Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kell féltékenynek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell féltékenynek lenni? ( nők és férfiak egyaránt)

Figyelt kérdés

Először is leszögezném hogy nem a tüzet akarom szítani,csak érdekelne NŐKÉNT hogy megis miert vagyunk ennyire féltékenyek? nők is férfiak is:

PL: Egymás után turkálnak fb-n twitteren,email, maga az interneten. Levelezést keresnek,hogy hatha lebuknak. Sorszor le is buknak hogy valakivel beszélgetnek. Idegen számok vannak beírva,talalkoztam olyannal is akinek a telefonjában férfi név volt beírva,de túl sokszor hívta így a feleség felhívta a "férfit" és egy női hang szólt bele hogy : szia szivem mizu?...

Oke,az más ha gyanakszik es kutakodik,meg rajön egy nőre,férfira a féltékenységi roham. Rám is rám szokott,és a vőlegényem idegen nőkkel beszélget a világ másik végéről. Tudom hogy nem kellene féltékenynek lennem,de az vagyok. Nem tudom miért...

De ti belegondoltok abba hogy ( mind1 most Nő v ffi) NEM az interneten keresztül csal meg? Aki megakar annak elég 5perc is,vagy ha csak leugrik a boltba,esetleg munkából jön haza fele? bármikor adódhat olyan helyzet amikor berakhatja/szét rakhatja a lábát a másik fél. Akkor mégis miért kell az embereknek féltékenynek lenniük mindenre,és mindenkire? A legtöbb eset amit látok hogy 10-15 év után "elunják" egymást és félre jár legalább az egyik fél. És miért látom azt hogyha kiderül a megcsalás mégis együtt maradnak? Nem válnak el,nem szakítanak? Igérnek fűt,fát,de ha 1x megtörténik általában másodszorra is megfog.... Velem nem történt még meg,( vagy nem tudok róla,és a vőlegényem jól titkolja?!..) de még fiatal is vagyok,a fenekemen szinte a tojáshéj.... De ha belegondolok hogy a házasságok 90%-a válással végződik,elbizonytalanodom hogy minek is "csak a papír"? Szeretem a vőlegényem,ő is engem,de mégis.... De nem is ez a lényeg. De most őszintén.. Bele gondoltok TI hogy bármikor megcsalhat és nem is tudtok róla? Sőt aki üzleti utakra jár,annak a 80%-a tuti hogy félre megy? És ki sem derül,mert hát honnan tudná meg a megcsalt fél hogy a világ másik végén mi történt??? Régen is volt megcsalás,sőt! csak nem beszéltek róla ennyit......... Ma is van,de mar akkora dobra verik... Egyáltalán minek házasodni? Vagy ha a férfi vagy a nő félre jár akkor miért nem adja be a válókeresetet? Mert szereti? Ez kifogás úgyérzem. Ha valakit szeretek,nem okozok neki fájdalmat és nem megyek máshoz. ( az még talán csak csak más ha a másik fél nem fekszik le vele,vagy nem képes a szekszre)

Ti mit gondoltok erről? mi a véleményetek erről az egész megcsalásdiról?


2015. máj. 20. 23:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem szoktam kutakodni a párom telefonjában, levelezésében, stb. Ami azt illeti, nem is ismerem a jelszavait, ezért Facebookon meg más internetes oldalon nem is tudnék. A telefonja pedig még soha nem is volt a kezemben (még telefonálásra sem, nemhogy kutakodás céljából). Bízok benne, hogy nem csal meg, és szerencsére ő is így van ezzel. Tudom, hogy ő sem kutakodik utánam, mert konkrétan miután új telefont vettem kb. 2-3 hónapra rá vette észre, hogy egyáltalán más telefonom van. Úgyhogy a hátam mögött biztos nem túrkált benne. :)

Természetesen ez nem azt jelenti, hogy nem tartok túle, hogy esetleg megcsal majd valamikor, de a kutakodásnak nem látom értelmét. És mivel én sem szeretném, ha ezt csinálná velem, ezért én sem csinálom vele. Ennyire egyszerű.

Az előző válaszolónak válaszolva pedig: akkor is kiderülhet, hogy megcsak a párod, ha nem kutakszol utána. Mondjuk valaki meglátja egy idegen nővel és elmondja neked. Vagy véletlenül találsz nála egy fotót a nőről, amikor a ruháit mosod. Vagy ő szólja el magát, amikor belekeveredik a saját hazugságaiba, hogy hol is volt az előző hétvégén stb. Ha így kiderülne, hogy megcsal, akkor kapásból repülne természetesen. Én nem vagyok az a típus, aki meg tud bocsátani egy félrelépést, mégha csak egyetlen alkalomról volt szó, akkor sem. De feleslegesen nem fogom magam stresszelni, hogy ó biztos megcsal, és olvasgassam napi szinten az sms-eit. Ha ilyen paranoiás lennék, akkor tuti, hogy megijedne és amiatt hagyna el vagy lépne félre. :)

2015. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!