Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, hogy jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy jobban érezzem magam?

Figyelt kérdés
Vázolom a szitut: 6 éve vagyunk együtt a párommal (én27 -ő28. Én nagyon szerettem, szeretem is a mai napig, hűséges voltam hozzá eddig. 3 hónapja megtudtam, hogy megcsalt.(elvileg futó, egy alkalmas kaland volt, ebből rögtön kettő) Nem szakítottunk, mert szeretem, de annyira nem tudtam (és a mai napig sem megy) feldolgozni, és megbocsátani hogy úgy döntöttem, visszacsalom, hogy legalább a női önbecsülésem helyreálljon. Igen, megtettem. Viszont nem érzem tőle jobban magam. Még mindig őt szeretem. Mit kellene tennem, hogy jobban érezzem magam?
2016. febr. 10. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Te aztán igazi zseni vagy. Szerinted attól mi változott volna, hogy te is megcsalod, majd a kettő kiegyenlíti egymást és minden happy lesz újra?

Nyilván, ha ráteszel te is még egy lapáttal a fennálló problémára akkor minden megoldódik.

2016. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán egy kis szünet rátok férne!
2016. febr. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Üljetek le, és beszéljetek meg mindent őszintén. Hogy mi miért történt, hogy ez neked hogy esett, stb.
2016. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

2 dolgot tehetsz:

Lelépsz. Egy idő múlva jobb lesz. Kb. 1 év.

Vagy bosszút állsz. De nem így. Vársz fél évet utána mikor már elmúlt minden felhő, megcsalód, és lelépsz, és aztán az orra alá nyomod, hogy bocs mást szeretek.

Nekem az egyik haverom ezt megcsinálta a volt csajával, kis híján megháborodott a nő, és még évek múlva is őt síratja. Ő meg már boldog apuka :D

2016. febr. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát sok eszed van.Miböl gondoltad,hogy jobb lesz?Ti nem szeretitek egymást.Minek vagytok eggyütt?
2016. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!