Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ezek szerint tuti megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint tuti megcsalt vagy tenyleg csak szerelmes?

Figyelt kérdés

A pasimmal2eve jarunk.

Nem az a viragot ado tipus.

Csokival es a kedvenc edessegeimmel olykor meglep...

Tegnap este nalam aludt es romantikaztunk...

Meglepodtem mert ma kaptam tole egy 3szalas puci csokor viragot gerberabol.

Azt mondta a viragbolt mellett parkolt hazafele a vizsgaja utan...es eszebe jutottam.


Igazan figyelmes...

De ez nem gyanus?

Sose hozott viragot


2016. ápr. 7. 11:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Nagyon félhetsz a megcsalástól, nincs bizalmad benne? Miért gondolsz erre a virágcsokor után????


Figyelmes.Remélem megköszönted és mondtad neki, hogy bármikor jól esik tőle a virág...

2016. ápr. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Aztamindenit.. egy szép gesztusba egyből megcsalást belemagyarázni nem semmi.


Ennyire megbízhatatlan, hogy egyből erre kelljen gyanakodnod? Mert ha nem, akkor a fejedben vannak bajok, nem is kevés..

2016. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az exem is ezt csinálta, miután megcsalt. Persze én is el lettem hordva sz ar szemétnek, hogy nem tudok értékelni egy egyszerű ajándékot. De tudtam, hogy magától ilyen biztos nem jutna eszébe. Sajna utólag jöttem rá, hogy igazam volt... Ha tényleg nem jellemző a barátodra ilyen szintű kedvesség, akkor lehet lelkiismeret furdallás.
2016. ápr. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pfff édes istenem ez szánalmas... Lehet vannak ilyen esetek, én nem mondom, de ne lássuk már bele a legrosszabbat...

Én se adok virágot gyakran, de most pl tesco-ba sétáltam, és olyan szépek voltak majdnem vettem.

Baromira rosszul esne, ha megcsalásra gondolna, de hál isten róla tudom, hogy nem ilyen paranoiás :)

2016. ápr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
megcsalt. egyértelmű. a sorozatokban is mindigy így van! :)
2016. ápr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem akarok remeket latni...


Csak meglepodtem mert alapbol tudja h nem szeretem nagyon a vagott viragot es tudja h errol a megcsalas az elso gondolatom...


Szokott ajandekbol csak ugy csokit meg ilyesmiket adni nekem. Multkor is bejott a nelohelyemre 1doboz Kinderrel meg 2tejszelettel meg a kedvenc energiaitalommal...

Ezek nem meglepoek.


De utoljara a kapcsolatunk elejen adott nekem viragot csokorban 5szal vorosrozsat.

Azota nem.

Szulinapomra is kiemelem h NE vegyen mert nem szeretem csak a cserepeset azt is max apumtol v. Batyamtol.


De ez ma ...

Azt mondta azert hozta mert miutan levizsgazott vezetesbol beszallt a sajat autojaba es a viragbolt mellett parkolt. Plusz telefinalt is velem.

Es beugrott gondoltam oromet szerez vele.

Meg mondta hogy szeret es orul h angyal vagyok es leszoktam a hazisarkanyoskodos veszekedesekrol...

2016. ápr. 7. 12:47
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak sok helyen olvastam azt hogy ha a pasi hirtelen "csak ugy" viragot hoz akkor ott megcsalas van mert furdalna a lelkiismeret.

Alapbol gyanakvo vagyok es nagyon felek a megcsalastol...

Meg most kicsit kulon kell laknunk...meg most akarunk ukra osszekoltozni...ms bar a szomszed utcaban lakik..nem tudunk minden este egyutt lenni...ezert is felek attol h bar felhiv es barmikor atmehetnek hozza...szoval felek h massal van ejjel..es akkor csalt meg esetleg.


Maugy nem rehtegeti a telefonjat sem...semmi gyanus.


Csak ez a virag...nem tudom

2016. ápr. 7. 12:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha van, aki nem érdemli meg a boldogságot, és megérdemli, hogy megcsalják, az pont az ilyen paranoid, féltékeny, mindenbe megcsalást belemagyarázó fajta elviselhetetlen hárpiák, mint a kérdező.


Már emlékszem a korábbi kérdéseidre ( http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcsa.. vagy ez a sorozat http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parkap.. kérdező továbbra is kezeltetned kéne magad, mert súlyos beteg vagy.


Simán lehet, hogy megállt, meglátta, hopp egy virágbolt, és hozott valamit, hogy meglepjen. Nabumm, ebben semmi gyanús nincs.


De neked semmi sem jó, ahol nincs baj, ott is találsz.. Soha nem leszel így nyugodt és boldog, és senki más sem, akinek el kell viselnie.. Gondolkozz el magadon.

2016. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!