itthon is minden rendben lenne. Ráadásul fiatal vagyok még ahhoz hogy ilyen szexben legyen csak részem.

Miert olyan nagy gond ez?


2016. aug. 30. 22:39
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
62%

Elobb vele kozold nem elvezed a szexet. Aztan tegyetek valamit vagyis hatha akar valtoztatni es vannak otletei. Lehetnenek neki is. Aztan kozold tovabbra se elvezed menjetek szexterapeutahoz. Aztan ha tovabbra sincs valtozas kozold neked nem jo, szeretnel massal szexelni. Hallgasd meg mi a hozzaallasa. Lehet rabolint cserebe o is akar massal. Demokratikus. Lehet kiakad, akkor gondolkozol es utana vagy megcsalod vagy nem. Kiakad de elmondod nem erdekel a kiakadasa te neked szex kell es jo szex. Ha vele nem lesz jobb meg fogod csalni. Ennyi.

Ha ez vegig megvolt es te a szexpartner keresest megcsalast valasztod a hata mogott akkr is legalabb figyelmeztetted.

Ha ezeken nem mesz vegig csak megcsalod, akkor mindegy mi az ok es az jogos-e, csak egy olyan kenyelmes gerinctelen es idiota leszel, aki annak az embernek az arcaba fekaliat tesz, aki a gyerekei apja vagy anyja es akit elvileg tisztel es szeret es akivel egyutt akar elni. Ez pedig visszaut.

Ha lesz egy szexparznered, ha no vagy eselytelen hogy ne szeress bele. Ha ferfi vagy lehet nem szeretsz bele, de akkor is kotodes lesz. Aztan jon a hiszti, hogy ha van kotodes tobbet akar a szereto es neki lesz elvarasa. Ott az allando lebukas veszelye es az egesz drogkent mukodik. Tartbatatlan lesz egy ido utan. A hazugsagok, amikbe ennek titkolasa miatt bele kell menni, szemelyisegre is hatnak...a kettos elet torzitja a jellemet is.


Tehat a gond nem az, hogy szexhiany vagy gyenge szex vagy unalmas szex miatt massal szexel valaki es hazas marad, hanem hogy ezt nem a hazastarsa tudtaval teszi. Igy annak nincs valasztasi lehetosege es a velemenyet se mondhatja el. Amikor ilyen esetben kiderul akkor nem lehet visszacsinalni.


Sokan hallgatolagisan de megbeszelve elsore megallapodnak ilyenekben...dragam keress szexpajtast, csak intezd ugy hogy ne tudjak a szomszedok, barazok, gyerekek stb. tetszoleges lista szerint. Az is normalisabb, mint menni azt titokban felrekufircolni.

2016. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összeházasodtatok ezt nem tudtad? Kicsit nehéz elhinni, hogy régen minden király volt, tök jó volt a szex, aztán hirtelen, csak úgy el kezdett egyre rosszabb lenni és odáig fajult, hogy már félremennél.. Ennek biztos volt valami előzménye. Az is érdekes, hogy te annyiszor megmutattad neki, hogy hogyan lenne jó neked, mégsem vezet sikerre, még sem lesz jobb, de akkor hogy volt ez mondjuk a kapcsolat elején? Vgay utána 1-2-3 évvel? Akkor tudta, hogy csinálja hogy élvezd most meg nem, hiába mutatod? Nekem ezt nehéz összerakni, szerintem nem működött jól köztetek úgy igazándiból a szex, most meg csak rosszabb lett.
2016. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

#11

Ezt megpróbálom. Aztán meglátjuk mi lesz.

2016. aug. 30. 23:14
 14/26 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én mondjuk ezt nem vágom. Mármint, hogy hogy jutottál ide?

Eleve ilyen kapcsolatban voltatok? Csak azt hitted, hogy később nem számít?

Vagy út közben romlott meg valami?


Ha ez utóbbi akkor abban tudok tippet adni, mert az embernek mindig kell egy kis izgalom, ezt a nagymamám úgy nevezi, hogy életben tartani a tüzet. Ehhez viszont rosszul áltatok neki, mert nem az kell, hogy megmutasd mi a jó neked (elvileg tudja), hanem, hogy új dolgokat próbáljatok ki! Én 7 éve vagyok együtt a párommal, megértünk már együtt sok mindent (többek között elkezdtünk vonzódni máshoz) de mindig megbeszéltük, közösen döntöttük el, hogy együtt maradunk és teszünk a kapcsolatunkért. Az elején elég, ha meztelenül meglátod és odáig vagy. De később már pikánsabbá kell tenni a dolgot. Pl szexelni idegen helyen, vagy nyilvános helyen, különböző ruhák, szerepjátékok, vagy épp játékok. Esetleg eljátszhattátok a megismerkedéseteket újra.

