Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy éve tartó felrelepest...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éve tartó felrelepest meglehet bocsajtani?

Figyelt kérdés
Ami mögött úgy látom érzelmek is voltak...
2016. jún. 5. 13:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
nem
2016. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez már egy viszony. Egyébként nem. Igényes ember vagyok, becsülöm saját magam annyira, hogy ne alázzanak meg még jobban.

Egy dugást sem bocsátanék meg, egy viszonyt meg pláne nem. Nekem ott vége a kapcsolatnak, ahol a másik félreqefélt. Nem érdekel mi a kifogása. Ha gondja van, azt meg is lehetne beszélni. Ha ez nem megy, akkor zárjuk le. De ne csinálja ezt a hátam mögött, majd nézzen bele a szemembe, mintha semmi sem történt volna. Undorító.

2016. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez mar inkabb viszony. Es NEM nem lehet.
2016. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírhatjuk mi, hogy mi megbocsátanánk-e vagy sem, de te vagy abban a kapcsolatban, te ismered a pontos körülményeket és te ismered saját magad is. Én hiába mondom, hogy nem tudnám megbocsátani, ha te mégis képes lennél ezzel együtt élni és minden sérülés, bántalom, fájdalom nélkül tovább folytatni a kapcsolatot, akkor ki vagyok én, hogy megmondjam, általánosságban sem lehetséges a bocsánat?
2016. jún. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!