Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tényleg meg lehet bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg meg lehet bocsátani a megcsalást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy megcsaltam a barátomat. Kalandot keresetem és izgalmakat, és azt hittem, hogy mindezt tőle nem kapom meg. Megbántam és rájöttem, hogy ő az egyetlen akit tényleg szeretek, és nekem ő kell. Elmondtam neki mindent, persze először iszonyat dühös volt rám, de megbocsátott. Most ugyanolyan, sőt jobb is köztünk minden, mint ezelőtt volt. Mindig azon fáradozik most is, hogy boldoggá tegyen, bármit megtenne értem, és ez eddig is így volt. Én viszont szörnyen szégyenlem magam, sokszor sírok amiatt, hogy hogy lehettem ennyire hülye és hogy hogy lehet valaki ennyire jó hozzám. Bármit megtennék érte én is, de ha ő csalt volna meg, én nem tudtam volna utána már ugyanúgy nézni rá. Szerintetek ő hogy képes erre? Van valakinek ebben tapasztalata? Amúgy ha számít, én 18 vagyok, ő 25.
2016. jan. 21. 21:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet, már aki képes rá. Én nem tudnám megbocsátani. De például mikor a páromat kérdeztem hogy mit tenne ha megcsalnám, ő simán azt mondta hogy ha megcsalom is ugyanúgy fog szeretni, és megbocsát, vár vissza... én ezt a felfogást nem tudom megérteni. De van ilyen az tény.
2016. jan. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%

Mert túlságosan is sokat jelentesz számára :P


Én sem tudnám megbócsájtani a páromnak ha megcsalna. Utánna magamnak sem, mivel ha ilyet tett akkor lehet én nem tudtam valamit megadni ...

2016. jan. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 LazyJones ***** válasza:
100%
Megbocsájtani? Nem. Lenyelni és túllépni? Azt igen, de egy ilyen érzés örökre benne marad az emberben. Most minden szép és jó, aztán majd jön egy pont, ahol mindez elmúlik... - na akkor fogja ez a lépés romba dönteni mindazt, amit amúgy elértetek volna.
2016. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. Ezt bármikor a szememre vetheti, megjegyzem jogosan. És bár azt mondja bízik bennem, de ezt nehéz elképzelni.Nem tudom hogy lehettem ekkora idióta, mindent visszacsinálnék legszívesebben :(
2016. jan. 21. 21:35
 5/18 anonim ***** válasza:
Elméletileg meg lehet bocsátani, hosszú távon viszont nem szerencsés. Tapasztalatom olyan értelemben van, hogy egy hosszabb kapcsolatomban a menyasszonyom megcsalt. Amikor el akartam hagyni sírt, ígért mindent. Aztán az lett a vége, hogy egy idő után folytatta a kikacsingatásait. Szakítás lett a vége. Végső soron ha akkor nem álltam a sarkamra mint férfi nem is tekintett rám mint komoly férfira. Valahogy igaza is volt. El kellett volna engedjed a párodat, hogy lehetősége legyen egy hűséges barátnőt kapnia. te is sírsz és előbb utóbb a megalkuvása miatt te is te sem fogsz tudni felnézni rá.
2016. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Elsősorban magamnak nem tudnék megbocsátani, hogy nem láttam a megcsalást megelőző jeleket, nemhogy neked.
2016. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Érdekes dolog, hogy mindig a megcsalt fél változik jobban, akar megfelelni jobban, holott a csalónak kellene tekernie...hogy jóvá tegye a dolgokat, újra felépítsen mindent. Nálunk is ez volt, a párom félrelépett, mire én kezdtem el jobban odafigyelni a kapcsolatunkra, hogy minden szupi és jobb legyen, sokkal csinosabb és öszeszedettebb lettem, amíg ő pusztán csak szégyenli magát.

nagyon szerencsés vagy és remélem, hogy minden rendben lesz a kapcsolatotokban, csak arra figyeljetek hogy sose laposodjon el.

2016. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Meg, de előbb vagy utóbb ez még elő fog törni belőle, hidd csak el. Lehet egy kisebb/nagyobb vitánál fogja a fejedhez vágni vagy idővel egyre jobban előjön nála ez a gondolat és nem kizárt, hogy a látványodtól is megundorodik.

Sok férfi előbb papuccsá válik ilyen helyzetben majd pedig passzív-agresszív stílust vesz magára kell idő után szerintem.

2016. jan. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
46%
Nem bocsátanám meg ezt neked, és még le is kennék neked 2 hatalmas taslát. Minden megengedett, de a megcsalást a világ legaljasabb cselekedetének tekintem. Örülj neki, h ilyen papucs lélek a barátod. Ő fáradozik azért, h boldoggá tegyen, miközben te qrtál félre és a füled botját sem mozgattad meg a kapcsolatotok harmonikus működéséért? Vicc.
2016. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben, a megcsalt oldalon. Az elején nagyon odatettem magam (persze, hogy Én :-D ), hogy jobb legyen minden és próbáltam megbocsájtani, vagy túllépni a dolgon. A megbocsájtással talán nincs is "nagy" gond, hiszen mindenki hibázik. Inkább az emésztés okoz problémát! Az eset után 2 évig húztuk. Nem tudtam úgy nézni rá mint előtte. Nem azt láttam amit tesz értem, hanem amit tett mással. Így nem lehet egy kapcsolatot folytatni, pedig már nem haragudtam rá. Idővel meglehetősen érdekes gondolatok hatalmasodnak el a megcsalt fél fejében. Ezekre figyelj ha mondja őket.

Ha meg tudod győzni, hogy szereted és Ő számodra "minden" akkor szerencsés vagy.

2016. jan. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!