Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Menni vagy maradni? Harmadszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menni vagy maradni? Harmadszorra is elválni?

Figyelt kérdés

18évesen mentem férjhez először(most 39 vagyok),21 évesen született a fiam. Szerelmi házasság volt, csak túl fiatalok voltunk, szülés után nemsokkal megcsalt. Elhagytam, bár szenvedtem mint egy kutya. Rá másfél évre megismerkedtem második férjemmel. Fiamat elfogadta, engem szeretett. Született két lányunk. Nem volt nagy szerelem, inkább nagy szeretet. Többször megcsalt. Csak 1éjszakás kapcsolatok. Pedig állítólag nagyon jó volt neki a szex velem. Az első 3-5ről úgy tettem mintha nem tudnám, a következő 5nél már hisztiztem, ő tagadott. Végül elhagytam. 3. férjet nem akartam, de annyira beleszerettem, hogy nem tudtam neki ellenállni. 33 évesen mint egy tinédzser. Szerintem ember nem szeretett még így a földön. 2 megcsalós házasság után os 100%ig bíztam benne. Azt hittem szeret mint én. Szültem neki egy kislányt. Neki még nem volt, s én bármit megtettem volna érte/neki. Aztán terhesen kiderült, hogy 11hónapja irkal találkozgat egy nővel. Állítólag csak csók volt. Na de azt állít mindenki amit akar, amit elhisznek neki. Végig semmit nem vettem észre, bár visszagondolva többször volt feszült. Megbocsájtottam, mert meghalltam volna nélküle. Ez másfél éve volt, de bízni azóta sem tudok benne. Elmegy munkába, utána rögtön jön haza, csak velem van. Se haverok se horgászat, se kocsma azóta.Ha munkatársaival névnapoznak is visz magával, pedig szerintem ez égő neki, hiszen más feleség nincs ott.Nem én kértem ezt, ő döntött így.Boltba sem megy egyedül, sehová. Viszont hiába vagyok ott, bámulja a csajokat, aztán letagadja. Élvezi, hogy tetszik mindenkinek. :) Én meg semmiért nem merek neki szólni, minden úgy van ahogy ő akarja, mert félek újra megcsal. Tökéletes felesége akarok lenni. Hogy milyen feleség vagyok, hogy megcsalt mindenki? Hisztis, szeretet hiányos. Túlzásba. Fél percenként kell nekem ölelès, mondani, hogy szeret.Azon kívül adok magamra, rend van a házban, főzök, imádom a gyerekeket, van munkám, nem csalok, nem flörtölök. Szexben mindent megteszek amit kér ha számomra undorító is, mintha élvezném. A haverjai imádnak. Nem vagyok hárpia, csak hisztis. Amíg nem derült ki mehetett haverozni, bárhová nem hisztiztem. Csak ha nem ölelt meg akkor. Hazudós voltam( kisebb dolgokban, otthon ezt láttam) de mellette leszoktam róla. Ezt is meg tudtuk beszélni. Reggel kelek hozzá kaját csinálni, meghallgatom ha baja van. Tehát átlagos vagyok hibákkal, erényekkel.

Azt érzem hogy szeret, hogy megbánta, de nem tudok benne bízni. Picit sem. Kérdeztem miért tette;mert szórakozott, tetszett neki, hogy másnak is tetszik. De végig engem szeretett, be is akarta fejezni, csak félt hogy a nő elmondja nekem. Ezt állította. Hogy soha többé nem lesz ilyen belehalna ha elveszítene. Egy szavát sem hiszem, azt sem hogy azóta nem találkoztak. Tudni kell róla, hogy én csináltam belőle jó pasit. 60 kgos feketébe járó semilyen kinézetű volt, magának való. Felhízlaltam 100kgra, megnövesztettem a szőrzetét, kicseréltem a ruhatárát, megtanítottam kommunikálni. :) Hát bejött, most mindenkinek tetszik. :) Ő meg élvezi.

Nagyon rossz bizalom nélkül élni. Most legszivesebben elválnék, már nem szeretem úgy.

De én lennék a legnagyobb @va a kis városunkba. Csúfolnák a gyerekeimet. A legkisebb is apa nélkül nőne fel. Pedig nagyon jó apa. De nem akarok vele élni. Házam van, munkám van, pénz nem befolyásol. De olyan ciki az egész. 3*elválni.... de így meg boldogtalan vagyok. A nagyobb gyerekeim is látják rajtam, másfél éve nem mosolyogtam, én az életvidám. 3férfi volt az életemben, másnak 1hét alatt van ennyi. Mégis engem itélnének el, mint a 2. után.

