Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, van olyan körülmény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan körülmény, amikor megbocsáthatónak tartjátok a félrelépést?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a többség azt mondja, hogy soha, semmilyen körülmények között, de biztos van olyan, amikor az ember mégis elnézőbb valamiért.
2015. nov. 17. 00:09
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Nálam már csak azért sincs, mert mi megbeszéltük, hogy ha baj van, gond, vagy bármi, úgy érzi így nem akar élni...stb szóljon, hogy megtudjuk beszélni. Ha ezt megszegi, akkor nem is az a baj, hogy megcsalt, hanem hogy nem tartotta tiszteletben a kérésem...így már nem bízok benne más területen sem...ugyanezt én is megígértem. Élünk is ezzel. Ha valami baj van, megbeszéljük. Működik.
2015. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Érdekből bocsájtottam meg így visszagondolva.
2015. nov. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Azért bocsátottam meg, mert szerettem.
2015. nov. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Én megbocsátanék.Mert ha mély a szerelem,nem igazán tudok ellene tenni,viszont ha a szemembe mondja és látom rajta hogy megbánta,és harcol a kapcsolatunkért..igen.
2015. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:

A megcsalást minden esetben megelőzi valami, olyan nincs, hogy csak az egyik fél a hibás. Ha a megcsaló fél megbánta, hogy megtörtént, és semmilyen körülmények között nem tenné meg újra, és dolgozni akar a kapcsolaton, szerintem lehet értelme a megbocsájtásnak. Nyilván, ha megmenthető a kapcsolat, és mindkét fél akarja. Habár az megint két külön eset, hogy a megcsalás egyszeri, vagy pedig viszonyról beszélünk. Ez utóbbi esetén szerintem nagyon erős kötelék kell ahhoz, hogy értelme legyen dolgozni a megbocsájtáson.

Aki pedig úgy van vele, hogy a pénz miatt bármit el lehet nézni a másiknak, annak gratulálok, olyan értékes is lesz a kapcsolatuk. Persze nem egyformák az emberek igényei.

2016. jan. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

#25 Egy kapcsolat tönkremeneteléért mindkét fél hibás, a félrelépésért viszont csak egy - minden esetben az, aki félrelépett...

Ha nem vagy boldog egy kapcsolatban, akkor növesztesz egy gerincet, és megmondod, (jobb esetben megbeszélitek a dolgokat, rosszabb esetben szakítotok) nem pedig törvényszerűen összefekszel fűvel-fával, hülyének nézve ezzel a párodat, aki a problémák ellenére még mindig rád pazarolja az idejét.

2016. jan. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Kedves #26

Egy szóval nem állítottam, hogy törvényszerű, de ha már megtörtént, azzal a helyzettel kell kezdeni valamit. Egy ideális világban nyilván megtörténik egy vagy több végül változásokat előidéző beszélgetés, de lássuk be, emberek vagyunk, hibázhatunk. Én nem védem a megcsalókat, van rossz tapasztalatom. Én csupán annyit mondtam, nem kell feketén-fehéren elkülöníteni az áldozatot és a szörnyű gonosz elkövetőt. És persze rengeteg helyzet van. Előfordul, hogy megbocsáthatatlan, de van, hogy menthető. Önmagában a félrelépés ténye véleményem szerint nem kell, hogy törvényszerűen a kapcsolat végét jelentse.

És hangsúlyozom, senkit sem buzdítok a félrelépésre, inkább csak azt mondom, bármennyire nehéz a másik félnek és bármennyire fájdalmas, ha felkészült rá, érdemes végiggondolni, milyen problémák adódtak a kapcsolatukban, és mik vezettek az aktuális helyzetig. És akkor majd eldöntheti, hajlandó-e megpróbálni, hogy megbocsájt.

2016. jan. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Egyébként konkrétan a kérdésre válaszolva, hogy van-e "enyhítő körülmény"... Valószínűleg nincs. Az nem számít annak, hogy "részeg voltam", "szomorú voltam", "nem tudtam mit csinálok", "elcsábított", "megcsókolt, és csak megtörtént". Úgy értem, ez a másik fél szempontjából nem sok dolgon változtat, csak kifogások. Ha őszintén megbánod, megpróbálhatod megmenteni a kapcsolatot. De olyan kifogás ami enyhíti a másik fájdalmát, nem hiszem, hogy van. Ha átérzed a másik fájdalmát, és hogy mit okozott neki a dolog, előrébb vagy, mintha mentségeket keresel.
2016. jan. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!