Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti melyiket fogadnátok/tolerál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket fogadnátok/tolerálnátok/nyelnétek be inkább?

Figyelt kérdés

Ha a párotoknak egy állandó,komoly szeretője van vagy ha több,futó szexpartnere?


Jó,tudom,hogy a legtöbb ember (főleg nő )a szokásos: "Egyiket sem,elhagynám!" dumával fog jönni,de!!!!

A másik fél egy fantasztikus ember,szereted is őt,ráadásul minden téren megad neked mindent. (szex,pénz,élet,szórakozás)



2015. szept. 2. 15:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lehet fantasztikus ember az aki megcsal? Kit érdekel a pénz meg ilyenek? Mi van?????

Ha szeretem és megcsal akkor a szívem töri össze!

2015. szept. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

" A kérdező kommentje:

8.

De te is eszel néha étteremben és nem csak odahaza a hűtőből,vagy nem?

"


Igen eszem étteremben, mert megdolgozok érte. Eddig sem szorultam férfira anyagi téren és ezután sem szándékozok. Ha meg valaki csak ennyit tud nyújtani nekem hogy pénzel....hát édeskevés :D

Már rég megtanultam, hogy nem kell beérnem akárkivel, ha valaki nem elégíti ki az igényeimet és bármilyen meglepő lehet neked de az igényeik érzelmi töltetűek is tudnak lenni, akkor nem kell nekem és kész. Ha valaki nem tisztel és nem szeret, márpedig azt nekem kizárja a megcsalás, akkor nem érdemel meg és kész. A másik fél nm lehet számomra fantasztikus így, max szánalmas. Nő vagyok és van önbecsülésem nem kislány, akinek nincs pénze, munkája, ambíciója, élete mások nélkül.


Egyszóval én nem nyeltem be soha és utólag nagyon hálás vagyok érte magamnak.

2015. szept. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Ha úgy döntenék, hogy nyitott kapcsolatba kezdek akkor legyen a több futó kaland. De hosszútávon nem tudnék ilyet elképzelni, egyszerűen nem lenne miért tisztelnem a férfit, mert csak szórakoznánk együtt, ami biztos jó de nem komoly és ha nem komoly úgy is állsz hozzá.
2015. szept. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

12.-nek.


"De te is eszel néha étteremben és nem csak odahaza a hűtőből,vagy nem? "


Ezt nem a dolog anyagi részére értettem! Hanem arra,hogy néha megkívánsz új ízeket,akkor is ha amúgy egy olasz szakács főz rád.

2015. szept. 2. 17:52
 15/18 anonim ***** válasza:
Pedig tényleg nem tolerálnám egyiket sem. Mivel sem társfüggő sem vagyok, anyagilag sem függök egy férfitól sem, szórakozáshoz sem kell feltétlenül férfi, az ilyen maximum futó kapcsolatra kellene.
2015. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Számomra a párkapcsolat egyetlen értéke a hűséges társ, aki tisztel, megbecsül, kizárólagos vagyok számára. Minden mást képes vagyok egyedül is elérni, van életem, szexpartnert tudok keresni, van kivel szórakoznom, élnem. Ha azt az egyet nem nyújtja a párom, ami miatt mellette vagyok, akkor miért maradnék mellette?
2015. szept. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

"12.-nek.

"De te is eszel néha étteremben és nem csak odahaza a hűtőből,vagy nem? "

Ezt nem a dolog anyagi részére értettem! Hanem arra,hogy néha megkívánsz új ízeket,akkor is ha amúgy egy olasz szakács főz rád.

"


Sajnálom félreértettelek :) Nem, nem kívánok meg mást. A párom nekem lényegesen fontosabb kérdés, mint az étel íze. Az ételekben persze nyitott vagyok, de a szerelemben a tiszteletre, megbecsülésre és a tartósságra helyezem a hangsúlyt. És senki nem olyan fantasztikus vagy szeretni való a szememben, ha meg akar csalni, alázni vagy akárhogy is nevezzük a szeretőket.

De ez persze csak az én véleményem. Rengeteg pénzéhes, jellemtelen és önbecsülés nélküli "nő" van a világban, szóval ne aggódj találsz majd olyat akit ezt is benyeli meg még sok mást is :)Szóval fel a fejjel!

2015. szept. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Komolya az ételhez hasonlítod a párkapcsolatot?

Következőt...

2015. szept. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!