Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyanus vagy en vagyok beteges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanus vagy en vagyok beteges?

Figyelt kérdés

Parommal osszevesztunk az ejszaka filyaman.

Gindoltam hadd puffogjon,en atmentem a szomszed szobaba aludni.

Erre hallom hogy nyomkodja a telefonjat.

Visszajovok,kivancsi voltam mit csinal,erre eldugja a telefont es ugytesz,mintha aludna...hat lettem olyan ideges...

Azonnal kerdore vontam hogy mit csinal,,milyen nonek irogat,tuti megcsal stb


O azt mondta azert dugta el,mert tudta hogyha csakugy nyomkodja,akkoris bizalmatlan vagyok es nem akart balhet


Azt mondta csak az idot nezte rajta es a srac kollegajatol kapott smst nyitotta meg.


Kikaptam a kezebol a telefont, visszaneztem az elozmenyeket,tenyleg az smsekben matatott...de lehet hofy valami csajtol kapott valamit es gyorsan kitorolte?


Ebbol a megvadolasombol hatalmas vita lett,hogy em paranoias vagyok es azonnal a megcsalast latom mindenbe...

De ha nincs mit titkolnia,akkor minek dugta el a telefont elolem amikor atjottem a masil szobabol?


Amugy rendszerint atnezem..sosem talaltam semmit... Szerinte paranoias vagyok...szerintem meg meg nwm bukott le,mert ugyesen kitorol mindent....


2015. júl. 24. 02:51
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

MOSTIS ALSZIK... A TELEFON MELLETTE..MEGNEZHETNEM,DE SEMEMITSE TALALNEK.

ES EZ IDEGESIT,HOGY ERZEM HOGY GAAAZ VAN,DE BIZONYITEKOM NINCS.


HOGYAN BUKTASSAMLE?

2015. júl. 24. 08:01
 12/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
háttehülyevagy
2015. júl. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Már sokszor leírtam, de most is leírom.

Ha az a célod, hogy lebuktasd, akkor fogadj magánnyomozót, kövesd, vizsgáld meg a ruháit, a telefonját és tuti eléred a célod.....mert úgy fog otthagyni hogy vissza sem fog nézni!!!

Sajnos nekem is volt egy hozzád hasonló felfogású párom, aki kb 3 hónap elteltével betegesen féltékeny lett, kutatta a telefonomat, az emailjeimet,kiforgatta a zsebeimet, megnézte a parkoló cetliket, és még sorolhatnám.

Egyik este rajtakaptam, és megkérdeztem Tőle, hogy ez neki tényleg jól esik.....a válasza az volt, hogy nem. Erre azt mondtam neki, hogyha nem esik jól, akkor ne csinálja többet, ha még egyszer rajtakapom, hogy engedélyem nélkül átkutatja a cuccaimat akkor elhagyom. Ha valamire kíváncsi kérdezze meg, és ha tudok válaszolok rá.

1 napot sem bírt ki....véleményem szerint ez már beteges!

37F

2015. júl. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Te biztos vagy benne, hogy megcsal, mégpedig azért vagy benne biztos, mert nincs semmi jele.

Szóval ideje véget vetni ennek a kapcsolatnak, már csak azon pörögsz, hogy kimondhasd: ez miatta van, - de amúgy meg tökmindegy.

2015. júl. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Na én az első ilyen mutatványodnál elküldtelek volna a búsba. Félelmetesen elmeroggyant vagy. Egyébként fel merül a kérdés, hogy minek vagy vele, ha nem bízol benne? Hogy legyen kivel nyomorítani egymás életét?
2015. júl. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Osztom az elozoek velemenyet. Ha nem bizol benne, lepj tovabb. Es igenis a feltekenyseg beteges. A bizonyitekot csak a sajat magad megnyugtatasara keresed, hogy igazold az elmeletedet. Mar reg nem az a lenyeg, hogy megcsalt-e, hanem az hogy azt mondhasd, ugye en megmondtam.
2015. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Pszichológust ajánlok számodra. Nem poén, tényleg sokat segítene rajtad! Ez így neked sem jó!
2015. aug. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!