Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetnék? Menjek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Menjek el orvoshoz, vagy magam is meg tudom oldani? 2 tűz között vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

abban szeretném segítségeteket kérni, hogy van egy 4 éves kapcsolatom. Mindent elsöprő szerelemmel kezdődött meg nálunk az egész, és a mai napig nem tudnánk egymás nélkül létezni. Szeretem a páromat és ő is engem. Az egyetlen negatív, hogy nem szeretne még gyereket, de persze, megértem, neki már van egy. Ő 27 én 24 éves vagyok.

Viszont 2 évvel ezelőtt megismertem a munkahelyemen egy srácot. Vagyis elég erős az a kifejezés, hogy megismertem, mert kb semmit nem tudok róla, egyszer csak elkezdtünk beszélgetni, de a fő témánk mindig az, hogy találkozni kéne privátban. De én ezt nem tudtam megtenni, nem csalnám meg soha a páromat. Először csak az agyát szerettem volna húzni a fiúnak, de aztán azon kaptam magamat, hogy hiányzik, ha nem ír, és sokszor gondolok rá, melóhelyen mindig szemeztünk, néha oda is jött beszélgetni, olyankor úgy éreztem magamat, mint aki el van varázsolva. De aztán mindig észhez tértem és tudtam, hogy nem szabad, ezt tilos!

Aztán a fiú elhagyta a munkahelyet, külföldre költözött barátnőjével. Azt gondoltam vége, hamar el fogom felejteni. De nem megy. Úgy elvagyok nélküle, de nem tudom őt letiltani facebookról, nem akarom, hogy megszakadjon a kapcsolat, küzdök az ellen, hogy megcsaljam a párom, de nagyon szenvedek miatta.

2 év telt már el, és mondtam is neki, hogy nagyon kitartó, de nem érti ő sem, hogy miért lehet ez az egész. Sokat gondol ő is rám, nem írta, de érzem, hogy ő is ugyanúgy érez, mint én.

Ha nem lenne párom, megtettem volna már, de az az igazság, hogy kapcsolat terén el sem tudnám képzelni magam mellett. Ő teljesen más, mint én, és 30 fölött van, ami nekem nagyon sok, de mégsem tudom kiverni a fejemből.

Ti voltatok már így? Mit tudok tenni, hogy elmúljon az iránta érzett"Akármi"?

Köszi 24/L



2016. febr. 23. 13:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Neked nem orvos hanem tűzoltó kell.
2016. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Tűzoltó is jó lesz, mert ég a pofámról a bőr....

Most letiltottam, és megpróbálok nem rá gondolni.

2016. febr. 23. 13:53
 13/25 omba ***** válasza:
52%

Tudod, minden megcsalás (ez is az) úgy kezdődik, hogy az ember ráébred, vannak mások is a világon, nem csak a párja... és azok közt van, aki "érdekes".

Szerelmes emberrel ilyen nem fordul elő (ezért mondják vannak).

Hiába magyarázod magadnak (is) nem frankó már az a kapcsolat, kehet a gyerekvállalás miatta, lehet másért..

De a "Mindent elsöprő szerelem" korszakában fel se vetődött volna a probléma, ugye?

2016. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
23%

Azért akarod elhagyni a párodat, meg kacsintgatsz kifelé, mert nem akar egy koloncot a nyakába a gyerekkel. 27 éves... előtte az élet. Ha viszket a lábad között, és gyereket akarsz, akkor menj olyanhoz, aki ezt akarja. Nem értem ezeket az idióta nőket.

A másik pasi után folyik a nyálad, azt mondod nem csalnád meg, de ezt csak a saját megnyugtatásodra írod.


Én nem húzom senki agyát, mert nem akarom megcsalni a páromat. Tökéletesen boldog vagyok vele, ezért az sem fér bele, hogy flörtöljek bárkivel. Ez így volt az 5 éves és a 4 éves kapcsolatomnál is.


Én sem buliztam, nem az a típus vagyok, komoly, felnőtt ember, aki képes hosszútávú kapcsolatokra. Te bizonyítottad, hogy nem ez vagy. Hagyd el, hadd élje szegény gyerek az életét nyugiban, nélküled.


Te meg d.gasd meg magad, és szüljél, ha ennyire akarsz egy undormányt a nyakadba.


26/N

2016. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Tipikus tiltott gyümölcs szindróma.Felruháztad olyan tulajdonságokkal amik csak a te fejedben léteznek.A srác csak fényezi az egóját ahogyan te tetted azzal a kölünbséggel hogy ő ezen könnyen(könnyebben)túllépett.Mi lett volna ha.....ha meg megtetted volna akkor amiatt fájna a fejed.Ördögi kör.Jobb lesz ha a jövőben tartókodsz az ilyenektől mert úgy látom érzelmileg nem tudsz független maradni.
2016. febr. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 Költőnő? ***** válasza:

"Minden rendben van köztünk"

Az egész kérdésed üti ezt a kijelentést. Legalább magadnak ne hazudj.

