Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Gyanus vagy en vagyok beteges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyanus vagy en vagyok beteges?

Figyelt kérdés

Parommal osszevesztunk az ejszaka filyaman.

Gindoltam hadd puffogjon,en atmentem a szomszed szobaba aludni.

Erre hallom hogy nyomkodja a telefonjat.

Visszajovok,kivancsi voltam mit csinal,erre eldugja a telefont es ugytesz,mintha aludna...hat lettem olyan ideges...

Azonnal kerdore vontam hogy mit csinal,,milyen nonek irogat,tuti megcsal stb


O azt mondta azert dugta el,mert tudta hogyha csakugy nyomkodja,akkoris bizalmatlan vagyok es nem akart balhet


Azt mondta csak az idot nezte rajta es a srac kollegajatol kapott smst nyitotta meg.


Kikaptam a kezebol a telefont, visszaneztem az elozmenyeket,tenyleg az smsekben matatott...de lehet hofy valami csajtol kapott valamit es gyorsan kitorolte?


Ebbol a megvadolasombol hatalmas vita lett,hogy em paranoias vagyok es azonnal a megcsalast latom mindenbe...

De ha nincs mit titkolnia,akkor minek dugta el a telefont elolem amikor atjottem a masil szobabol?


Amugy rendszerint atnezem..sosem talaltam semmit... Szerinte paranoias vagyok...szerintem meg meg nwm bukott le,mert ugyesen kitorol mindent....


2015. júl. 24. 02:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

Sosem talalok semmit..sem uzenetekben,sem nevjegyzekbem,hivaslistaban,fotoalbumban, messengeren,sem facen es e.mailben sem...


Valoban artatlan es csak en vagyok betegesen gyanakvo es fwltekeny, cagy ennyire profin titkolozik hogy szinte napi ellenorzes mellett sem bukik le.


Amufy.lehet hogy tenyleg torol,mert tudja hogy olykor kutakodom.... De mem zavarja. Azt mondja,ha nekem ettol jobb,akkor csinaljam,neki nincs mit titkolnia

2015. júl. 24. 02:55
 2/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem fölöttébb gyanús a dolog, de ettől még betegesen féltékeny is vagy...
2015. júl. 24. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha az embernek ilyen érzése van, legyen az nő vagy férfi, annak általában van oka.


Hiába nem találsz semmit, ezerféle más módszer van.


Aztán az is lehet, hogy tényleg nincs semmi, amit titkolna.

2015. júl. 24. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Gondolom kihívtad az ügyeletet. Mit mondott az orvos?
2015. júl. 24. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Beteg vagy igen,jól látod.
2015. júl. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szerintem valamit tutira titkol.


HOGYAN BUKTASSAM LE VEGRE???!


mer magatol nem fog vallani

2015. júl. 24. 07:45
 7/17 A kérdező kommentje:

Ugyanakkor, ha megcsal szerintem eleg amator lenne,ha ennyire feltunoen intezne...

Akkor ha nem akarna lebukni, pl. Csonaljaaz smsezest akkor,ha dolgozik, vagyha alszom..stb

2015. júl. 24. 07:52
 8/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
ha nem bízom meg benne, minek vagy vele?!
2015. júl. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem betegesen féltékeny vagy...csoda, hogy még nem dobott ki...ez megmérgezi a kapcsolatot...


22F

2015. júl. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

De sajat maga teremti a 2ertelmu helyzetet.

Mivel, ha nem dugja el a teledont, han tovabb nyomja,nem merul fel bennem a gyanu,hogy valamit titkol

2015. júl. 24. 08:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!