Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít? (fontos! )

Figyelt kérdés

Annyi az alap sztori, hogy jelenleg távkapcsolatban élek egy fiúval.


Többször találkoztunk is, és beszélgettünk már az össze költözésről is. Benne lenne, de sajnos nemrég rúgták ki.


A távolság miatt meggyengült a bizalmunk egymás iránt, tehát ő is néha kételkedik, és én is benne.


Az egyik, hogy megbeszéltük, hogy a következő találkozón kiírjuk facebookra hogy kapcsolatban állok vele, ő meg velem.

Mikor rákérdeztem, hogy miért írjuk ki most semleges választ adott, hogy nem tudja ezt megmagyarázni.

Annyiban hagytam a dolgot, viszont baszta a csőrömet.


Egyik jó bnőm akit ő nem ismer, megkérdtem hogy vegye fel ismerősének, és írjon rá.


és itt jön a java!! mikor rákérdeztünk hogy "ilyen jó pasinak hogy hogy nincs bnője?" egyszerűen megválaszolta "jó kérdés"


Persze hogy ne legyen feltünő rögtön kérdeztük hogy benne lenne-e egy taliba, és arra is igent mondott majd elköszöntünk tőle mert dolgozni ment a bnőm.


Szal itt már lehetne gyanakodni, hogy hűtlen? Hiszen simán rávágta h nincs bnője miközben én itt vagyok....


csak normális válaszokat kérek.



2013. nov. 13. 14:56
 1/10 A kérdező kommentje:
rosszul írtam a "miért irjuk ki most" ott az lenne hogy "miért nem irjuk ki most?"
2013. nov. 13. 14:57
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem láttam sehol leírva hogy más nőbe dugta volna a farkát, szóval nem megcsalás.
2013. nov. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ez a srác egy ... ha valakinek van barátnője (a ti esetetekben "majdnem"), akkor kapásból rávágja minimum azt, hogy alakul valami..kivéve persze, ha neki annyira nem is vagy olyan fontos, mint gondolod..:/
2013. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szakítsatok, mert ennek semmi értelme. A távkapcsolat egyébként is csak gyilkolja a párkapcsolatot, a fenntartáshoz nagyon sok energia kell.
2013. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nem az a kérdés hogy megcsalt e hanem az hogy egyáltalán meg tud e csalni.a történet alkapján nincs is barátnője (az egy másik kérdés hogy miért nem közölte veled hogy vége, vagy egyáltalán barátnőjénet tartott e valaha a találkozások meg gondolom a hancúrok alatt) akkor meg kit csalna meg?
2013. nov. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem számít megcsalásnak. Hisz a barátnőddel még csak nem is találkozott.

Hogy ezen kívül ő a mindennapjaiban lépett-e félre, azt mi nem tudhatjuk...

A távkapcsolat amúgy ilyen. Ő itt, te ott, néha találkoztok és a mindennapjaitokban meg hogy mit csináltok, az nem feltétlenül derül ki a másik számára.

Mindenesetre nem hiszem, hogy annyira komolyan benne lenne a barátod ebben a dologban. Mert ha én szeretek valakit, ha én együtt akarok lenni valakivel, akkor jöhet bárki, engem nem érdekel. És ha olyankor megkérdezik, hogy egyedülálló vagyok-e, akkor egyértelműen nem ilyen választ adok, mint a te barátod adott.

2013. nov. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én már a megcsalás szándéka miatt is dobtam ki pasit...:) csak idő kérdése lett volna, és megteszi. Semmilyen kamu magyarázat nem érdekelt.


nálad is ez van. simán letagadott, mikor volt rá lehetősége, hogy randizhat valakivel....szánalom


27/N

2013. nov. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat! inkább megbeszélem vele, mik legyenek a továbbiak
2013. nov. 13. 16:21
 9/10 anonim ***** válasza:

a nagy megbeszélés félő hogy ennyiben merül ki:


ő hárít: "ugyanmá' csak bohóckodtam... én csak és csakis téged szeretlek bizisten..senki más szóba sem jöhet..."


mire te:"Oh de megnyugodtam hogy is kételkedhettem benned szerelmem..pusz-pusz áhhh yeh-yeah!!"

2013. nov. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
utolsó xDD "yeh-yeahh!!" XD
2013. dec. 22. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!