2016. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
65%

Én voltam hasonló helyzetben, még a kor is stimmel nagyjából. 9 évvel idősebb nálam az illető.

Én sajnos a párkapcsolati problémámat nem vettem észre, egyszer csak azon kaptam magam, hogy megcsaltam. Fogalmam nem volt hogy veszthettem el így a fejemet, hiszen minden tökéletes volt..hamar kiderült, hogy nem. Volt egy borzalmas mélypont, közben én napi 8 órában együtt dolgoztam a "kísértésemmel". Végül az segített, hogy elhatárolódtam. Meg akartam oldani a kapcsolatomat, felállni a szarból, együtt és a megoldás végül az volt, hogy elhatárolódtam.. Vagyis első körben inkább egy teszt volt. Meg kellett tudnom, hogy valóban beleszerettem-e a munkatársamba, vagy csak az érzelmeim, hormonjaim tombolnak. Nekem volt egy hosszabb szabadságom, legalább egy hónapig nem találkoztunk és végül azon kaptam magam, hogy már egyre kevesebbet gondolok rá. Azóta más okok miatt munkahelyet váltottam (és egyébként is így a legjobb..), a párommal pedig minden rendben.


Hogy mit tettem volna, ha nem múlnak az érzelmeim a távolság hatására? Szakítottam volna.. Na nem a munkatárs miatt, mert neki valószínű csak 1-2 este lettem volna. Sokkal inkább azért, mert kiderült, hogy a párom, nem az én emberem. És sajnos én sem vagyok az övé.


Tehát ha nem múlnak az érzéseid, akkor neked nem a pároddal kéne lenned. Nem is feltétlen azzal az illetővel, bár láthatóan viszonozza az érzelmeid.. de az egészen biztos, hogy hosszútávon a párod nem tudna boldoggá tenni. Ha a mostanival nem is lenne semmi, majd jön más.. 5 év múlva, 10 év múlva.


Szóval azt tudom tanácsolni, hogy határolódj el, ha az kell hozzá, akkor ne beszéljetek.. Nem kell letörölni, de állítsd le magad az automatikus követés funkcióról, ne lásd a posztjait, és ne beszélj vele. Kérd meg őt is, hogy ne írjon neked, mert szeretnéd magadban tisztázni, hogy mit is érzel valójában.


Én anno ugyanezt tettem a munkatársammal. Megkértem, hogy ne hívjon, ne írjon, mert tudnom kell, hogy mit érzek valójában. Ez pedig nem megy úgy, hogy ő folyton ott van.

2016. febr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Miért van az hogy ha mélypont van egy kapcsolatban akkor rögtön megkell csalni a másikat.A másik fél legfeljebb abban hibás hogy megromlott a kapcsolat,viszont a megcsalásról nem tehet mert gondolom nem tartottak pisztolyt a fejéhez.Mert ez nem csak úgy történik ez hetek,hónapok előzménye.Persze már csak akkor veszik észre hogy baj van amikor megtörtént az incidens.Ilyenkor mindig ott van egy munkatárs,ismerős,barát bezzeg amikor "MINDEN RENDBEN" akkor senki nincs ott.Azt vettem/veszem észre hogy minden egyes kapcsolat mélypontjánál mindig de mindig felbukkan egy fentebb említett személy.Amikor meg minden happy akkor ezek a személyek sehol nincsenek.Lemerném fogadni hogy a következő mélypontnál felfog tűnni egy munkatárs,barát,ismerős,régi szerelem de remélhetőleg az előzőből tanulva tudja mejd kezelni a helyzetet.
2016. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17-es a párod tudott a kollégáról?
2016. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

A 17-est le fogják pontozni a megcsalás miatt, pedig abban igaza van, hogy jól átlátta a saját helyzetét és talált rá megoldást, még ha kicsit későn is. Neked is ezt javaslom, a pasitól mindenképp szünetet kérni, sőt, én a helyedben kivennék egy hét szabit és elutaznék valahova a párom nélkül, hogy a kapcsolatunkat is átgondolhassam, mert szerintem is van más is ott a felszín alatt.

A különbség köztünk az, hogy én nem hiszek a nagy lángolásban, a kapcsolatomat mély szeretetre alapoztam (barátságból alakult ki), és tudom, látom, hogy vannak más jóképű és érdekes pasik is a világon. Csak bennem fel se merült, hogy bármelyikkel is megcsaljam a párom, mert nem érdekelnek se szexuálisan, se párkapcsolati szempontból. Én innen tudom, hogy boldog vagyok a kapcsolatomban. Szerintem te nem vagy, és kétlem, hogy a gyerekvállalás halasztása önmagában elég lenne egy ilyen erőteljes reakcióhoz.

2016. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!