Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire szégyen az, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szégyen az, ha egy férfi úgy csalja a párját egy prostituálttal, hogy közben a felesége a közös gyereküket várja?

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 10:24
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

29: engem keresel ( amúgy, nő vagyok)


Amennyiben tényleg nincs reális esély, hogy 3-4-5 hónapon - vagy jóval több időn belül megváltozzon a dolog ÉS átbeszélik, belemegy mindkét fél, akkor nyugodtan.


( de ugyanezeket a feltételeket szabtam az előző válaszomban is.. nem értem, miért kérdés.. jó, a férfi nyilván nem lesz terhes, de más okon lehet szexre képtelen hosszú ideig..)

2015. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
47%
kérdező, elég nagy szégyen h félrek*rsz + az asszony terhes is. Növesszthetnél egy kis gerincet.. meg a felelősség tudat sem ártana.
2015. júl. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 A kérdező kommentje:

32-es.

Mielőtt minősítenél, olvashatnál a válaszok között is, akkor megláthatnád az én írásomat is, amiben leírtam, hogy nem én vagyok az említett férfi. Köszönöm.

2015. júl. 8. 16:15
 34/49 anonim ***** válasza:
42%

20-as melle csatlakozom. Annyi kiegeszitessel. Hogy a prostinak fizetunk. Ha fizetesert volt, akkor nem olyan nagy megcsalas, mintha szerelembol es pont egy prostival lett volna. H megbeszeltek es a teljes szex hianya miatt a feleseg rabolintasaval penzbefizetes elleneben kapott szexualis szolgaltatast, akkor is gaz, de nem tudnam elitelni.

Azt sokkal rosszabbnak vennem ha kolleganovel, rokonnal tenne ilyet, mert akkor abban hamarabb van erzelem...brrr.

2015. júl. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
19%

-Judit, tegnap hazafele jövet elmentem csalni egy prostihoz.

-Mennyibe került a megcsalás, Roland?

-Egy csalás 10, kettő 15. Nagyon csalós hangulatban voltam, mert tegnap felizgattál az új ruhádban, úgyhogy inkább két csalást fizettem.

-B+ Roland.

-Hát... most csak még jobban megcsalós lettem. Látom mégsincsenek ma itthon a gyerekek, benne vagy egy megcs... dugásban?


Komolyan így beszél valaki otthon ha elment egy prostihoz? Nem tudom elképzelni.

2015. júl. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Hogy mennyire szégyen? Csak annyira, hogy az ilyen "férfit" egy aljadék féregnek nevezni is hízelgő lenne.
2015. júl. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 gergelice16 ***** válasza:
0%
Egyértelműen szánalmas cselekedet. De nem csak a férj hibája. Próbáljátok megbeszélni a dolgot. Az segíteni fog.
2015. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés,mert nem szégyen ez,hanem aljasság,bizonyítvány,hogy nem szereti a feleségét.
2015. júl. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim válasza:
amiről nem tud nem fáj
2015. júl. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
A feleségnek nem fáj, ha nem tudja meg. Lehet. De a férjről ettől függetlenül kiállítja a jellemtelenségi bizonyítványt. Mert nem attól lesz ez egy aljadék dolog, hogy a másik rájön, vagy sm. Hanem attól, hogy megteszi.
2015. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!