Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti melyiket fogadnátok/tolerál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyiket fogadnátok/tolerálnátok/nyelnétek be inkább?

Figyelt kérdés

Ha a párotoknak egy állandó,komoly szeretője van vagy ha több,futó szexpartnere?


Jó,tudom,hogy a legtöbb ember (főleg nő )a szokásos: "Egyiket sem,elhagynám!" dumával fog jönni,de!!!!

A másik fél egy fantasztikus ember,szereted is őt,ráadásul minden téren megad neked mindent. (szex,pénz,élet,szórakozás)



2015. szept. 2. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő, de az ilyen pár mehet isten hírével oda ahonnan jött. Az lenne a legjobb ha soha az életben többet nem találkoznék vele.
2015. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Férfiként nem tud nekem olyat adni egy nő, hogy ezt tolerálni tudjam 23F
2015. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

1.-től kérdem.


Ez fordítva is igaz? :)

2015. szept. 2. 15:57
 4/18 anonim ***** válasza:
88%
A futó szexpartnereket inkább, az kevésbé gáz meg jobban érthetőbb, izgalom van benne, stb, egy állandó szeretőt indokolatlannak éreznék ha nálunk amúgy minden rendben.
2015. szept. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Egyiket sem. :D


Amúgy inkább a több, futó szexpartner, ha nincsenek komoly érzelmek mögötte, akkor az nem olyan nagy gond. Inkább az fájna abban az esetben, hogy nem mondta el.

2015. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

"minden téren megad neked mindent. (szex,pénz,élet,szórakozás)"


Hát én pont nem erre vágyom, hanem tiszteletre, megbecsülésre, elköteleződésre, érzelmi biztonságra... a megcsalás pedig pont ellentétes ezekkel. De biztos vannak nők, akiknek megfelel így is...

Viszont hadd jegyezzek meg valamit... egy kedves ismerősöm nyitott kapcsolatban élt, a barátnőjének a legfontosabbak a szex, pénz, élet, szórakozás voltak valóban... évekig jól ment a kapcsolatuk, de egy idő után kiderült, hogy a nagy szabadságot a hölgy arra használta, hogy a fentiekből MÉG TÖBB jusson neki, és folyamatosan külföldi, pénzes pasikra vadászott, aztán le is lépet eggyel.

Szóval ha olyan partnert választasz, akinek ezek a dolgok fontosak, akkor mindig lesz olyan, aki nálad többet tud nyújtani...

2015. szept. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"...folyamatosan külföldi, pénzes pasikra vadászott, aztán le is lépet eggyel."


Ezt egy normális kapcsolatban élő,"tisztességes" feleség is meglépheti és bizony sokan meg is lépik!

2015. szept. 2. 16:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Már pedig egyiket sem. Majd jön egy másik férfi, aki szintén fantasztikus és "beéri" csak velem is, sőt még örül is neki, hogy együtt vagyunk.... Ha pedig valaki megcsalna, akkor nem érdemelné meg a szeretetemet/szerelmemet.
2015. szept. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

8.


De te is eszel néha étteremben és nem csak odahaza a hűtőből,vagy nem?

2015. szept. 2. 16:44
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egyiket sem, elhagynám!" Hahaha. :D


Viccen kívül, mit érek azzal, hogy mindent megad nekem, szexelünk, van pénzünk, és azt csinálok, amit akarok, ha közben más nőkkel szexel? Tök mindegy, hogy alkalmi vagy állandó partnerrel, ha eljut idáig, az már baj, és kész. Elvárom, hogy szeressen és kívánjon a partnerem, ne csak eléldegéljünk egymás mellett úgy, hogy amúgy minden mást megad.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak amellett, hogy elmondtam az én személyes meglátásom és véleményem, talán a futó szexpartner jobb lehet, hiszen az biztosan nem alapul érzelmeken, míg egy szeretőnél azért esélyes lehet.

2015. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!