Azt nőként tudom, hogy a női orgazmus nem jött csettintésre és baromi sok dolog függvénye, hogy meglegyen. De ez az élet. Folytonos változás, kísérletezés, felfedezés.


Ha viszont elve úgy mentél hozzá, hogy a szex nem volt vele kielégítő... nos megástad a magad sírját és most eszméltél rá, hogy egy koporsóban vagy. A jó szex fontos. A nők hajlamosak ezt elbagatellizálni, és azt mondani, hogy inkább egy rendes pasi és rossz szex, de évek múlva meg rájönnek, hogy ez nem működik.

2016. aug. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen értem az ilyen embereket. Én soha életemben nem tudtam elélvezni, mégis tök jónak tartom a szexuális életemet, és eszemben sincs másokkal kísérletezni a páromon kívül.

Ha ennyire rá vagy görcsölve, hogy "már megint nem tudok elmenni!", akkor nem is fog sikerülni.

2016. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj,ha neked es a parodnak is megfelel,es nincs ellene kifogasa....de nem hiszem,h ebbe belelemegy...

De azert elotte el lehetne menni egy szexualpszichologushoz,vagy tanacsadohoz.

2016. aug. 31. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak az a bajod, hogy nem élveztél már egy jót emberemlékezet óta, akkor maszturbálj vagy vegyél egy vibrátort!


Nekem ez konkrétan érthetetlen, hogy két ember az évek során ennyire nem képes összecsiszolódni, hogy ne legyen jó a szex. Miből gondolod, hogy csak a párod a hibás, és ha mással fogsz szexelni, akkor jó lesz?

Szerintem erre semmi garancia nincs.


Másrészt a nők nem így működnek. Ha valakivel jó a szex, úgy bele fogsz zúgni, mint az állat. Bele fogsz kakilni a házasságodba, a gyerekekbe, az anyagiakba, mindenbe, csak hogy minden este legyél rendesen megfarkalva, ne csak heti egyszer. Ezt borítékolhatom, mert minden nő így működik, csak van aki olyan pasit talál ehhez, aki normális, és van olyan, aki egy szemétládát, de ha jó a szex, tényleg egy nő sok mindent képes lenyelni.

Mondom ezt úgy, hogy nő vagyok!


Ha nem tud a férjed kielégíteni, és ez kezd a kapcsolat rovására menni, akkor az a házasság nem jó. Nem érdemes kínlódni, hogy együtt maradjatok a "gyerekek miatt". Valójában azért akarsz vele maradni, mert gyáva vagy, és nem mered azt mondani, hogy OK, váljunk el, inkább egyedülálló anya leszek, de ez nem megy.

Nem tudod/akarod felvállalni a családfenntartó szerepét, kell melléd egy "apa", aki segít a gyereket eltartani és felnevelni.

Amint lesz egy "cserepasi", úgy ki fogod penderíteni a mit sem sejtő uradat, mint a sicc, és mész át az új kapcsolatba. Akkor is így működik, ha most rázod a fejed, hogy te aztán nem, sose akarnál válni, és tényleg csak szexet keresel.


Ha tényleg csak szexet és kielégülést keresnél, akkor veszel egy vibrátort, de nem.

Neked egy másik férfi kell.


Gondolkodj el inkább a váláson! A gyerekeket attól még lehet továbbra is szépen, együtt nevelni, jól kijönni egymással, stb. Csak nyugodt lelkiismerettel pasizhatsz.

Ha lebuksz (mert 99% lebukik), akkor ott eláshatod a jó viszonyt, a gyerekeid is a fejedhez fogják vágni életed végéig, hogy miattad váltatok, és a férjedtől se remélj együttműködést.


Egyébként más baj nincs az ötleteddel, csak annyi, hogy minden résztvevő életét eltoszod, és mindenképp válás lesz a vége. Ezt leszámítva, miért ne?

2016. aug. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Ezt mond a párodnak is.Vagy naki nem mered?Nem sajnállak majd ha jól elver.K urva.Ha el akar élvezni egy nő akkor el is fog.Nem vagy szerelmes.Semmilyen érzelmet nem érzel a párod iránt.
2016. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
66%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap..


Ezért! Mindig így végződik, ha nő egy kis szabadságra vágyik. Na jó, nem mindig köt ki egy agresszív állat mellett, és nem mindig hagyja ott a gyerekeit.

De azért ez a sztori se úgy indult, hogy a nő eleve ezt akarta, csak annyit akart, hogy legyen lazább a kapcsolat, mert élni akar.

Ez meg a sztori vége.

2016. aug. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
15%

Viszket a punani?

ezt ferjhezmenes elott kell boven vakargatni nem utana

2016. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!