Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerinted ha valaki házasságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted ha valaki házasságban félrelép megérdemli a verést?

Figyelt kérdés
Legyen akár nőről akár férfiról szó. Elítéled vagy támogatod?
2016. márc. 10. 17:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
nem. ha megcsalna akkor annyira nem érdekelne már, hogy még ütést se kapna tőlem (úgyis gyenge vagyok), csak szánalmat. L
2016. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Nem! A verès nem old meg semmit.El kell hagyni ,nullának nèzni.
2016. márc. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Költőnő? ***** válasza:
Megold vmit is?
2016. márc. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Megérdemelni megérdemelné, de nem ér annyit, és amúgy sem old meg semmit csak magadat sodrod bajba ,ha esetleg túl jól sikerül és látleletet csináltat... Az lesz az igazi pofon nikor már egyedül találja magát.Sokkal nagyobbat üt az élet, karma kerék forog elvégzi a dolgát(jelen esetben a pofont, persze átvitt értelemben) .
2016. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Hulye kerde ez alapbol - az eroszak sosem megoldas (meg a verbalis sem). Kozhellyel elve: a parkapcsolat bizalmon alapszik. A megcsalas azt jelenti, hogy nincs bizalom a masik irant es a megcsalas sosem ok, hanen okozat! Miert tette? Mi rossz a kaocsolatunkban? Aki eleve a megcsalast igy torolja meg, ott felmerul bennem a kerdes, hogy lehet nala van a problema forrasa.

Persze a megcsalas sem mentseg, mert o sem kezeli jol a helyzetet.

Ha meg kitudodna, akkor azonnal szejjel mennek es kesz.

2016. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

Tudod, hogy ez mire emlékeztet?

Arra, amikor anno töri órán tanultuk, hogy régen levágták a tolvajok kezét, nyilvánosan megverték/megalázták azt, aki valami kisebb bűnt követett el, és menő volt, hogy az emberek korbáccsal csapkodják magukat, hogy megtisztuljanak a "gonosztól".

Szerintem az emberi faj (normálisabb tagjai) túljutott azon a primitív szokásán, hogy fizikai erőszakkal pórbálja megoldani minden idióta problémáját.

Az egy dolog, hogy maga a megcsalás is primitív, de ha már egyszer beleestél a latrinába, jobb rögtön kimászni belőle, és nem elkezdeni pancsolni benne...

2016. márc. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Igazság szerint megérdemli. Ellenben semmi értelme nincs. Attól még, hogy megveri valaki a férjét, mert az félrekúrt....még nem teszi meg nem történté a dolgot. Ha valaki nem tudja ezt feldolgozni, akkor verés helyett...célszerűbb egyszerűen odébb állni és keresni valaki olyat, aki talán nem fogja megcsalni.
2016. márc. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

amikor a volt férjem megcsalt (elég undorító módon), én bizony megvertem. én 170 cm/58 kiló, ő 2 méter/100 kiló volt. hagyta.

utána beadtam a válópert.

2016. márc. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
87%
én vagyok a férjverő, folyt.: tudom, hogy az erőszak semmire sem megoldás, de olyan tehetetlen és dühös voltam, hogy jólesett.
2016. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ha megcsalnának jól esne, ha pofáncsapnám a pasit. De csak egy pillanatig érezném magam jól, aztán meg magambazuhannék. Lealacsonyodni a megcsalófél szintjére nem éri meg. Inkább otthagyni és lezárni. Az jobban fájna neki, ha hidegen hagyna, vagy látná, hogy túlteszem rajta magam.

Ez is olyan, mint amikor "visszacsalják" a megcsalót. Értelmetlen, gyerekes.

2016. márc. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!