Ti mit tennétek? Elválnátok ha rohadt boldogtalanok lennétek?


2016. júl. 22. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem válnék harmadszorra, legalábbis egyelőre nem. És nem azért, hogy mit szólnak a környezetemben, hanem magam és a család miatt. Én inkább önismeretet tartanék.

Lazulj egy kicsit, ne menj el vele mindenhová, legyen saját életed, saját szórakozásod, barátnőid. Engedd el egy kicsit, ne agyalj állandóan azon, mit csinál. Ha akar, úgyis megcsal. Látod, visz mindenhová, még sem nyugszol meg.

Nem kell teljesen alárendelni magad neki, mert ez unalmas számára. Legyen magánéleted és hagyj neki is teret.

2016. júl. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Most dobjunk követ a szingli csajokra. :)
2016. júl. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát ahogy leírtad, hogy az ég világon sehova sem megy... egyedül meg végképp, veled van mindig, ennél többet mit vársz még?


Undorító dolgokat viszont ne csinálj meg az hülyeség.


A szerelem mindig is el fog múlni pár év alatt, valahogy fenn kellene tudni tartani egy jó kapcsolatot azt követően is, mert ennyi erővel 3 évente válhatna mindenki.


Én pont ugyanígy vagyok, a feleségem lett mellettem egy fantasztikusan jó nő (nem is csak testileg), egyszer megcsalt, megbánta, most azért odafigyelek ezekre a dolgokra, de mint házastárs az egy bakit leszámítva csak jót tudok róla mondani.

2016. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Ez lehet, hogy bunkóság lesz, de nem bírom ki. Ugye nem szeretnél egy egész focicsapatnyi gyereket szülni?
2016. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sajnalom hogy ennyire nincs szerencsed a szerelemben. En a helyedben varnek meg. Idovel lehet visszajon a bizalom es ujra boldog leszel. En adnek a kapcsolatnak megegy eselyt mar csak a gyerekek miatt is.
2016. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mérlegeld hosszútávon mi tenne jót a gyerekeidnek és saját magadnak: egy látszatcsalád egy boldogtalan szülő-párossal, vagy jobb 3* elvált 4-gyerekes egyedülálló anyának lenni? Nyilvánvalóan egyik sem. Én a helyedben nem próbálnék senkinek megfelelni, se a szomszédoknak, se a kisvárosnak (akiknek SEMMI foglalmuk sincs arról, hogy min mentél keresztül, mit éltél át, mennyit szenvedtél), hanem csak a gyerekeimmel és magammal foglalkoznék. A szíved mélyén te is tudod mi tenne jót neked, csak merj változtatni!
2016. júl. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi tart vissza minket, hogy boldogok lehessünk? Állítólag akik elválnak nagyon jól döntenek. Én még nem váltam, de nem biztos, hogy házas akarok maradni.
2016. júl. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy 60 kilós stramm férfiből csináltál egy 100 kilóa disznót. Én biztosan otthagynálak! :-)

Tedd amit jónak látsz, és szard le mit mond a falu/város/ország/világ.

Éld az életed!

2017. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

100 kilós, na az szép lehet... :D

Ha nem mosolyogtál már másfél évig, akkor a mondataid után se szúrj be kis mosolygójeleket, mert megtévesztők egy külső szemlélő számára.

Jó tanács: a 4. férjednek már ne szülj porontyot, biztos a többi féltucatnak sem jó igazi apuka nélkül felnőni.

(Bocsi, ha nyers voltam.)

2017. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elválnék a helyedben. Ha 11 hónapig csalt, az nem csak egy botlás. Szerintem nem is tudsz mindenről. Ha most igyekszik is megfelelni neked, nagy az esély, hogy újra meg fogja tenni. Lehetséges, hogy kapcsolatfüggő vagy? Egyedül kellene lenned egy ideig, amíg azt nem érzed, hogy így is boldog vagy és teljes. Majd ha ez már elég önbizalommal látott el, jöhet a szerelem egy hűséges társ szemelyében. Ha eléggé fogod szeretni magad, akkor nem lesz hiszti, és nem csak a másiktól fogod várni, hogy ezt tegye. Hosszú ideje nem érzed jól magad ebben a házasságban. A lelki terhek betegséget okozhatnak. Lépj! És egy percig se foglalkozz mások véleményével, csak a saját és gyermekeid boldogságával.
2017. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!