Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők! Voltatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Voltatok már olyan szituban, hogy a pasitoknak olyan istenien tökéletes teste volt, hogy még a sorozatos félrelépést is megbocsátottátok neki?

Figyelt kérdés

2016. jún. 21. 20:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%
Jajj lányok, ne röhögtessetek. Amíg nincs egy helyes rosszfiú a láthatáron, addig mindenki nagy arccal emlegeti az elveit - Hóóó, úgy kivágnám mint macskát xarni, ha megpróbálna hűtlen lenni hozzám! -, de amint meghalljátok hogy koppan a herceg fehér lovának patája már rögtön teljes erőbedobással asszisztáltok önmagatok megalázásához.
2016. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező más nők nem tudnak erőszakosan kikényszeríteni félrelépést. :D :D Ha egy pasi félre akar lépni, félremegy.A megcsalás döntés (ahogy a hűség), és nem kényszerítés.
2016. jún. 22. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

"Még akkor is, ha a félrelépések túlnyomó részét más nők kényszerítették ki akár erőszakosan?"


Létezik félrelépés, és létezik szexuális erőszak (aminek férfi is lehet az áldozata).


Gondolom, a különbséggel azért te is tisztában vagy.

2016. jún. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalást soha, semmilyen körülmények között nem bocsájtanék meg, nem is értem, mi köze ennek a külsőhöz, a nemi erőszak természetesen más tészta, amiatt nem dobnám ki.
2016. jún. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ennél több eszem van. Soha nem tettem ilyet és nincs az a férfi test...
2016. jún. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát volt olyan, aki akkora hatással volt rám (igen, a teste is közrejátszott), hogy amikor megláttam, elfelejtettem minden bűnét, stiklijét, hazugságát, disznóságát, és omlottam bele a karjaiba. Persze amikor már eléggé szenvedtem, akkor elküldtem. Nem éri meg.
2016. jún. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!