Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Félek a Férfiaktól!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek a Férfiaktól!

Figyelt kérdés

Most lett vége egy másfél éves kapcsolatomnak egy muszlim fiúval. Rengeteget megszenvedtem ebben a kapcsolatban a gondolkodásvilága és a hozzáállása miatt. Aztán kiderült, hogy végig csalt a kapcsolat alatt több nővel.. Összetört bennem minden, a férfi akiért oda voltam nem szeretett engem soha. Azóta nemtudok megbízni senkiben.. Vannak magyar fiúk akik lennének velem de félek az újabb csalódástól és önbizalomhiánnyal is szenvedek.. Nagyon le ment az önbizalmam mióta megcsaltak.. Mit tegyek?

Köszi!



2014. márc. 12. 22:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Énis gondoltam rá, hogy belekezdek valami újba, csak nemtudom kivel. Baráti társaságból kéne keresnem valakit.

Hát, úgy látszik nem voltam neki elég Gyönyörű.. :) de azért köszönöm!

2014. márc. 12. 22:34
 12/24 anonim ***** válasza:

Jaj dehogy nem.Nem voltál elég nagy köcsög te is. Ez a baj,ezek nem értenek a szép szóból...sem.

Zaklat még?

2014. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Az önbizalmad felé elsősorban nem egy új párkapcsolat fog vezetni.Az csak megint ad egy csapda,hogy valakire rátámaszkodj.Az fog vezetni,ha végre meg tudsz állni a saját lábadon.

Persze ez nem azt jelenti,hogy közben ne legyen párkapcsolatod.

2014. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Kicsit egyedül is lehet ám maradni.
2014. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Nem zaklat. Van neki más.. De viszont ebben az a furcsa, hogy akárhányszor elakartam hagyni, mert éreztem, hogy megcsal, nem hagyta.. Elakartam tőle menni és nem engedett ki az ajtón.. Ideges lett és erőszakos

Igen, egy ideig biztosan egyedül leszek csak tartok tőle, hogy jó darabig nem fogok bízni senkiben.

2014. márc. 12. 22:50
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj. Idővel jön valaki, aki majd kiharcolja a bizalmadat
2014. márc. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
a muszlimok többnejűek, ennyit tudhatnál :D
2014. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen tudtam kedves válaszoló de általában ha már X éve itt élnek át európaisodnak.. Ismerek olyan muszlimot akivel igy volt, van barátnője és rendes, hűséges vele.
2014. márc. 14. 15:08
 19/24 anonim ***** válasza:

Nem, nem "a muszlimokat" ismerted ki, hanem egyetlen balféket, aki átvert, és történetesen muszlim.

Bár tény, hogy a konzervatívabb muszlimoknál sokan nem tisztelik a nőket, és tradícionálisan a többnejűség hívei, de bőven van rá ellenpélda is a muszlimok között is.

De ugyanúgy találhatsz hűtlen b*rmot, aki emberszámba se vesz a katolikusok között, a zsidók között, akárhol.


Összességében azonban azt tanácsolom, hogy mielőtt vadul belevágsz egy kapcsolatba, ismerd meg, hogy milyen az, akivel össze akarnál jönni!


Egyébként egy dolgot nem értek: ha rengeteget szenvedtél ebben a kapcsolatban, akkor minek voltál vele másfél évig?

2014. márc. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Mert szerettem is, aztán mikor elakartam hagyni egyszerűen nem engedett el.. Zaklatott telefonon, nem engedett ki a házból mikor ott akartam hagyni, fenyegetett stb..
2014. márc. 15. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!