Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok, van olyan körülmény,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van olyan körülmény, amikor megbocsáthatónak tartjátok a félrelépést?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a többség azt mondja, hogy soha, semmilyen körülmények között, de biztos van olyan, amikor az ember mégis elnézőbb valamiért.
2015. nov. 17. 00:09
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha kifognak egy ezekhez hasonló csodaférfit, még az atyaúristent is megbocsátanák: [link]
2015. nov. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Ha már 20-30 éve együtt vagyunk, és egy nagyon csúnya veszekedés után elmegy mondjuk egy céges buliba, ahol ittasan összemelegszik egy kolleginával, gyorsan megdugja a mosdóban, majd kijózanodik, borzalmasan megbánja, így el sem mondja az esetet, de meg sem ismétli, akkor igen, akkor megbocsátanám. Könnyen menne, ha nem tudok róla :D Ha megtudnám, akkor viszont nem lennék képes megbocsátani. Nincs az a körülmény, ami miatt elnézem neki, hogy a hátam mögött sunnyogva megalázott és átvert, a szemembe hazudott.
2015. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Nincs.

Én max olyan esetben lennék elnéző a férjemmel, ha milliárdos lenne és egyébként királynőként bánna velem ,szeretne és én lennék az első nő az életében. Ugyanakkor ha szeretőt, vagy szeretőket tartana...NEM zavarna! De ez csak abban az esetben, ha a fent említett követelmények meglennének.

Egyéb esetben nem tudnám tolerálni a hűtlenséget.

2015. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
6%
Jaaaaaaaaaaaaaaj, hogy hazudnak, pedig az ilyen Mr.Casanova srácoknak megbocsátják, csak jól összeszidják képmutatóa hisz ők maguk addigra mág 4-szer megcsalták.
2015. nov. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

14.


Mindenki magából indul ki. Tudtad?

2015. nov. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

#15


Látom, ellenérv híján bedobtad ezt a közhelyet.

2015. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy közhely, de attól még igaz...
2015. nov. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
8%

#17


Csezmeg! Én ezt láttam másoknál, hogy simán így működik. Mr.Izom-szép-gazag gyerek kb. feltörli a padlót deaz mindent megbocsát.

2015. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Szerintem ez abban az esetben bocsátható meg,ha a kapcsolat miattad romlott meg...de ha már felmerül a megcsalás van értelme folytatni?

Ez a sérelem mindig ott lesz.

2015. nov. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ha törvényszerű az a sztereotípia, hogy a nőnek macsó kell, akkor az is kőbevésett parancsolat, hogy ha a férfi lehetőséget kap, akkor félrekúr.


Pontosan ugyanannyira életképes mindkét állítás.

2015. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!