Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire szégyen az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szégyen az, ha egy férfi úgy csalja a párját egy prostituálttal, hogy közben a felesége a közös gyereküket várja?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 10:24
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
73%
47 éves férfi vagyok. Nekem a feleségem terhes lett. kategorikusan elutasított minden hogyan az alatt a kilenc hónap alatt. Arra hivatkozva hogy nincs szex hát ő terhes. Majdnem belebolondultam. Tényleg úgy voltam hogy kur.ához megyek mert nem bírom ki. Sok azért az a 9 hónap. Hiszen van attól még keze meg mása is hogy szeressen. Aztán jött a hideg zuhany. Kolléganőm mondta el hogy szerinte van a feleségemnek valakije. Fel is háborodtam hogy terhesen? Aztán nyomoztattam utána. És az egyik cég főnöknél sokat volt a lakásán. Ekkor már derengeni kezdet. Nem szóltam. Ahogy megszületett a gyermek azonnal apasági vizsgálatot kértem . Egyértelmű volt nem az enyém a gyerek. Azonnal beadtam a válópert és nem engedtem be többet a lakásomba a volt feleségem. Persze hazudott mint a vízfolyás. Amikor rájött hogy mindent tudok akkor meg én micsoda rohadt szemét pali vagyok, mert kiraktam egy kicsi gyermekkel az utcára! Ott kur.álkodhat ahol akar a gyerekével együtt. A nők is megérik a pénzüket. Örüljön hogy nem rúgtam bele terhesen!
2015. júl. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 Gépágyu válasza:

Ezt valahogy nem értem. Keze ,meg szája sincs a nőnek???


Ha kicsit konzervativ a hölgy azért nyugodtan kiverhetné a párjának akár naponta nem kerül semmibe.


Egyszerübb mint az őrületbe kergetni egy kangörcsös férjet szétverni a házasságot.

A kvázás megcsalás nem megoldás szerintem, de ha a "feleség" annyira egoista hogy nem érti meg , mit kell tennie akkor értehtő, hogy ilyen reakció is lehet hogy el megy kvához a férj.

2015. júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
66%
Kisgyermekes apa vagyok. Amikor a feleségem várandós volt, a leendő apaság kötötte le a figyelmemet, a várakozás, a gyerekszoba kialakítása, nem a szex. Lenne a leendő apának elég tennivalója. Aki kvához járkál, mert csak a farkát képes kergetni, az finoman szólva is rohadjon meg.
2015. júl. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
61%
Miért, a férfinak talán nincsen keze, hogy csak a nő tudja kiverni neki? Ettől függetlenül, nyilván lehet a másiknak örömet okozni kézzel, szájjal is, de azért vicc, hogy egyesek szerint hatalmas pocakkal, hátfájósan, esetleg refluxosan, meg mondjuk görcsölve, vérezve is a hapsi előtt kell térdepelni, mert nem tudja kiverni magának... szánalmas kis rinyagép az ilyen, nem férfi. Lehet lepontozni.
2015. júl. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
21%
Túl van dimenzionálva itt minden. A prosti is, amitől valljuk, semmi nem változik, ha a feleség nem jön rá, fél év múlva már senki sem fog emlékezni. Az egyéves esetleges szexmegvonás se tűnik nekem kibírhatatlannak, ha valaki nagyon akarja. A terhesség alatt megállás nélkül napi 24 órában görcsölő és vérző nő..., ez már akkora hülyeség, hogy erre nem is tudok mit mondani. Én úgy érzem, hogyha ennyi infóból azt mondani valakire hogy "finoman szólva rohadjon meg", az nagyobb bunkóság, mint hogy valaki elmegy egy prostihoz egyszer.
2015. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
36%

Én mint feleség nem örülnék neki, sőt szar meg minden, de az a véleményem, hogy azon sehogyan sem tenném túl magamat, ha felszed egy nőt és megcsal, az válóok, de egy prostituált az más. Elmegy, fizet, megdugja, lezuhanyzik, felöltözik, oszt jónapot! Ez tényleg csak szex.


Ezt a dolgot, ami előidézi a kapcsolatban meg lehet oldani, lehet érdemes is.


De ha becsajozik? Udvarolgat, elviszi ide-oda, vesz neki ezt-azt, egyre több időt lop el otthonról, hogy együtt lehessenek és fűzhesse, még talán szerelmet is vall neki, megy a szöveg, hogy az asszony egy házisárkány, nincs már köztük semmi, majd el is fogja hagyni, csak most még nem lehet blablabla. Na ilyet megbocsátani... soha.

2015. júl. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
17%
Én írtam a 41-est. Nehogy már a nők ártatlan szentek legyenek. Magukat mint valami férfi áldozat mutatják be. De a nők nagy része egy rib.nc.
2015. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Kb. minden komment idáig: "Nem felelsz meg az ideológiámnak ezért te rossz vagy! hur dur"


Sok érzelem de egy csepp racionalitás sem.

2015. júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
18%

Ennél nagyobb szemétség nincs is.

Az ilyen férfi minek csinál gyereket? Hogy tud egy ilyen emlékkel hazamenni, belenézni a felesége szemébe, élni tovább a közös életüket? Miért nem veri ki magának?

Ha ilyet megtud tenni, akkor nem szereti a feleségét. Hagyjuk már, hogy ez nem megcsalás. Aki így gondolkodik, az minek házasodik? Hányingert kapok, ha rágondolok, hogy hány férfi szexel úgy a feleségével, hogy előtte egy prostival volt. Undorító!!

Ez nem lehet már szeretet, mert ilyen fokú aljas tettet max. az ellenségemmel szemben tudnék megtenni.

2015. júl. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!