Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire szégyen az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szégyen az, ha egy férfi úgy csalja a párját egy prostituálttal, hogy közben a felesége a közös gyereküket várja?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 10:24
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
6%
#20: És én hol írtam, hogy szerinted EZ a terhes asszony érdemelné meg? :D Tudom, mit írtál, de egyik terhes nő SE! És fogd már fel, hogy a fejed nem sokat számít, ha velejéig romlott vagy.
2015. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Nem kéne szét trollkodni az oldalt. A kérdésben szereplő férfi egyébként nem én vagyok.
2015. júl. 8. 13:15
 23/49 anonim ***** válasza:
2%

#23: "Aki ekkora gyökér, hogy azt mondja, megérdemli egy terhes asszony, hogy megcsalják..."


Rám céloztál, nem kell a duma.


"És fogd már fel, hogy a fejed nem sokat számít, ha velejéig romlott vagy."


Kamu! Ez az, amit sohasem fogok elhinni, amikor nagyrészt azt látom, hogy a jóképű, ámde szemét, aljas, másokat lehúzó, átverő rоhadékokkal jönnek össze a nők, mert ez olyan "férfias". Ha valakiben viszont első ránézésre szörnyet látnak, akkor miért kéne bizonygatnia az ellentétét? Idomuljon a belső a külsőhöz, és így mindenki örülhet. Quasimodo/Shrek azért, mert durroghat, az Esmeraldák/Fiónák meg annak, hogy igazuk van. Te sem nézel rá a rusnyaságokra, max. kiröhögöd őket. Így kerek a világ.

2015. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
33%
Nem a nők hibája, hogy veled kiba$zott a természet. Az viszont a te bajod, hogy ezt a hibát nem is akarod kompenzálni....
2015. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
60%
#25: Nem röhögöm ki a "rusnyaságokat", sőt, az én szememben nincs rusnya ember. :D Nem vagyok én szépségkirálynő, hogy másokra mutogassak.
2015. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
24%
#27: Még egy "nem szépségkirálynőként" is fényévekkel több esélyed van a férfiaknál, mint egy hasonló kaliberű férfinak a nőknél. Mikor értitek már meg?
2015. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
42%
Az ilyen nyilvános kövezést érdemelne! Minimum.
2015. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
23%

Semennyire, ha nem bukik le.


Prostival szexelt, ezt egyébként is idétlenség megcsalásnak nevezni. Kivéve ha véletlen pont egy prosti lett a szeretője, vagy legalább alkalmi partnere, de nem hivatásos minőségében, hanem magánemberként.

2015. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
100%

Attól kérdezném, aki azt írta, hogy ha a nő veszélyeztetett terhes, akkor érthető a megcsalás:

Ugye akkor sem lenne egy büdös szavad sem, ha a férfi egy baleset során annyira megsérül, hogy kórházi kezelést igényel néhány hétig, a felesége meg közben félrekefél, mert hát érthető, hogy igényei vannak, nem?

Várom a választ!

2015. júl. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:

Semmilyen esetben sem elfogadhato dolog megcsalni egy varandos feleseget. Undorito, ketszinu dolog, egy ilyen kozos dontest(gyerkmekvallalast)igy megalazni.

Bar a ferfiak tobbsege ezt ugy sem erti, de azert nemelyik pofajat nagyon megneznem forditott esetben. 9 honap, a terhesseg minden bajaval, es az akire szamithatnal eleted legboldogabb, legnehezebb idoszakaban, epp massal kurogat.

Ilyenkor bizonytalanodom el a csaladalapitasban....

2015. júl. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!