Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetnék? Menjek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Menjek el orvoshoz, vagy magam is meg tudom oldani? 2 tűz között vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

abban szeretném segítségeteket kérni, hogy van egy 4 éves kapcsolatom. Mindent elsöprő szerelemmel kezdődött meg nálunk az egész, és a mai napig nem tudnánk egymás nélkül létezni. Szeretem a páromat és ő is engem. Az egyetlen negatív, hogy nem szeretne még gyereket, de persze, megértem, neki már van egy. Ő 27 én 24 éves vagyok.

Viszont 2 évvel ezelőtt megismertem a munkahelyemen egy srácot. Vagyis elég erős az a kifejezés, hogy megismertem, mert kb semmit nem tudok róla, egyszer csak elkezdtünk beszélgetni, de a fő témánk mindig az, hogy találkozni kéne privátban. De én ezt nem tudtam megtenni, nem csalnám meg soha a páromat. Először csak az agyát szerettem volna húzni a fiúnak, de aztán azon kaptam magamat, hogy hiányzik, ha nem ír, és sokszor gondolok rá, melóhelyen mindig szemeztünk, néha oda is jött beszélgetni, olyankor úgy éreztem magamat, mint aki el van varázsolva. De aztán mindig észhez tértem és tudtam, hogy nem szabad, ezt tilos!

Aztán a fiú elhagyta a munkahelyet, külföldre költözött barátnőjével. Azt gondoltam vége, hamar el fogom felejteni. De nem megy. Úgy elvagyok nélküle, de nem tudom őt letiltani facebookról, nem akarom, hogy megszakadjon a kapcsolat, küzdök az ellen, hogy megcsaljam a párom, de nagyon szenvedek miatta.

2 év telt már el, és mondtam is neki, hogy nagyon kitartó, de nem érti ő sem, hogy miért lehet ez az egész. Sokat gondol ő is rám, nem írta, de érzem, hogy ő is ugyanúgy érez, mint én.

Ha nem lenne párom, megtettem volna már, de az az igazság, hogy kapcsolat terén el sem tudnám képzelni magam mellett. Ő teljesen más, mint én, és 30 fölött van, ami nekem nagyon sok, de mégsem tudom kiverni a fejemből.

Ti voltatok már így? Mit tudok tenni, hogy elmúljon az iránta érzett"Akármi"?

Köszi 24/L



2016. febr. 23. 13:12
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Beteljesületlen vonzalom. Beleképzelsz mindenfélét, közben meg azt írod, hogy el sem tudnád képzelni magad mellett. Az ember adott, csak idealizálod. Gyorsan verd ki a fejedből, mert mindent elrontasz! Ha meg ennyire könnyen elcsábulsz, mindenképp várj a gyerekvállalással! Huszonévesen bőven ráérsz még.
2016. febr. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, mind a pozitívat, mind a negatívat!

Adtatok egy kis erőt ahhoz, hogy este leültünk párommal beszélgetni. Remegtem, féltem, hogy azt fogja erre mondani, hogy itt a vége.

És képzeljétek, neki is volt ilyen, de legyőzte, és ellátott saját tanácsaival. Mondta, hogy részben ez ő miatta van, mert nem adta meg nekem a kellő odafigyelést. Megbeszéltük, hogy felépítjük újra a kapcsolatunkat, küzdeni fogunk egymásért.

A másik srácnak együtt írtunk egy levelet, amiben megkértük, hogy hagyjon minket ő is békén, mert ez csak egy plátói szerelem, amiben felruháztam párom hiányosságaival, mivel nem is ismerem eléggé.

Páromnak el kellett mondanom, milyen volt számomra a másik srác, okulva ebből, hogy min tudna változtatni, és rájött, hogy azok a tulajdonságok benne is megvoltak, csak feledésbe merültek.

Szóval végülis már most sokkal jobban érzem magam, amikor este megcsókolt, ismét szabadnak éreztem magam, és ismét összeugrott a hasam :)

2016. febr. 24. 09:44
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerencséd hogy ilyen megértő párod van.Tanultál,tanultatok belőle.Sok sikert a továbbiakban.
2016. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
27véves és van gyereke,de nem tőled? :O
2016. febr. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Rendes ember a párod. Becsüld meg. Sok boldogságot és minden jót kívánok. :)
2016. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!