Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek, ha akaratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha akaratom ellenére szerelmi háromszögbe keveredtem?

Figyelt kérdés

Van (volt?) egy gyerekkori jóbarátom, nevezzük most Attilának. Ő 21 éves, én 19 (tudom, hogy ez inkább tini, mint felnőtt, de a probléma túlmutat a "szerinted tetszem neki?" kérdéskörön, ezért tettem ide). Attilának barátnője van, nevezzük Beának, ő 16 éves.


A lényeg, hogy már ősszel kavartak Beával, de mi októberben, a szülinapi buliján csókolóztunk. Ő megcsókolt, én visszacsókoltam, semmi más nem történt, megbeszéltük, hogy ez hülyeség volt.

Aztán összejöttek Beával. Az elején minden oké volt, jól kijöttünk egymással, közben nekem is lett barátom, elmentünk helyekre négyesben, ilyesmi. Aztán Bea elkezdett rám féltékenykedni, látszólag ok nélkül, hogy én túl közel állok Attilához, biztos van köztünk valami. Én mindig elmondtam neki ilyenkor, hogy Attilával semmi több nincs barátságnál, soha nem is volt és nem is lesz (a csókot letagadtam... akkor soha nem verem ki a csaj fejéből a rögeszmét), meg amúgy is van barátom és szeretem.

Viszont múlt héten négyesben voltunk szórakozni, és Attila azt mondta, engem szeret, csak nem.gondoltam komolyan, hogy egy ilyen kiscsajjal tervezi leélni az életét, azért volt együtt vele, mert arra gondolt, majd féltékeny leszek. (hogy lehet amúgy valaki ilyen undorító?)

Hazamentünk. Elmeséltem az egészet a barátomnak, azt mondta, hogy ne találkozzunk velük ezek után, aztán csináljanak, amit akarnak. Még másnap hívott Attila, hogy kitálalt a barátnőjének, szakítottak, gondoljam meg. Meggondoltam, és arra jutottam, nem szeretnék Attilával többet beszélni.

Tegnap Bea meló után megvárta a párom, és átadott neki egy csomó levelet, amit állítása szerint én írtam Attilának, úgy állította be, hogy mi már régóta levelezünk, és olyanokat "mondok" Attilának, hogy hagyja ott Beát, akkor én is otthagyom a párom, stb. Lemásolta a kézírásom, meg is gyűrte őket, tényleg úgy néznek ki, mint a fiókban őrizgetett általános iskolás levelezések, szóval nem kis meló lehetett. A kedvesem elhiszi. Megpróbáltameggyőzni, hogy ha leveleztünk volna, interneten tettük volna, de ő nem hiszi, hogy Bea képes lenne ilyesmire, ráadásul látta, hogy a barátnőimnek kézzel írott leveleket küldök. Azt mondta, időre van szüksége, és nem veszi fel a telefont.

Mit tegyek? Én őt szeretem, kérlek, segítsetek!

19/L


2015. júl. 7. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
mekkora ri*banc ez a bea! Mindenképp vele beszéld meg! Mondd meg neki h miért szakított vele attila, és hogy te nem akarsz semmit attilától, és monmdja meg a kedvesednek hogy csak kitalálta a leveleket mert féltékeny volt
2015. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És a barátod arra mit mondott, miért akarnál vele maradni, mikor a levelekben azt "írtad", amint Attila szabad lesz, otthagyod a jelenlegit és vele leszel? És Attila elnézést kért már a barátodtól, amiért a paranoiás exe bekavart?
2015. júl. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na ez az, remélem, a párom lehiggad, átgondolja és rájön, most azt hiszi, egyszerűen meggondoltam magam, miután hetekig "futottam" Attila után :(

Attila meg örül, mert megvan az esély rá, hogy szakítunk vagy szünetet tartunk.

2015. júl. 7. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
És nem tisztáztad Attilával, hogy nem hogy nem akarsz tőle semmit, de emberszámba sem veszed ezentúl, ha segít az exének tönkretenni a kapcsolatod a saját önző céljai miatt? Még az is lehet, ő írta azokat a leveleket, és a csaj pedig "megtalálta" őket.. eddig sem a gerincéről volt híres a történetben. (kihasználta Bea érzéseit, hogy féltékennyé tegyen..) A barátoddal kapcsolatban tényleg csak abban bízhatsz, hogy félreteszi a büszkeségét, és hajlandó logikusan végiggondolni a történteket. Te pedig biztosítsd róla, hogy bármire hajlandó vagy, hogy tisztázd magad.
2015. júl. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A mai világban ki az aki leveleket írogat kézzel hetekig?

Hacsak nem vagy kézírásmániás akkor az egész hiteltelen.Ennek már gyanúsnak kéne lennie a párodnak, hogy kamu.

2015. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!